تعداد بازدید : 864
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۰
کاربران آنلاین : 0
میگمیگ
۱۳۹۸/۶/۱۶ ۰۲:۲۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۲:۴۴:۰۴

::::::(((((((((

(ویرایش)

سلام من ۲۰ سالمه و تقریبا از ۱۴ سالگی خودارضایی داشتم البته بوده وقتایی که چندین ماه خودارضایی نکردم 

اما به تازگی هفته ایی یه بار خودارضایی باید بکنم و وسوسه میشم تلاشمو کردم که حتی انجامش ندم حتی همین هفته ایی یه بار و کامل خودارضایی نکنم 

خودارضایی من با شی خارجی نبوده مالشی بوده و فشار آب سعی میکردم زیر فشار اب پاهام باز کنم و بعد چند ثانیه انقباض 

میخوام بدونم خودارضایی من آسیبی(ازبین رفتن پرده بکارتم) رسونده بهم؟ مخصوصا فشار آب (من تو این مدت خونی ندیدم فقط ترشحاتم بوده)

و اینکه تاثیراتش چیه اگه نتونم ترک کنم ؟

۱۳۹۸/۶/۱۸ ۱۶:۲۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

خودارضایی از نظرشرع ازگناهان کبیره است و انجام ان حرامه واعتیادبه ان می تونه از نظرجسمی وروحی اسیب های جدی به شما وارد کنه وبهتره با اراده ای قوی اونا ترک کنی چون عدم ترک ان با عث میشه که زمانی که ازدواج کردی نه از رابطه دخولی لذت ببری ونه ازرابطه مالشی توسط همسر چون به این عمل شرطی شدی وبایدتوسط خودتون به ارگاسم برسی واین یعنی بالاترین خطردرزندگی زناشویی که از رابطه جنسی متنفرشده ودر رابطه برای اینکه همسرت متوجه نشه مجبوری تظاهر به ارضا شدن داشته باشی که این روندنمی تونه برای شما ادامه داربشه وبعددرزندگی دچار یاس سرخوردگی وافسردگی خواهی شد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۶/۱۹ ۱۵:۵۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۲:۴۴:۰۴
(ویرایش)

ممکنه آسیب دیده باشم؟؟

باتوجه به نوع خودارضایی که داشتم

۱۳۹۸/۶/۲۰ ۲۳:۵۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

احتمال ان خیلی ضعیفه چون شما برای ارضا شدن به احتمال زیاد فشار اب را به طرف گلیتوریس خودگرفته خواهی بودچون دهانه واژن محلی برای تحریک جنسی دران حدنیست.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران