تعداد بازدید : 320837
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۲۹ ۱۳:۲۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۹ ۱۶:۱۲:۵۳
(ویرایش)

سلام به همگی

دیلاتور سایز بالا مثل 14 و 15 رو چطور باید ساخت؟ من با بزرگ ترین سایز دستکش سایز 9 بیشتر نتونستم بسازم. اگر امکان داره منو راهنمایی کنید.

ممنون

۱۳۹۸/۷/۲۹ ۱۵:۳۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

باید لایه های پنبت رو بیشتر کنی .من با انگشت وسط وانگشت شصت سایز ۱۲ رو ساختم گلم.

واس سایزهای بالااز کاندوم هم میش استفاده کرد.

۱۳۹۸/۷/۲۹ ۱۸:۱۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام دوستای گلم.اینجا چقدر سوت و کور هست🤔🤔‌

من امروز یکم با سایز ۱۰سانت تمرین کردم بعد که احساس کردم باهاش راحت شدم رفتم سایز ۱۲سانت.این سایز یکم سخت بود مخصوصا اولش که وارد نمیشد حین وارد شدن کگل انجام میدادم به نظرم کگل واقعا کمک میکنه خلاصه که فعلا این سایز موندم.حالا تا فردا که باز ۱۲سانت تمرین کنم.دیگه چیزی نمونده اگه خدا کمک کنه.میدونم که میتونم.شماهام بیاین گزارش کار بدین ببینم تا کجاها پیش رفتین و تو چه مرحله ایی از تمریناتون هستین

۱۳۹۸/۷/۲۹ ۲۱:۲۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۳ ۱۳:۴۷:۱۸
(ویرایش)

من دیگه خسته شدم.اصلا امیدی ندارم. خ مسخرس. چطور ممکنه من نترسم ولی عضلاتم سفت باشه. باورم نمیشه. حس میکنم بستس. دیشب باز سایز شیش تونستم. امشب همون سایز حتی نوکشم داخل نمیشه. آخه تا کی. خسته شدم واقعا

۱۳۹۸/۷/۳۰ ۰۲:۵۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۹ ۱۱:۱۰:۳۷
(ویرایش)

سلام وقت همگی بخیر

من شش ساله که عروسی کردم 

پرده م طی یک اتفاق و ناگهانی پاره شد ، کاملا بدون دخول

تمام این سال‌ها چون میترسیدم از دخول به همسرم نگفتم که سکس ما کامل نیست و در حقیقت هیچ دخولی وجود نداره 

چون کاملا ارضا می‌شد همیشه و مرتب از من تشکر می کرد

تا اینکه بحث بچه دارشدن پیش اومد و من مجبور شدم واقعیت رو بهش بگم و اونم با عشق پذیرفت که اصلا مهم نیست

دو روز کگل تمرین کردم و با همسرم وارد رابطه شدم شب اول سر آلت داخل رفت البته با لرزش پای من و گریه و درد و سوزش

شب دوم تقریبا سه چهارم آلت داخل شد بازم با درد شدییید و من حس کردم که فرداش دهانه واژنم یه کم متورم شده و زخمه انگار

شب سوم اصلا اصلا نشد که داخل بشه و من داااااغون شدم از غصه 

تمام این سال‌ها انکار کردم و حالا دیگه بریدم

همسرم به هییییچ عنوان کار با دیلاتور قبول نمیکنه 

😔

من عاشقتم خدا💟
۱۳۹۸/۷/۳۰ ۱۰:۴۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوتanim2-40

بچه ها تو انجمن ناامیدی نداریم.anim2-65d6a5d6s همتون با تمرینات مستمر حتما موفق میشید.anim2-a2d3

ته تغاری

عزیزم الان که میگی پرده ات کنار رفته همسرت چرا راضی به تمرین نمیشه؟ بهش بگو این یه روش درمانه و زیر نظر خانم خیابانی صورت میگیره و تا حالا نزدیک 600 نفر درمان شدن.

تو که تونستی بیشتر آلت رو وارد کنی. میتونی تمرینات کگل رو انجام بدی روزی سه بار هر دفعه 20 تا کوتاه 20 تا بلند تا بتونی بر روی عضلات واژنت تسلط داشته باشی. اینطوری با کگل میتونی کم کم آلت رو وارد کنی.

asal6

عزیزم برای درمان باید صبور باشی. این بدقلقی ها ممکنه تو طول دوره درمانت باشه. ممکنه یه روز اصلا دیلاتور وارد نشه ، ممکنه قبل و بعد پریودی باشی و واژن حساس باشه . ام باید صبور بود و با انرژی مثبت ادامه داد.

این جور مواقع که وارد نمیشه یکم استراحت کن. ریلکس کن . ذهنت رو آزاد کن . موسیقی گوش کن یا فیلم ببین آروم که شدی دوباره تمرین کن.

دختر شجاع

هر بار سایز دیلاتور رو تغییر میدی یک سانت بهش اضافه کن. از 10 سانت رفتی 12 سانت اشتباهه. با صبر و حوصله پیش برو. حتما موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۷/۳۰ ۱۰:۴۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۳ ۱۳:۴۷:۱۸
(ویرایش)

ته تغاری

من متوجه نشدم چطور میشه که شش سال سکس داشته باشید و همسرت متوجه نشه دخول ندارید.

۱۳۹۸/۷/۳۰ ۱۱:۳۰:۰۵
(ویرایش)

سودا جان مرسی از توضیحت 

همسرم قبول نمیکنه با دیلاتور چون میگه همش با خودم تمرین کن 

باید تلاشمو بیشتر کنم🥺

عسل جان دلیلش این بود که هیچ پوزیشنی غیر از مرد رو انجام نمیدادیم و همسرم تپل هست و شکم داره 

منم لاغرم .اون بنده خدا فکر می‌کرد داخله

منم همین فکرو میکردم

تا اینکه یک بار برای عفونت مجبور شدم از اپلیکاتور استفاده کنم و تازه فهمیدم که یه حالت چین چین داره و این اصلا اون جایی نیست که موقع سکس من حس میکنم 

به طور کلی هردومون خنگ بودیم 😔

من عاشقتم خدا💟
۱۳۹۸/۷/۳۰ ۲۱:۳۲:۳۱
(ویرایش)

ته تغاری جان

حتما بین پاهات میرفته.نه؟؟؟

عزیزم خیلی خوب پیش رفتی که گذاشتی شوهرت آلتشو وارد کنه .ته تغاری جان استفاده از دیلاتورها فقط واس اینه که ترس مااز دخول بریزه و متوجه بشیم این کار راحت انجام میش واینکه یاد بگیریم عضلاتمونو سفت نگیریم .چون این دردها وسوزش ها واس اینه که بخاطرترسمون  خودمونو سفت میگیریم .شما چون پرده بکارت نداریوحقی از شوهرت ضایع نمیش میتونی به خاطر اینکه ببینی دخول چقدر راحت انجام میش از دیلا استفاده کنی تا ترست بریزه.اصلا تا وارد میش و میبینی که چقدر راحت داخل شده تعجب میکنی😊اینطوری راحت میذاری شوهرت هم دخول کامل انشاءالله انجام بده.باور کن چون حقی ازشون ضایع نمیش و به خاطر درمان میتونی بدون اینکه در جریان قرار بگیرن ازشون استفاده کنی.ولی درنهایت تصمیم با خودته عزیزم.

دخترشجاع 

خداروشکر وخداقوت بابت پیشرفتت عزیزم . من وقتایی که سایز جدید والبته بزرگ رو وارد میکردم واذیت میکرد یکم مکث میکردم و نفس عمیق میکشیدم البته دیلا داخل بود درش نمیاوردما. اینم خیلی بهم کمک میکرد عضلاتم زود شل میشدن وراحت میشد البته بعدش کگل هم میزدم😋

۱۳۹۸/۷/۳۰ ۲۱:۴۴:۵۵
(ویرایش)

عسل جان

خانم گل شما که باسایز۶ تونستی پس بازم میتونی .عزیزم سر دیلارو که میذاری دهانه واژنت بچرخونو حینشم حتما کگل بزن وببربه سمت داخل میره انشاءالله.دائم با خدا حرف بزن و ازش کمک بگیر تا برات راحتش کنه و خیلی زود به نتیجه برسی .منتظر شنیدن خبرای خوبت هستیم .😊

۱۳۹۸/۷/۳۰ ۲۱:۴۵:۱۳
(ویرایش)

عسل جان

خانم گل شما که باسایز۶ تونستی پس بازم میتونی .عزیزم سر دیلارو که میذاری دهانه واژنت بچرخونو حینشم حتما کگل بزن وببربه سمت داخل میره انشاءالله.دائم با خدا حرف بزن و ازش کمک بگیر تا برات راحتش کنه و خیلی زود به نتیجه برسی .منتظر شنیدن خبرای خوبت هستیم .😊

۱۳۹۸/۷/۳۰ ۲۱:۴۵:۲۰
(ویرایش)

عسل جان

۱۳۹۸/۸/۱ ۱۱:۴۳:۱۱
(ویرایش)

مرسی نازک جون

من به شدددت خودمو سفت میکنم و پای راستم آنقدر قفل میشه که دردم صد برابر میشه تا دو روز عضلات پام درگیره

ناراحتیم از اینه که چرا یه شب تقریبا دخول کامل شد اما فرداش اصلا نتونستم وارد کنم حتی

مامانم میگه چون بار اول که دخول انجام میشه زخم میشه دیواره واژن

برای همین تا التهابش هم بشه نباید نزدیکی می کردین

نطر شمام همینه؟ 

من عاشقتم خدا💟
۱۳۹۸/۸/۱ ۱۷:۵۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۸:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان​

در ناامیدی بسی امید است...
پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۱ ۲۰:۰۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها من امروز رفتم مطب خانم دکتر واز فردا به امید خدا شروع میکنم برام دعا بکنید ک منم بتوونمsmile

من تونستم تو هم میتونی😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران