تعداد بازدید : 1841
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۳
کاربران آنلاین : 0
L I
۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۲:۲۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۰۰:۳۵:۴۵

دخول ناموفق

(ویرایش)

سلام و وقت بخیر...ببخشید من چهارساله دچار واژینیسموس هستم و یه پسر سه ساله دارم...از همون شب عروسی پاهامو موقع دخول سفت میگرفتم و نمیذاشتم دخول انجام بشه بعد ها که مطالب سایتو دیدم فهمدیم جریان چیه!! من حتی از ترس معاینه نمیدونم بکارتم از بین رفته یا نه...چون شب عروسی یه ذره دخول بوده ولی اونموقع هیچ خونی ندیدم انا صبحش که رفتم دسشویی تا نشستم از یکم بیشتدگر خون ریخت از من....این اواخر هم بخاطر سقط کورتاژ شدم با بیهوشی...نمیدونم اگر تا کنون بکارتی بوده باشه با کورتاژ ممکنه از بین بره؟؟؟ من خیلی به راهنمایی ها و کمک های شما نیاز دارم دوستان...برای درمان واژینیسموسم میشه کمکم کنین؟

۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۴:۰۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۶:۴۴:۱۱
(ویرایش)

سلام از ژله های لغزنه استفاده کن آقا هم از ژل صفت کننده استفاده کنه تا سر بخوره بره توش

۱۳۹۸/۶/۱۵ ۱۸:۰۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

عزیزم این سایت منبع کاملی واسه درمان واژینیسم داره...حتما بهش مراجعه کن و اگه دخول ناموفق داری تمرینهاشو انجام بده...با استفاده از تمرین کگل و دیلاتور

تو همین سایت انجمن واژینیسموس رو سرچ کن تمام اطلاعات برات میاد و دوستای زیادی ازین راه درمان شدن خود منم این مشکل و دارم و از فردا تمرینهاشو میخام شروع کنم

تلاش کن و ب خدا توکل کن حتمااااا موفق میشی

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۱:۵۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۷ ۱۷:۳۵:۳۶
(ویرایش)

ببین من تو سایت پوست پدیا خوندم که با بوتاکس کاملا درمان میشه

ادامه میدم حتی با پاهای زخمی
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021