تعداد بازدید : 160946
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۶:۱۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااام خوبی ماه پیشونییییkiss

وای چه کار خوبی کردی اومدی دلم تنگ شده بود براتvalentine

ترنج که دیگه نیومد مطمئنا زایمان کرده

خدا رو شکر که نزدیک زایمانی و گذروندی این دوران بارداری رو انشالله به سلامتی و راحتی فارغ بشی

خیلی خیلی دعا کن برای همه برای منم یادت بود دعا کن

به ترسات فکر نکن از هر چیزی که ترس داشتی دیدی که اونقدر ها سخت نبود که فکر میکردی زایمان هم همینطوره

زنداداش من دو تا زایمان طبیعی داشت اخ نگفت هم راحت زایمان کرد هم مشکلی پیش نیومد براش

بدن هر کسی فرق داره

خیلی مراقب خودت باش انشالله به زودی فندق بغل بگیری

بازم بیااااااااااااااااااsmile

۱۳۹۸/۵/۶ ۱۷:۲۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ریزان

عزیزم نگران نباش ، ان شالله حال مامانت زود خوب میشه، واقعا سخته که ادم دور باشه و بدونه پدر مادرش مریض احوالن، من که میرم کرمانشاه اصلا بهم نمیگن میام میبینم چه اتفاقاتی افتاده و من بی خبرم🤦 حتما دعاااا میکنم.

امروز برای اولین ببار معاینه ام کردن، هی پاهام سفت میشد،جالبه اصلا درد نداشتم حتی حس بد هم نداشتم هم پاهام میلرزید، یاد اون موقع هام افتادم ,هی سعی میکردم خودم و شل کنم، معاینه ام کرد ولی گفت کمتر کسی و تو این حال دیده ( مامام میگفت) میگفت اینجوری باشی که معاینه سختت باشه نمیتونی زایمان طبیعی کنی😔 باید سعی کنم شجاعانه عمل کنم، بعد گفت لگنت معمولیه نه خوبه نه بد، اما هنوز باز نشدی اگه به همین منوال پیش بری تا مقعد جر میخوری🤕😓😢 بنده خدا خیلی خوب گفت ولی تو دلم خالی شد ... مامای مهربونیه ولی من انگار حساس شدم ....

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۸/۵/۶ ۱۷:۵۰:۲۸
(ویرایش)

سلاااااااام نیلووووووو

ان شالله خبر بارداری همتون و زوده زود بشنوم 💝💝💝 قربون دلت، باید زودتر میومدم اما نشد، آره خدارو شکر پشت سر گذاشتم، اینأاواخر یه کار بدی که کردم همش هی تو کلامم گفتم از معاینه میترسم از زایمان میترسم، نباید بگم ... امروز بعد از معاینه تا زمانی که از مطب دربیام و برسم خونه با خودم فکر مسکردممچرا انقد پاهام میلرزید، چرا وقتی درد نداره و من دخولم کامله میترسیدم ،من که واژینیسموس و سه سال پشت سر گذاشتم. فهمیدم خودم خودمو ترسوندم و تصویر بزرگی ازش ساختم.

یکمم بابت اینکه هنوز اکبندم واسه زایمان طبیعی بدنم اماده نیست تو دلم خالی شد... دعا کن برام ،سعی میکنم تا اونجایی که بتونم بیشتر سر بزنم بهتون 🌹🌹🌹🌹

۱۳۹۸/۵/۶ ۲۰:۵۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه دوستان عزیز.

با تمام وجود دعا میکنم خدا دامن همه منتظران نی نی رو سبز کنه. ماه پیشونی جون و دیگر دوستانی که باردارید موقع زایمانتون ماها رو خیلی دعا کنید.

ریزان جون ممنون عزیزم. نه هنوز مامان نشدم( مگه اینکه اینسری هم مثل جریان درمان واژینیسموس) منو بکشونی با خودت...smileو ان شالله با هم مامان بشیم.

من از بعد از درمانم دنبال مامان شدنم ولی نشده.

اتفاقا امروز خاطره درمانمو نوشتم به مشکلات بعد از درمانم واسه بارداری اشاره کردم. اگه وقت کردی بخونش و دعام کن عزیزم.

التماس دعا دوستان عزیز

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۸/۵/۹ ۱۱:۰۷:۰۵
(ویرایش)

ماه پیشونی جان قوی باش عزیزم

به ترس هات فکر نکن فقط به نی نی خوشگلت فکر کن valentine همونجوری که خیلی از مراحل رو که حتی فکرشم نمیکردی گذروندی این مرحله هم براحتی میگذرونی مطمئن باش

بیا دوباره بعد از زایمانت بازم برامون تعریف کن از حال او احوالت kiss

۱۳۹۸/۵/۹ ۱۱:۳۷:۲۴
(ویرایش)

نسیم جان

من خاطرتو خوندم ناراحت شدم بابت همه سختی های که کشیدی و خوشحال شدم بابت اینکه با سربلندی و قدرت از پس مشکلت بر اومدی flowervalentine

یه مقدار با هم مشترکیم تو همین مرحله ای که الان هستی  ، من مشکل واژینیسموس نداشتم ولی 1 سال و 4 ماهه اقدام کردیم واسه بارداری و نشده دکتر گفته اگر این ماهم نشد بیا واسه ivf

ممنون میشم از تجربیاتت اینجا بگی من بابت این موضوع هم خیلی دلشوره دارم هم ناراحتم sadcry

۱۳۹۸/۵/۹ ۱۳:۲۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام عزیزم. من خودم هم هنوز وارد سیکل آی و ی اف نشدم. آخر شهریور نوبت دارم برای شروع این کارا. فعلا روز 14م آی یو آی هستم و متاسفانه کمردرد امانم رو بریده.

دکتر من قبول نداشت مستقیم برم سراغ آی وی اف. معمولا راههای ساده تر رو اول میرن بعد مراحل دیگه. البته شرایط هر مریض رو هم در نظر میگیرن و باتوجه به اون تشخیص میدن.

من خودمم دوس نداشتم دوباره آی یو آی و انتظار و....ولی دکتر گفت باید برای بار سوم هم انجام بدی بعد....

انشالله بهترین ها برات رقم میخوره عزیزم.

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۸/۵/۱۰ ۱۰:۵۰:۲۵
(ویرایش)

انشالله که همین مام جواب بگیری به حق پنج تن

آی یو آی چطوریه ؟
دکتر کن مستقیم میره واسه آی وی اف شنیدم تو یک ماه 25 تا امپول میزنن خیلی ترسناکه بنظرمcry

انشالله که همه منتظرا جواب بگیرن خیلی زود ما هم همینطور

۱۳۹۸/۵/۱۳ ۰۰:۵۰:۳۲
(ویرایش)

نسیم 

حتمااااااا، خدا زوده زود بهتون نی نی ناز و سالم بده😋😋😋

نیلو

سعی کردم دیگه بهش فکر نکنم و بگم من میتونم ،سری دوم وضعم بهتر بود ولی باز باید به خودم انرژی خوب و مثبت بدم، حتما بعد زایمان ام هم میام اینجا، فقط شاید یکم فاصله بیفته تا خودمو بتونم جمع و جور کنم😂😂😂😂

۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۰:۰۹:۵۹
(ویرایش)

آفررررررررررررررین ماه پیشونی
تو میتونی
از پس همه چی برمیای victoryflowerflowerdiamond

۱۳۹۸/۵/۲۰ ۲۱:۲۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام ب همه دوستان

خوبید

ماه پیشونی جان نزاییدی؟ هفته چند هستی؟ دیدی معاینه کاری نداره زایمان هم حتما همینطوره شک نکن انقدر واژینیسموسی مثل ما شاید بدتر از ما بودن اما راحت طبیعی زاییدن پس ما هم میتونیم.برای ما هم دعا کن حتما چه وقت زایمان چه وقتی نصفه شب بیدار میشی ان شااله نی نی تو شیر میدی حتما دعات مستجاب میشه

نسیم جان خاطره ت رو خوندم خیلی یاد و خاطرات اون روزا برام زنده شد اخی چه دورانی بودا... چقدر ذوق زده اومدیم خوشحال بودیم که بعد از این همه سختی به آرزومون رسیدیم😍.... و خیلی متاسف شدم بخاطر اتفاقات و ناراحتی هایی که بعد از درمانت افتاده . امیدوارم به همین زودیا مادر بشی بدون دردسر.ان شااله با هم مامان میشیم به یاد همون روزی که به فاصله چند ساعت اومدیم خبر بانوشدنمونو گذاشتیم این بارم با همیم.اشک تو چشمام جمع شد😭😭😭 

من هم باز دچار عفونت شدم نمیدونم چرا استارت اقدام میزنم اینم پیداش میشه 😔😔😔 دو ماهه پریودام عقب میفته اونم یک هفته😑😑 انگار خدا هم نمیخواد بچه دار بشیم😔 کاش همینجور که به ما میفهموند الان وقتش نیست خودشم دهن نادون های اطرافمونو می بست انقد با سوال ها و حرفهاشون آدمو آزار ندن

نیلو جان شما مشکلت چی هست؟ تنبلی داری؟ عکس رنگی هم انداختی لوله هات بازن؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۵/۲۹ ۲۲:۵۸:۱۴
(ویرایش)

بچه هاااااااااا🔔📣📢

بیاییییییید من زایمان کردم، اونم طبیعییییی، باورم نمیشه اون من بودم که این مراحل و پشت سر گذاشتم، واسه همتووووووون دعا کردم، از خدا خواستم زود یه نی نی سالم بهتون بده به حق این عید.

پسرمون ساعت ۱۰ دقیقه به ۱۲ شبه  عید قربان بدنیا اومد، دردای من از روز عرفه که دیروزش باشه شروع شد و ساعت هفت شب فرداش دیگه بستری شدم تا بدنیا اومدنش. لحظه های متفاوت و عجیبی بود. اسمشم که گذاشته بودیم محمد امین❤️❤️❤️

نیلو

ممنوووووونم پر انرژی خانم😍😍

ریزان

عزیزم، دعا کردم ،خدا به معصومیت و پاکی این فرشته کوچولویی که داده بهم ان شالله دعام و در حقتون براورده کنه😍💞

۱۳۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۱۷:۲۷
(ویرایش)

واااااا ی ماه پیشونی مبارک باشه valentineanim2-40

خیلی خیلی خوشحال شدم
بسلامتییییییییییییییییییی anim2-40anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6
افرین به تو مادر نمونه  و قوی anim2-smilies-azardl2 راحت زایمان کردی؟

خدا محمد امین جان زیر سایه پدر مادرش  حفظ کنه loveanim2-40 وای خیلی ذوق کردم
وقت کردی بیا از زایمانت برامون تعریف کنstar

۱۳۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۲۲:۴۳
(ویرایش)

بله ریزان جان فقط تنبلی دارم

پولیپ هم داشتم عمل کردم فروردین ماه 
دیگه منتظریم ببینیم خدا چی میخواد anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۸/۶/۴ ۲۱:۲۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلااااام

وااای خدا جونم ماه پیشونی هم زایمان کرده❤❤❤❤

خیلی خوشحال شدم

قدم نو رسیده مبارررک💃💃💃💃

چه اسم زیبایی

خدا حفظش کنه براتون

ایشالا قدمش خیر باشه🤩🤩🤩🤩

دیدی بالاخره تونستی طبیعی بیاری😃😃😃 بعدا بیا حتما با جزییات برامون تعریف کن از زایمانت

دست راستت رو سر همه اقدامیا

نیلو جان ایشالا شما هم زود باردار میشی

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728