تعداد بازدید : 320759
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۲۴ ۰۱:۰۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۷:۱۷
(ویرایش)

Aniجان ممنون

آن شالله که زود باردار بشی

۱۳۹۸/۴/۲۴ ۰۱:۰۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلام مرسی دوستان گلم

تلاش کنید حتما موفق خواهید شد👍👍👍

۱۳۹۸/۴/۲۵ ۱۹:۳۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۰۰:۰۵:۵۳
(ویرایش)

سلام به همگی 

منم سالهاست مشکل واژینیسموس دارم 

با خوندن مطالب سایت هم حس خوبی کردم هم بد اینکه تنها نیستم و خیلیا تو همین انجمن مشکلشون حل شده خیلی شادی بخش  و امیدوار کنندست، اما نگرانم بازم شکست بخورم 

دوستان عزیزم بنظر شما رفتن به مطب خانم خیابانی در سریع تر جواب گرفتن تاثیر داره یا با همین راه های گفته شده تفاوتی نداره لطفا منو راهنمایی کنید چون رفتن به تهران برام سخته و کسی را هم اونجا ندارم، ممنون flower

اگه امکانش هست کسایی که حضوری جواب گرفتن تجربشون را بهمون بگن بازم تشکر 

برای هم دعا کنیم
۱۳۹۸/۴/۲۵ ۲۱:۴۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

سلام پاییز جان بیشترا با همین روشن که تو این سایت گفته شده درمان شدن من کمتر از یک ماه درمان شدم انشالله تو هم درمان بشی زود تمرینا رو شروع کن مطمئنم میتونی

خدا بامن است
۱۳۹۸/۴/۲۶ ۰۰:۴۵:۴۷
(ویرایش)

ممنون از پاسخت آنی عزیز، انشاالله 

برای هم دعا کنیم
۱۳۹۸/۴/۲۶ ۱۹:۰۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

قطرش

خدا بامن است
۱۳۹۸/۴/۲۸ ۰۲:۴۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

سلام ب همگی. منم یه کاربرم ک اینجاو ب کمک این سایت و راهنمایی هاشون درمان شدم و گاهی وقتا میام پیامای بقیه رو میخونم. حس همه تازه واردارو درک میکنم .باخودشون میگن یعنی میشه ماهم بانو شیم و چقدر طول میکشه☺اره عزیزان میشه و زمانش دست خودتونه با تلاش بیشتر زودتر ب نتیجه میرسین.همین ک خدا خواستو شما اینجایین خودش بخش مهمه موفقیته پس ناامید نشین .راهو پیدا کردین خانومای عزیز.تلاش تلاش تلاش. فقط چندگام مونده تا موفقیت.صبح ک ازخواب بیدار میشین یادتون باشه یکار،مهم در طول روز دارین ک ازهمه چی مهمتره. بنظر من همه ما هم این موضوع واسمون مهمه هم شل میگیریم . دیگه بسه عزیزان. حفظ زندگیتون و ارامش خودتون و همسرتون ب دستای خودتون حل میشه تنبلی نکنین و امیدوار باشین.من ک واقعا خداروشکر میکنم ک با این سایت اشنا شدموبعداز،چندسال ب نتیجه رسیدم. پیش بسوی موفقیت خانومای گل

مهربان باشیم.
۱۳۹۸/۴/۲۹ ۰۲:۰۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۰۱:۲۸:۲۰
(ویرایش)

سلام عزیزان 

منم تازه واردم

۸ماهه که ازدواج کردم ولی هنوز موفق به دخول نشدم.هر بار موقع رابطه خودم رو سفت میگیرم.هر سری هم که میخوام سعی کنم که نترسم بازم نمیشه.لوبریکانت و بی حس کننده هم که استفاده کردم فایده نداشته.لطفا بهم راه کار بدین

چو میگذرد غمی نیست
۱۳۹۸/۴/۳۰ ۰۰:۲۷:۲۹
(ویرایش)

با سلام

sama لطفا صفحه اول را مطالعه کن فایل ساخت دیلا هم داره

برای هم دعا کنیم
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۰۱:۴۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستای گلم 

رواینا جان خیلی خوشحال شدم برات بهت کلی تبریک میگم ان شاء الله در کنار همسرت پایدار باشی 💙

بچه هایم که تازه اومدن خیلی خوش اومدید ان شاء الله یه روز هم شما خبر بانو شدنتون رو اینجا بنویسید و بدونید با تمرین و امید اون روز زیاد دیر نیست 

همه تونستن شماهام میتونید😊🙆💪💪💪

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۰۱:۵۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

م آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار و نخواه که با زور و هرجوری هست دیلارو بکنی داخل.تمرینات باید ملایم و روان باشن.

یه روزایی واژن بدقلقی میکنه و برخلاف روزای قبل که راحت وارد میشد امروز وارد نمیشه.در این صورت اصلا فشار نیار تمرینو رها کن و فردا درکمال آرامش دوباره انجامش بده.

درضمن همه ی این نکات رو باید برای همه ی دیلاتورها انجام بدی نه فقط روز اول.یعنی در کل طول تمرینات تا دخول کامل با همسر این نکاتو همه رو رعایت کن تا زودتر و بهتر به نتیجه برسی.

و نکته ی خیلی مهم اخر:

حتما حتما قبل از وارد کردن سایز تمرین با دوسه سایز قبلی واژن گشایی کن.برای مثال وقتی رسیدی سایز ۸ قبلش با ۵ و ۶ و ۷ به ترتیب واژنگشایی کن بعد برو ۸ اینجوری خیلی راحت و بی دردسر وارد میشه.این نکته تا اخر دوره ی درمان و حتی موقع تمرین دخول با همسر هم باید انجام بشه.پس موقع دخول باهمسر چند بار اول هم واژن گشایی کنید با دوسه سایز قبل سایز همسرتون.تا راحت تر دخولتون انجام بشه.

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۶:۵۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزم

بعد از اینکه پنبه ها رو دور هم پیچیدی وسایز مورد نظرت رو با نخ فیکس کردی سر کاندوم رو می ذاری روی سر دیلا و مثل جوراب که می خوای بپوشی کاندوم رو می کشی روی دیلا  و سرش رو گره می زنی از دستکش آسون تر هست.

موفق باشی

الهی به امید تو...
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۲۳:۱۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

سلام من تازه واردم

میشه کمکم کنید

من حدود ۳ماهه ازدواج کردم

اوایل نمیتونستم پاهامو باز کنم میترسیدم

ولی کم کم بهتر شدم

الان دخول دارم ولی خیلی درد دارم و هی هنگام دخول میگم تحمل کن و از دخول لذت ندارم.

گاهی شوهرم دخول نمیخواد به خاطر من ولی من خودم پاهامو باز میکنم و ببخشید اینقدر رک میگم خودم با دست آلت میگیرم اینکار باعث میشه کمتر بترسم.

در ضمن من خونریزی پرده ام اندازه ی بند انگشت بود 

احساس میکنم پردم کامل از بین نرفته

الان دو روزه دارم کگل انجام میدم

دلم میخواد خودم برا رابطه پیش قدم بشم

من نمیدونستم اینهمه مشکل دارن

الان ی ذره به خودم امیدوارم شدم

خیلی ناراحت و تو خودم بودم و گریه میکردم

که چرا رابطه ام تحمل ندارم 

هرشب به خودم میگفتم امشب دیگه تموم میشه

ولی اوایل که شوهرم منصرف میشد از بس مقاومت میکردم

ولی الان رابطه دارم ولی با درد

در ضمن دخولم کامله و شوهرم با دخول ارضا میشه

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۵/۱ ۱۶:۴۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی

من تقریبا ۱۴ ماهه ازدواج کردم

ابتدا نمیدونستم مشکلم چیه و تو این سایت متوجه شدم

و با کمی تمرین دست و پا شکسته تونستم دخول انجام بدم

ولی نه کامل و با درد بسیار شدید

طوریکه همسرمم از اینکه من اینقدر اذیت میشم تمایل به دخول نداره

الان تصمیم به بارداری دارم و وقتی واسه تست پاپ اسمیر اینقدر اذیت شدم طوریکه وسیله تست از دست دکتر دررفت و واژنم خونی شد و بعدش اومدم خونه کلی گریه کردم

چون دکتر مقصر نبود

من باید مشکلمو حل کنم

الان اومدم تو جمع شما

تا به امید خدا بتونم رابطه مو راحت انجام بدم و  صاحب فرزند بشم 

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۵/۱ ۲۳:۲۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

چرا کسی جواب منو نداد؟

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال