تعداد بازدید : 1792
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۲
کاربران آنلاین : 0
پونا
۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۵:۳۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۷ ۱۸:۳۳:۵۹

بارداری با ال دی

(ویرایش)

با سلام.ببخشید من پریودی هام مدتیه بخاطر قرص اسپیرو که برا ریزش موهام مصرف میکنم ۹روزه اس,روز هشتم لکه بینی بود که یه ارتباط با نامزدم داشتیم قبل از ارضا دستم.با التش تماس داشت ولی بعد به صوررت دهانی بود که مقداری منی قورت دادم.من شلوار جین داشتم و بعد یه ساعتم ۴تا ال دی و بعد ۱۲ساعت ۴تا دیگه خوردم و نگران بارداریم میشه بگید ممکنه؟

۱۳۹۸/۶/۱۵ ۰۲:۴۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۳۲:۳۳
(ویرایش)

سلام عزیزم ، متوجه نشدم من ... با خوردن منی که کسی باردار نمیشه  یا از روی شلوار جین wonder

بارداری فقط از ریخته شدن منی درون واژن یا  تماس مستقیم منی با واژن اتفاق میوفته 

۱۳۹۸/۶/۱۸ ۱۶:۳۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

عزیزم منی نجس وخوردن ان از نظرشرع حرامه وگناه محسوب میشه چرا عزیزم ما به تقلیداز فیلم های پورن این کثافتکاری ها را از ان ها یاد گرفته وتقلید می کنیم این ها ستارگان فیلم های پورن هستن که پشت این کارهای اناناهدافی نهفته است قورت دادن منی به هرشکل می تونه باعث اسیب به جهاز هاضمه شما بشه واگر نامزدشما دچار عفونت هم باشه این می تونه باعث بیماری های شدیدمعده بشه وبایدبرای درمان ان زمان زیادی را صرف ان کنی.

رابطه دهانی رابطه توصیه شده ای نیست ولی درصورت بهداشت واگاهی از سلامتی طرفین به هم باز بهتره ازکاندوم های طمع دار استفاده بشه واگر هم ازکاندوم استفاده نشه به هیچ وجه نبایدترشحات دردهان تخلیه بشه واگر هم شد نبایداونا قورت داد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۳:۵۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۷ ۱۸:۳۳:۵۹
(ویرایش)

عزیزم ناخواسته قورت دادم و تمایلی به قورت دادنش نداشتم

۱۳۹۸/۶/۲۲ ۲۳:۳۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

عزیزم از شوهرتون یاد اوربشو که نبایدانزال را دردهان شما انجام بدهدچون حریم واحترام یه خانم بایدحفظ بشه.هم چنین چون دوران نامزدی هستیدبهتره برای ارضای شوهرتون به روش های گوناگون عمل کنیدتا به یک روش شرطی نشه چون بعد که زیر یه سقف رفتید از رابطه واژنی لذت نخواهدبرد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران