تعداد بازدید : 576327
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۲۸ ۲۰:۲۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلاااام

قدم نو رسیده مبااااارررررک دلوین جااان😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ خداروشکر که نی نی تو سالم بغل گرفتی😍😍😍😍😍 ان شااله زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه😘😘😘😘

ماه پیشوننننیییی حیفف که دم زاییدنی وگرنه همچین برات میومدم که درد زایمان یادت بره هاااا😁😁😁آخی چه زود گذشتااا یادته تمرین می کردیم درمان بشیم😃😃😃 ایشالا تو هم زایمانت راحت باشه اصلا ب فکر بواسیرتم نباش خدا کمک می کنه...ممنون که اومدی❤

زائوی بعدی بیاد جلو خخخ

دیار زود باش😁😁😁

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۴/۳۰ ۰۴:۱۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Rizan

همینکه دم زاییدنم برام کافیه تو بیا و از من بگذر😂😂😂😂  اخییییی چه روزایی بود، ولی خدارو شکر که به خوشی گذشت و درمان شدیم ، چقد اوایلش که راه درمان و بلد نبودم روزای تلخی بود، ولی خدارو شکر اون مرحله رو رد کردیم، الانم نگم برات که ترس روز زایمان از مجردی همراه من بوده و من دارم به اون روز نزدیک میشم، خیلی نزدیک😓😂😂😂😂 همسرم با یه نگاه فوق مثبت نگرانه گفت : شاید بواسیرت بعد ترکیدن درست شه درمان شه ، یه همچین خوشحالایی هستیم ما 🤣🤣🤣🤣ممنون از تو که پیگیرم بودی، بازم میام فقط اگه دیدی دوباره یمدتی ازم خبری نیست بدون زاییدم، یه زاییدن واقعی,🤦😂😂😂😂

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۸/۴/۳۰ ۰۹:۱۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

سلام مامان دلوین گلللل.تبررررریک میگم. امیدوارم قدمش براتون بیاره. زیر سایه پدر ومادر بزرگ بشه و زندگیتان شیرین و شیرینتر بشه.خیلی خوشحال شدم عزیزم. آفرین ب تو که آنقدر هم شجاعی. منم دیگه چیزی نمونده اما احتمال قوی سز هستم. به درخواست خودم. نی نی اتفاقا سفالیک مونده.راستی دلنشین جان بیا برامون توضیحات بده ماهم از تجربه ات استفاده کنیم. نی نی چند کیلو بود؟ زردی نداشت؟ شیر خودتو میدی؟

خیلی خیلی خوشحال شدم رفیق همراه.

ریزان جون منم نوبتمه دیگه. میام بعد براتون میگم😅

دارم میام مامانی
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۶:۲۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۲ ۲۱:۰۳:۲۴
(ویرایش)

سلام سلام

مرسی از همه مامانای گل. ان شاالله که خیلی خیلی خیلی زود قسمت همه آرزومندان بشه و نی نی شونو تو بغل بگیرن.

دیار جان ماه پیشونی جان ان شاالله هر دوی شما صحیح و سالم زایمان کنین.

ماه پیشونی جان

اصلا نترس ، اینکه بواسیر میترکه و اینا رو واقعا نمیدونم ، اما اون حالت تورم بواسیر و مقعد بعد از زایمان طبیعیه با پماد و شیاف اینا قابل تحمل و حل کردنه

دیار جان

وزن نی نی ۳۴۰۰ بود ، از شیر خودم میخوره شکر خدا، ۳روزگی زردی گرفت و همچنان درگیر زردیش هستم sad دستگاه آوردیم خونه ، توی دستگاهه. امیدم به خداست که ان شاالله خیلی زود خوب بشه

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۴۲:۲۸
(ویرایش)

سلام دلوین عزیزم.این چند روز واقعا سرم شلوغ بود.آخی عزیزم.امیدوارم زردی سریع خوب بشه.الان در چه حاله گلم.بهتر شد؟ من شنیدم که زردی به دلیل تفاوت بین خون مادر و خون نوزاده.شما گروه خونیتون متفاوت بود؟ من این مدت خنگی خیلی خوردم.شما چه تدابیری انجام دادید این چند روز.منم چند روز دیگه زایمان دارم به امید خدا.برای همگی منتظران دعا میکنم خدا نصیبشون کنه این احساس قشنگو.

دارم میام مامانی
۱۳۹۸/۵/۶ ۱۷:۵۳:۱۷
(ویرایش)

Delvin

ان شالله دعا کن واقعا روز زایمان و خوب بگذرونم و بتونم اگر خیره زایمان طبیعی داشته باشم❤️❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۳:۲۱
(ویرایش)

سلام مامانای گل منم اوایل ماه پیش زایمان کردم. هنوز چهل روز نی نی نشده. انقدر درگیر شب و روز نی نی شدم که نشد بیام اینجا پیام بذارم. خلاصه اینکه بارداریو انتظار ما هم به پایان رسید و من گل پسر قشنگمو در اغوش گرفتم. خدا به همه منتظرا عنایت کنه.

بچ ها چه خبر. دلوین جان چه خبرا ؟ تو هم 10807شبا بیداری

دارم میام مامانی
۱۳۹۸/۶/۱۳ ۲۰:۰۰:۵۲
(ویرایش)

سلام مامانای گل خوبین

دیار جون قدم نورسیده مبارک❤❤❤😍😍😍😘😘

حالت چطوره ؟ نی نی خوبه؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۶/۱۶ ۱۱:۱۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۲ ۲۱:۰۳:۲۴
(ویرایش)

سلام سلام به همه

اول از همه تبریک میگم دیار جان. ان شاالله که زیر سایه پدر مادر عاقبت بخیر بشه. سزارین بودی یا طبیعی؟

منم گل پسرم ۵۵روزش شده ، مشغول بچه داری و شب بیداریا و روزا هم باز درگیر پسرم هستم

ماه پیشونی عزیز شما زایمان کردی یا نه؟

ریزان عزیز ان شاالله خیلی زود برای شما هم این روزا پیش بیاد 🙏🏻

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۸/۶/۱۷ ۰۰:۵۳:۵۳
(ویرایش)

ممنون دلوین جان❤❤❤

ماه پیشونی هم زایمان کرده طبیعی روز عید قربان😍😍

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۸/۱ ۲۲:۵۲:۵۳
(ویرایش)

سلام ریزان عزیزم. سلام دلوین عزیزم 

ممنونم از تبریکاتون.

واقعا اینروزا خیلی مشغولم. هم مجدد رفتم سرکارم. هم اینکه مشغول بچه داری و خونه داری. خلاصه که اومدم اینجا بگم بیادتون بودم ولی واقعا وقت نمیکردم.

شماها چطورید. دلوین جان با بچه داری چه میکنی. پسر گل من تا هفته دیگه سه ماهش میشه. 

دارم میام مامانی
۱۳۹۸/۸/۱۵ ۰۸:۱۰:۰۸
(ویرایش)

ریزاااااان

ممنون که خبر دادی🌹🌹🌹 خودت خوبی؟ چه خبرا؟ کسی باردار نشده؟ خبری نیست؟ 

منم ۲۱ مرداد ساعت ۱۱:۵۰ شب زایمانم تموم شد و گل پسری بدنیا اومد، و فعلا مشغولم تا خوب خودم و پیدا کنم، ان شالله روریروو قسمت همه علاقه مندا، برای همتون همیشه دعا میکنم که خدا یه فرشته سالم صالح نصیبتون کنه که کیفش و ببرینب

دلم تنگ شده بود براتون🌸❤️🌸❤️

۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۳:۵۸:۲۴
(ویرایش)

اگه شماهم جزء مادران شاغل هستید و هنوز نمیدونید چطوری باید برای دریافت مرخصی استعلاجی از کارفرماتون اقدام کنین، حتما مقاله قانون مرخصی زایمان رو بخونین که سرتون کلاه نره.

https://www.fardadgroup.com/
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران