تعداد بازدید : 780
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۵
کاربران آنلاین : 0
Dezire
۱۳۹۸/۵/۳۱ ۲۱:۱۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱ ۲۰:۰۲:۴۶

دوستان لطفا راهنمایی کنید

(ویرایش)

سلام دوستان من ۳۰ سالمه و دوماه میشه که در حال اقدام برای بارداری هستم سیکلم معمولا ۲۸ روزه است ولی این ماه ۴ روز تاخیر داشتم و فک کردم باردارم ولی پریود شدم از کیت تخمک گذاری هم استفاده کردم ولی موفق نشدم نمی دونم از کحا باید زمان تخمک گذاری و بفهمم!! خیلی سر این موضوع ناراحتم چون فک می کردم این ماه حامله باشم شوهرم هم سیگار می کشه و بعضی وقتها مشروب می خوره میشه لطفا کمکم کنید که چی کار کنم که باردار بشم ، ممنون

۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۴:۲۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۷ ۱۱:۲۵:۱۴
(ویرایش)

خوردن قهوه در بارداری عوارض و فوایدی به همراه دارد و از این رو بیشتر افراد در مورد مصرف آن در این دوران چندان مطمئن نیستند. دوران بارداری با باید و نبایدهایی همراه است. شما می‌دانید که وقتی باردار هستید لازم است تغییرات غذایی زیادی در زندگی‌تان ایجاد کنید. برخی تغییرات در اثر تغییرات هورمونی رخ می‌دهند اما قسمت سخت ماجرا تغییراتی ست که باید آگاهانه انجام دهید. و سخت‌تر از آن‌ها، ترک مصرف غذاهایی ست که وابستگی شدیدی به آن‌ها دارید و چه غذایی اعتیادآور تر از قهوه؟ برخی دوست دارند قهوه خود را به صورت سیاه و تلخ استفاده کنند، و بعضی دیگر آن را همراه شیر و شکر دوست دارند، اما خوردن قهوه در دوران بارداری ربطی به تلخ و شیرین بودن آن ندارد.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران