تعداد بازدید : 756
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۳
کاربران آنلاین : 0
Naziila
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۰:۲۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۰۶:۱۰:۵۴

آیا من باردار هستم یا نه؟؟

(ویرایش)

سلام دوستان. 

یه سوال داشتم. من با نامزدم دیشب رابطه بدون دخول داشتم البته هنوز باکره هستم. و آب ایشون ریخت روی واژن من ریخت. دخولی اصلا صورت نگرفته. البته من بعد شستم. 

و همین سه شنبه ای هم پریودم تموم شد یعنی الان روز9 هستم آیا امکان باردار شدن هست یا خیر؟ آخه پهلوی راستم درد میکنه ممکنه بخاطر تخمک گذاری باشه؟؟

میشه راهنماییم بفرمایید اولین رابطم با نامزدم بود زیاد اطلاعاتی ندارم 

از رحمت خدا نا امید نشوید...
۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۷:۳۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

با توجه به اینکه بعد از رابطه تون پریودشده ای دیگر بارداری منتفی است .

درد پهلو درسمت راست یا چپ اگر به مدت نصف روز باشه از علائم ازاد سازی تخمک است ولی اگر ادامه دار است می تونه علت ان یا عفونت یا کیست تخمدان باشه.

شما بهتره که در رابطه بدون دخول دقت بیشتری به عمل بیاوریدواز نامزدت بخواه در زمان انزال منی را روی واژن شما تخلیه نکنه بلکه اونا روی شکم در پوزیشن رو در رو ویا روی کمرت در پوزیشن پشت به شوهر خالی کنه بعد با دستمال ان را پاک کرده تا هنگام برخواستن به طرف واژن سرازیرنشه.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۶/۲۳ ۰۰:۰۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۰۶:۱۰:۵۴
(ویرایش)

آها ممنون عزیزم.. ولی من قبل رابطه پریودم تموم شده بود یعنی موقع تخمک گذاریم هست. بخاطر همین میترسم نکنه ی وخ حامله بشم.. داخلش ک نریختیم فقط ریخته شد روی واژنم اینجوری امکان بارداری هست؟

اگ تخمک گذاریم روز 14باشه من الان 9 روز از پریودیم میگذره یعنی هنو تخمک گذاری نکردم؟؟؟ 

واقعا سمت راستم ب شدت از دیشب درد میکنه نمیدونم چرا 

از رحمت خدا نا امید نشوید...
۱۳۹۸/۶/۲۳ ۱۷:۵۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

اگر منظورتون اینه که 9روز از شروع پریودی شما گذشته خیرزمان تخمک گذاری شما نیست چون بایداین زمان به 14 روز برسه.

اما اگر منظورتون 9روزاز پاک شدن پریودی شما گذشته چرا درزمان تخمک گزاری هستید.البته بازدرسوالتون توصیح ندادیدکه رابطه شما همان روز بعد از پاک شدن از پریودبوده یا خیراگر چنین بوده با توجه به فاصله زمانی که اسپرم می تونه در شرایط مساعد تا 72ساعت زنده بمونه باز تا زمان ازادسازی تخمک فاصله چندروزه است احتمال بارداری خیلی ضعیف است هم چنین اگر اب شوهرتون فقط به بدنه واژن ریخته شده باشه وروی دهانه واژن نریخته شده باشه احتمال بارداری وجودندارد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران