تعداد بازدید : 1694
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۴/۱۵
کاربران آنلاین : 0
elham.mehrjoo
۱۳۹۸/۶/۴ ۱۱:۳۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۷/۶ ۱۰:۰۹:۴۰

درخواست راهنمایی جهت خرید فرش مناسب برای اتاق کودکم

(ویرایش)

سلام دوستان

من چند وقت پیش برای اتاق دخترم یه فرش 700 شانه خریدم اما اصلا از کیفیتش راضی نیستم، هنوز یه سال نشده زبر و سفت شده! جوری که وقتی روش راه می ری انگار داری رو موکت راه می ری! از اون بدتر اینکه یه دفعه جاریم کتری آب جوش گذاشت روی فرش باورت نمیشه انگار اتو گذاشته باشی، جای کف کتری هنوز که هنوزه روی فرش مونده!

اولش که همه می گفتند که کلا فرش 700 شانه خوب نیست اما بعدا که بیشتر پرسوجو کردم گفتند که فرش 700 شونه انواع مختلفی داره و جنس نخ فرشی که من خردیم خوب نیست، چون جنسش یه نوع پلاستیکه به اسم پلی استر که اتفاقا اکثر فرش های کودک تو بازار از همین جنسه.

اولش خیلی از خرید این فرش پشیمون شدم خصوصا وقتی تحقیق کردم که فرش ماشینی خوبه که جنسش آکرلیک باشه، چون نه تنها دیگه سفت و زبر میشه بلکه اینقدر در برابر گرما مقاومه که حتی اگر اتوی داغ هم روش بذاری اصلا آسیب نمی بینه!

به خاطر همین تصمیم گرفتم که اینبار فرش آکرلیک برای اتاق بچه ام بگیرم، اما تو بازار یه فروشنده حرفی زد که خیلی منو تو فکر برد، می گفتش فرش های آکرلیک حساسیت زا هستند و به همین خاطر فرش های اتاق کودک رو از جنس پلی استر می بافند!!

رفتم یه فروشنده دیگه می گفت اینها فقط شایعه است فرش های آکرلیک جدید اصلا حساسیت زا نیست و کلی از بدیهای فرشهای پلی استر گفت...

ضمنا سر اینکه فرش ماشینی کاشان بهتره یا مشهد هم هرکی یه حرفی می زنه!

راستش دیگه نمی دونم کی راست می گه کی دروغ! قطعا هیچ کس نمی گه ماست من ترشه، اما وقتی بحث سلامتی بچه ام باشه دیگه جای ریسک نداره، ممنون میشم دوستان اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره به اشتراک بذاره.

دخترم فرشته زندگیمه...
۱۳۹۸/۶/۱۶ ۱۴:۳۵:۲۶
(ویرایش)

سلام دوستان

ممنون که اصلا در این بحث شرکت نکردید!!!

یه سوال داشتم، به نظرتون فرش عروسکی برای اتاق بچه قشنگتره یا فرش طرح گلیم؟ برای مثال این دو طرح را ببینید:

فرش عروسکی   گلیم فرش قالی کاشان

دخترم فرشته زندگیمه...
۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۵:۲۳:۴۰
(ویرایش)

ممنون عزیزم، اتفاقا من هم باهات موافقم، به نظرم عروسکی بهتره، اما همسرم می گفت که گبه بهتره! flower

دخترم فرشته زندگیمه...
۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۱:۲۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۱:۳۳:۱۴
(ویرایش)

خخخ. مردها خیلی خوش سلیقه نیستن. ولی شاید به خاطر این گفته که بتونید از این فرش جای دیگه هم به جز اتاق بچه استفاده کنید

لبخند تو بهانه ای زیبا برای زندگی است، دلبندم!
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۰۹:۱۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۱۴:۰۰:۵۹
(ویرایش)

سلام به نظر منم عروسکی بهتره

۱۳۹۸/۱۲/۸ ۱۳:۰۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۰۲:۵۷
(ویرایش)

سعی کنید فرشی بگیرید که مناسب اتاق کودک باشه من مقاله ای با عنوان چگونه اتاق کودک را مرتب کنیم؟ در سایتی به اسم ترمه کیدز میخوندم که نوشته بود روی روحیه و شاد بودن کودک خیلی تاثیر داره پیشنهاد من اینه حتما همگی مطالعه کنید

ترمه کیدز
28 ساله متاهل دارای 2 فرزند
۱۳۹۹/۲/۳۱ ۱۳:۱۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۸ ۱۱:۲۷:۱۸
(ویرایش)

قیمت سرامیک شوی و فرش شوی (پارس خزر، فیلیپس، مجیک، دستی، ویداس، کیپ، کاچر، بایترون، کرشر)

۱۴۰۰/۵/۱۴ ۱۳:۳۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۰ ۱۶:۴۰:۳۰
(ویرایش)

فرش کودک ضد حساسیت باید باشه سعی کن از فروشگاه های فرش معتبر بخری من برای دخترم طرح عروسکی خریدم خیلی خوب بود

فرش کودک

۱۴۰۱/۴/۱۵ ۱۱:۰۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۱۵ ۱۱:۳۵:۲۸
(ویرایش)

یکی از مهمترین معیارهای اساسی در هنگام خرید فرش بچه گانه توجه به جنس، نرمی و لطافت فرش و عدم ایجاد حساسیت برای فرزند می باشد. در واقع پوست کودک در این سن بسیار حساس است و انتخاب یک فرش ضخیم با نخ های بلند و تیز می تواند به پوست کودک شما آسیب برساند. علاوه بر بحث در مورد سطح مواد و نرمی که به کودک شما احساس راحتی و آرامش می دهد، همچنین مهم است که محصولی را انتخاب کنید که به دلیل کیفیت الیاف و نخی که دارد باعث آزار و اذیت کودک نشود. .

در انتخاب فرش مناسب کودک، علاوه بر سایز، از دیگر معیارهای مهم، به طراحی فرش و هماهنگی آن با روحیه کودک توجه داشته باشید. البته رنگ فرش اتاق کودک نیز بسیار مهم است زیرا نه تنها محیطی شاد را برای کودکان ایجاد می کند، بلکه از ایجاد لکه و کثیفی احتمالی جلوگیری می کند و زحمت شستشو را کاهش می دهد!

همچنین همانطور که میدانید، قیمت فرش کودک عامل بسیار مهمی محسوب می شود. در واقع، هنر شما این است که یک فرش اتاق کودک با تمام ویژگی ها و معیارهای بالا انتخاب کنید!

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران