تعداد بازدید : 1056
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۱۵
کاربران آنلاین : 0
nnnneeeegaaaaarrrrr
۱۳۹۸/۶/۱۵ ۱۴:۰۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۵ ۱۴:۰۵:۲۶

پارگی بکارتم نگرانم لطفا کمکم کنید چند روز فکرم داغونه

(ویرایش)

سلام وعرض ادب

من یه دختر 18 ساله ومجردم وتاکنون هیچ رابطه ای نداشتم من پریودهام نامنظمه به طوری که یک روز یا دوروز میشمبعد هم پاک میشم اون روز رفتم دکتر ومنو سنوگرافی نوشت اون روز8 که سونو رفتم روز 4 یا3 پریودم بود که طبق عادت پاک بودم بعد سونوگرافی که رفتم دستشویی خون ریزی داشتم و یک لخته کش مانند داشتم کهوقتی کشیدم خیلی غلیظ بود ماه قبل هم خود ارضایی مالشی بدون دخول داشتم و روز4 پریودم بود وپاک بودم بعد از اون لکه قهوه ای داشتم با یک لخته باریک

بعد از سونو فهمیدم که تخمدان راستم کیست داره و پای راستم و لوب راستم کمرم قسمت راستش درد میکنه میتونه به دلیل کیست باشه یا برا بکارتم مشکلی پیش اومده؟

تو رو خدا جواب بدید

۱۳۹۸/۶/۱۵ ۱۸:۰۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام عزیزم..نگران نباش.احتمالا از کیسته و خونریزی طبیعیه...بکارت ب همین سادگی بهش اسیبی وارد نمیشه مگر اینکه تو خود ارضایی جسمی و وارد کرده باشی یا اون قسمت بهش فشار ی جسم وارد شه ک اسیب ببینه..با این وجود من فک‌نمیکنم اسیبی دیده باشه و لطفا این نگرانیا رو بزار کنار...بکارت جزیی از بدن تویه نزار گفتار و رفتار دیگران باعث شه روش حساس شی...ب سلامتیت اهمیت بده و از بکارت غول نساز و روزای قشنگتو با این نگرانیا خراب نکن..منم قبل ازدواج ازین فکرا زیاد میکردم ک الان یادش میفتم خنده م میگیره

اگه نگرانیت ادامه داره ک ب نظر من بی مورده بازم برو متخصص زنانی ک تاکید میکنم باوجدان ک کاردرست باشه تا معاینه ت کنه..

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران