تعداد بازدید : 644
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۲
کاربران آنلاین : 0
Mahsa.S(.........)
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۲۰:۳۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۹ ۲۲:۴۷:۴۰

واژینیسموس2

(ویرایش)

سلام

چرا هیشکی جواب آدمو نمیده؟

من دیلاتور که هیچ،یه گوش پاک کن هم نمیتونم وارد واژنم کنم.باید چکار کنم؟😓

فعلا هیچی
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۲۳:۵۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

ببین عزیزم تا خودتون اراده نکنیداین مشکل به قوت خودش باقی خواهدموندشما بایدبا ذهنیت نتوانستن مبارزه کنی وبایدبه خودباوری برسی که واژن حالت کشسانی داردکه می توانددرزایمان طبیعی دهانه ان تا قطر10سانت بازبشه پس پذیرش الت برای ان خیلی ساده وراحت خواهدبودفقط این را باورداشته باش که دهانه واژن شما جداره اش ازبتون ساخته نشده ومانند بقیه خانم ها می باشه تنها مشکل امثال شما این است که برای شما ذهنیت ترس از رابطه جنسی ساخته اند واین ترس باعث میشه مغز هنگام رابطه یا داخل کردن حتی یک گوش پاک کن ماهیچه ها سفت شده ودیگر اجازه ورودرا ندهند.

شما برای موفقیت بر واژینسموس بایدخودت به جنگ ان بروی.

بهترین شیوه هم این بوده که خانم هنگام رابطه درپوزیشن رو قرارگرفته ومدیریت رابطه را خودش به عهده گرفته شما هم بایدچنین کاری را انجام دهی درپوزیشن رو وپشت به شوهرقرارگرفته وبعد ازخیسی واژن واستفاده از ژل لوبریکانت سرالت را روی دهانه واژن قرارداده وبا فشار اوردن وزن بدنت تلاش در دخول الت را داشته باشی شما سعی کن هنگام این کار با جیغ زدن انرژی ترس را تخلیه کنی وبه هیچ وجه هم دچار تردیدنشوی وبایدبگویی من می توانم وبایدسریع با تمام قدرت الت را تا اخرداخل واژن خودفروبری وبعدکه موفق شدی برای چند دقیقه بدون حرکت می نشینی تا واژنت به الت عادت کندبعد می توانی این موفقیت را جشن بگیری.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران