تعداد بازدید : 161197
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۳۱ ۰۹:۳۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

بسلامتی ماه پیشونی جان

الان چند وقتته ؟ جنسیتش مشخص شده ؟

انشالله که بسلامتی و راحتی بگذرونی ما بقی  هفته ها رو valentine

۱۳۹۸/۱/۳۱ ۰۹:۳۶:۴۶
(ویرایش)

ترنج جان تو کجایییییی
هیچ سری به ما نمی زنیاااا

فکر کنم الان تو ماه 7-8 باشی

اوضاع احوالت خوبه ؟ زایمانت کی هست ؟ بیا از خودت بگو دلم تنگیدهههه

۱۳۹۸/۲/۲ ۱۰:۲۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

سلام نیلو جونی

ممنون عزیزم که بیادمیanim2-40

آره تازه اومدم تو ماه ۸ انشالله  آخرای ۳ نی نی میادanim2-4d564ad6

اوضاع احوالم که جونم برات بگه همه چی خوبه خداروشکر. یه مقدار سنگین شدم و سوزش سر معده دارم.....

تو چه خبر؟

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۸/۲/۳ ۰۱:۲۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

نیلو 

ممنونممممم، منم هفته آخر ماه ۶ ام ، نی نیمونم گل پسره🐣

اوضاع و احوالم شکر خدا خوبه، تو ماه های اول خیلی درگیر آزمایش و سونو و دکتر لودمباما این ماه ها خدارو شکر ارومتر داره میگذره، زایمانمو تاریخش و اواسط مرداد دادن ولی فکر میکنم هرچی نزدیکترشه دقیق تر میشه. رفتم کلاس بارداری ام نوشتم تا حداقل ذهنم امادگی بیشتری پیدا کنه.

خودم دلم میخواد زایمانم طبیعی باشه،اما یهو میبینی بنا به شرایط میشه سزارین. بیشتر از خدا میخوام بچه سالم سلامت دنیا بیاد❤️

هنوز اسم انتخاب نکردیم و بچمونو نی نی صدا میزنیم خیلی شنگول 😂😂😂😂😂

تو در چه حالی، وضعیتت چطوریاست ، تو ام از خودت بگو😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۸/۲/۳ ۰۹:۴۱:۵۸
(ویرایش)

چقدر خوشحال شدم دیدم جواب دادید valentinelove

من همیشه به یادتون هستم م
خدا رو شکر ترنج جان بسلاااامتی کلی کپلی شدی پس انشالله به راحتی بگذره و نی نی سالم و سلامت بیاد پیشتون

ای جااام ماه پیشونی جان چه زود گذشت البته برای شما میدونم خیلی زود نمیگذرهblink خدا رو شکر بابت همه چی کار خوبی کردی کلاس رفتی من خیلی دوست دارم

چشم بهم بزاری تو بغلته anim2-40

من که هنووووووووووز اندر خم یه کو چه ام  و تحت درمان یا سه بار در ماه پری میشم یا نمیشم الان مثلا 40 روزه که نشدم خلاصه گیریم هنوزanim2-65d6a5d6s
شماها باردارید برای همه دعا کنید smile

۱۳۹۸/۲/۸ ۰۱:۴۴:۳۵
(ویرایش)

نیلو

ممنون چراغ اینجارو روشن نگه داشتی😍😍😍😍 

دو روز پیش خانواده خانم برادرم سمنو پزان داشتن، بعد از اونان که همه سید ان و دیگ سمنوشون کلی پاش دعا برآورده میشه، من برای همتون دعا کردم، دعا کردم واژینیسموسیا بانو بشن و خدا به اقدامیا نی نی سالم صالح بده. از خدا میخوام خیر تو این باشه تو زودی باردار بشی😋😍

۱۳۹۸/۲/۹ ۱۱:۱۱:۵۵
(ویرایش)

چقدر خوووووب lovelovelovelove

وای ماه پیشونی خیلی خوووشحال شدم ممننونم ازت که به یاد همه بودی و همینطور من و دعا کردی anim2-40flower

انشاءالله که دعای همه مستجاب بشه

مرسی عزیزززززززم flowerlovesmile

۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۳:۵۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۰ ۲۲:۲۹:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان

من سه ماه اقدام کردم برای بارداری 

قبلا دوره های پریودیم ۳۰ روزه بود ولی دوره قبل ۴۲ روز کشید تا پریود شدم الان هم ۴۱ مین روز دورمه هنوز پریود نشدم ولی دو سه روزی بود زیر شکمم فقط سمت چپ اندازه یه سکه درد میکرد و تخمدانهام هی میگرفت و ول میکرد الان خوب شدم 

دوروز پیش بی بی زدم منفی بود بعد ۴۸ ساعت اتفاقی دیدم یه هاله خخخیلی کمرنگ داره 

امروز صبح یه مدیکور زدم فوری خط سفید انداخت رو تی و بعد ۵ ساعت خط سفید تقریبه هاله صورتی شده  ولی روژان بعد ۵ ساعت هم منفیه 

کسی اینجوری سابقه داشته

توکل به خدا
۱۳۹۸/۳/۲۶ ۱۷:۱۱:۱۱
(ویرایش)

سلاااااام

ترنج

چطوری خواهر

فارغ شدی بسلامتی ؟؟anim2-40anim2-40anim2-40 بیا هز خودت بگو ببینم در چه حالی

تو ذهن من هستی همش

۱۳۹۸/۴/۹ ۰۰:۱۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه دوستان تبریک میگم به همه اقدامیهاایی که به آرزوشون رسیدن. انشاالله به زودی بقیه هم به جمعشون بپیوندن.

ماه پیشونی و ریزان و الهه جون خوبید همگی؟

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۸/۴/۱۵ ۲۲:۵۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی

ریزان جون خوبی عزیزم؟ الان پیاماتو خوندم، فهمیدم سقط داشتی...خیلی ناراحت شدم عزیزم. از خدا میخوام یه نی نی ناز و خوشکل بهت عطا کنه. نگران نباش حتما خیر و صلاحی jتو این قضیه بوده که ما ازش بیخبریم. امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته عزیزم.

التماس دعا

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۸/۴/۱۸ ۱۹:۲۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه

خوبی نسیم جان خیلی وقته ازت خبری نیستا ... مامان نشدی؟ ممنون از همدردیت عزیزم بله حتما مصلحت خدا نبود که برام نگهش نداشت اما الان دوباره داریم اقدام می کنیم ان شااله خدا یه نی نی سالم و صالح نصیب همه کنه😍😍😘😘 از جمله خود مهربونت 🌷 الهه که خیلی وقته ازش خبری نیست .ماه پیشونی هم کم کم موقع زایمانش هست فکر کنم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۴/۲۷ ۱۵:۰۷:۴۲
(ویرایش)

سلاااااام سلااااام 😋😋😋

ماه پیشونی اومده 🙋🙋🙋

حالا همه دست قشنگا ااا😂😂😂😂😂

نسیم ، نیلو، ترنج ، ریزان 

خوبین؟ در چه حالین، کجاهایین؟

کسی مامان نشد؟ به حق این فرشته ای که تو دلمه و بی گناهه، از خدا میخوام که همتون به شیرین ترین حالت نی نی دار بشید هرچه زودتر 🎁🎁🎁🎁

منم هفته ۳۶ ام داره تموم میشه و میرم تو هفته ۳۷ ، احساسای متفاوتی و آدم تجربه میکنه چه به لحاظ روحی چه جسمی.

وای بچه ها این هفته باید برم معاینه ام کنن🤦 روز موعود داره میرسه که یکی دیگه دستشو بکنه توم😶🤦😂 استرسشو دارم ولی امیدم آینه خیلی اذیت نشم و سخت نگذره😌😌😌

یعنی تو بارداری آدم تن به چه چیزایی میده که ترس داشته ولی میره انجام میده، من از خون دادن میترسیدم اما تا امروز فکر کنم نزدیک ۱۲ ،۱۳ باری خون دادم، به حول و قوه الهی میخوام کارت اشتراک از ازمایشگاه بگیرم😂😂😂😂

شماها چه خبر در چه حالین؟ 

۱۳۹۸/۴/۲۷ ۱۵:۰۸:۵۵
(ویرایش)

مینا ۲۳۱

سلام

والا من اطلاع ندارم که چرا اینجوریه که بتونم کمکت کنم ❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۵:۱۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه

ماه پیشونی جونم هنوز نترکیدی خخخخ ایشالا خیلی دست داخلت نمی کنن زود میزایی با کمترین درد و بخیه.مامای همراه داری؟ 

والا من مادرم مریض هست اومدم پیشش الانم روزای تخمک گذاریه و از شوهرم دورم انقدرم این چند روز دلهره و استرس داشتم که گمون نکنم تخمکی در کار باشه با این حجم از ناراحتی😔😔 ماه پیشونی جون سر زایمانت برای مادرم دعا کن حتما. خیلی سخته دور باشی و به کمکت نیاز باشه

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران