تعداد بازدید : 1074
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۱۲
کاربران آنلاین : 0
Sare 584
۱۳۹۸/۶/۱۰ ۱۷:۳۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲

شما جای من بودید چکار میکردید؟!

(ویرایش)

سلام من یکسال و نیمه ازدواج کردم، تو این مدت بهم سخت گذشته، یک ماه بعد از عروسیم برادر همسرم که فرزند بزرگ خونوادشون بود تو سانحه هوایی رفت و شوک بزرگی وارد کرد، ازون طرف پدرشون که کهولت سن دارن بخاطر این موضوع بیمار شدن و دخترشون که مجرد بود باهاش زندگی میکرد تا اینکه نامزد کرد و هنوزم با پدرشه و قراره با شوهرش در منزل پدر زندگی کنن، اما موضوعی که  منو ناراحت میکنه اینه که همسر من شغلشو از دست داد و علیرغم برشی که پدرش قبلا داشته براش کاری نکرد، در واقع یک عمر کاری نکرد اما برای دختر و فرزندان دیگر انجام داد و شغلایخوبی دارن، حالا هم پدرشون کم توان شدن و همسر من از صبح تا اخرشب اونجاس و تمام وقتشو صرف میکنه در صورتی که خواهرش مدام میگه من نگهداری میکنم و منت میزاره و با شوهرشم مفت و مجانی زندگی میکنن و پدرشم اهمیت زیادی به دخترش میده، اماااا همسر من اصلا نمیبینه و میگه مهم نیست و باوجود تمام این چیرا طرف خواهرشه، حالا هم خواهرش گفته یک شب در میون بخوابید اینجا بخاطر پدرش، کلا زندگی من شده تنهایی،،،،نمبتونمم اعتراضی کنم چون طرف خواهرشه و پدرش....عدالت کجاست!برادر دیگشونم سرکار میره و کمتر میاد...تمام امورات خونشونم همسرم انجام میده اصلا احساس دین داره بهشون من نمیدونم چرا با این کاراش زندگی خودمونو سرد کرده و اصلا براش مهم نیست...اونا بلحاظ مالی بسیار خوبن و فقط دارن سواستفاده میکنن از محبت این, همسرم همش داره فداکاری میکنه مبادا خواهرش سختی بکشه یا برادرش غصه بخوره یا پدرش طوری بشه، اما زندگی خودش هیچ....دلم گرفته، اعتراضم کنم میگه وظیفمه و قبول نمیکنه😪😪😪

۱۳۹۸/۶/۱۲ ۱۴:۵۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۵ ۱۹:۰۹:۴۸
(ویرایش)

سلام

بنظرم

باید ب صورت شیفتی با خواهر برادر دیگه شون برنامه ریزی کنند  و یکی دوز در هفته ک به هر کدوم میرسه رو بیان از پدرشون پرستاری کنن.

همسرتون دنبال کار باشن .یا حداقل راننده ی اسنپ و ماکسیم بشن (کاری ک همسر من یکسال و نیم مجبور شد بکنه.چون اونم کارخونه شون بسته شد و بیکار شده بود.و هیچکس کمکی نکرد بهمون روزای سختی بود ولی زندگی میگذره )

یه مدت کوتاه بجای اینکه با غُر زدن بهش بگید کمتر  بره خونه پدرش .با محبت بیشتر وابسته ب خودت کن همسرتو ک دلش بخواد بیاد خونه خودتون.آرامش رو تو خونتون ببینه.

بعدا منطقی بهش بگو داریم از زندگی مون روز به روز عقب میفتیم‌. ‌همینطور ک تو فرزند این خانواده ای اون برادرت هم هس.یا یاید شیفتی بیاد یا پرستار بگیره بجای خودش‌.

بقول خانم خیابانی هرچه پیش آید خوش آید😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران