تعداد بازدید : 995
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۱۵
کاربران آنلاین : 0
رهگذر پاییز(587)
۱۳۹۸/۶/۱۵ ۱۰:۴۳:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۰:۱۷

من 10 روزه واژینیسموسم درمان شد

(ویرایش)

سلام من از درمان شده های واژینیسموس هستم
البته شدتشو نمیدونم ک حاد بودم یا معمولی یا خفیف ولی خیلی خیلی درد و استرس داشتم
بعد از 5 ماه ک از عقدم گذشت با همسرم تصمیم ب رابطه گرفتیم اما برعکس تصورم و تعریف اطرافیانم حتی با لمس اون پایین هم احساس درد و سوزش میکردم چه برسه ب دخول
بعد از متوسل شدن ب راه های درمانیه پیشنهادیه اطرافیان مثل تحریک کامل.  مکان مناسب.  دیدن فیلمای پورن.  و حتی مصرف مشروبات الکی برای بی حسی و گیج شدن اما باز درد و تجربه میکردم
کم کم پیش 4 تا دکتر زنان هم رفتم.  همشون ک ب اتفاق گفتن مشکلی برای سکس ندارم و باید زیر دردش تا میتونم طاقت بیارم تا راه باز بشه ولی هیشکی کمکم نکرد.  حتی اطرافیان هم ب تمسخر گرفتنم
تا اینکه با عنوان واژینیسموس آشنا شدم و با دیدن و خوندن مطالبشون تونستم با خودم کنار بیام و جرات کنم به بدنم دست بزنم و تا جاییکه تونستم انگشت اشارمو وارد کنم 
قبلش یه هفته مداوم کگل زدم و باورم اینه ک با کگل ماهیچه های اون پایین ورزش کردن و آماده شدن واسه قبول کردن جسم خارجی
من از دیلاتور استفاده نکردم چون نمیتونستم باهاش کار کنم
برای همین همسرم دستکش میکرد دستش و یکی از انگشتاشو با ژل کامل خیس میکرد و با حرکت آروم و چرخشی داخل میکرد
یکی از دکتر زنان یادم داد ک برای اینکه توی رابطه درد کمتری و تجربه کنم طاق باز بخوابم و پاهامو تا جایی که میتونم داخل شکمم بکشم و شل کنم.  با همین روش هم تونستم بزارم همسرم انگشتشو وارد کنه
یکی دو شب با یه انگشت بعدش دو تا و در نهایت سه تا انگشتش داخل شد 
درد داشت ولی دردش قابل تحمل بود
در نهایت هم تونستم آلتشو قبول کنم و الان ک دارم این متن و مینویسم هنوز توی دوران عقدم و 6 یا 7 تا دخول کامل دارم ک شاید اولش اصلا ارضا نمیشدم و تمرکز میکردم ک فقط همسرم دخول کنه تا بقول همون دکتر زنان مسیر واژنم جا باز کنه برای دخولای لذتبخش آینده
اما الان دیگه مدام دنبال شوهرم راه میفتم ک میخوام 😁
نمیخوام عین بقیه با کلیشه حرف بزنم ولی همه چیز ب خودتون بستگی داره و تمرینایی ک میکنید همه چیز اولش سخته همون یه بار ک ترستون بریزه تازه براتون مهیج میشه ک بیشتر در موردش بدونین و مدام چیزای جدید و کشف کنید
الان کلی از مراکز درمان و سکستراپ دارن پول میگیرن ک همه اینا رو یاد بدن در حالیکه خودتون انجامش بدین ب ساده بودنش عین الان من میخندین.  من هنوزم باورم نمیشه ک دارم سکس میکنم و بیشتر از من همسرم ک میگه دیدی کیف داشت و الکی میترسیدی
الان دارن سعی میکنن ک زنا دیگه سزارین زایمان نکنن و با ورزش زایمان طبیعی داشته باشن.  پس همه چیز با ورزش اوکی میشه
هر کسی تجربه خودشو توی این زمینه خواهد داشت ولی در نهایت میفهمید ک خیلی راحت میشد انجامش داد و ما خیلی سختش کردیم با عدم آگاهی از مسائل مربوط ب خودمون
یکی از دوستام یکسال و نیمه ک ازدواج کرده و عین من از سمت همه کلی سرزنش شنیده ولی با شنیدن حرفام امروز تونسته 6 تا گوش پاکن و وارد واژنش بدون هیچ دردی بکنه و تازه مشتاق شده ک جلوتر بره و وارد دوره درمان بشه 
فقط خودتونید ک میتونید ب خودتون کمک کنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران