تعداد بازدید : 616
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۵/۲۳
کاربران آنلاین : 0
tanhatarintanha
۱۳۹۸/۵/۲۰ ۲۲:۰۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۱ ۱۶:۳۱:۴۰

همیشه اینجوره یا فقط برا من

(ویرایش)

سلام واقعا برام سواله چرا هر خواستگاری برام میاد اولش خیلی پیله و پیگیره بعد که بهم میخوره میاد میگه از اولم نمیخاستمت قیافه نداشتی حتی تنها پسری که باهاش دوست بودمم اوایل یکسره دنبالم بود تا باهاش باشم همش ازم تعریف میکرد دعوامون که شد شروع کرد عیب و ایراد از قیافم گرفتن حتی گف فقط واسه سواستفاده میخاستمت قیافه نداری هیشکی نمیخادت و...خیلی اعتماد بنفسم پایین اومده میخام بدونم تعریفاشون تو رابطه واقعیته یا ایراداشون موقع دعوا اخه مگه من مجبورشون کردم اگه قیافه خوبی ندارم چرا اصلا دنبالم بودن

۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۷:۴۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

شما نه به تعریف این افراد اهمیت بده ونه به نکوهش اونا چون این افراد خواستگار واقعی نیستن ومی خواهند ابتدا از طریق تعریف وتمجیدطرف را جذب کنندواز اون سوء استفاده کنندوزمانی که نتوانستن به هدف خودبرسندشروع به منفی بافی روی قیافه وشخصیت دختر خانم می کنند تا به این وسیله اعتمادبه نفس ا.ونا پایین بیارند ودختر بگه پس من که قیافه ندارم نباید منتظر بمونم پس بهتر که با یکی از این افراد ارتباط برقرار کنم واین هم خودش یه نوع نیرنگ برای به دام انداختن دختر خانم وسوء استفاده جنسی می باشه.

شما به خداوندتوکل کن وخودت را قبول داشته باش وبگو من زیبا هستم من هم زیبایی ظاهری دارم وهم زیبایی باطنی من هیچ وقت خودم را بازیچه دست افراد شیاد شهوت پرست عیاش نخواهم کرد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران