تعداد بازدید : 319108
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۲۵ ۱۶:۳۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

ممنون sevda جان 

من قبل از رسیدن سایز همسرم دخول داشتم ...ولی دیگه از دیلاتور بعدش استفاده نکردم ..باید استفاده کنم ؟

۱۳۹۸/۸/۲۵ ۱۶:۳۹:۲۵
(ویرایش)

دختر شجاع ...عزیزم خیلی خوبه ک ب این سایز رسیدی ..من خیلی عجله کردم شما صبر کن با این سایز راحت شدی برو سایز بعد

۱۳۹۸/۸/۲۵ ۱۶:۴۵:۲۱
(ویرایش)

Noaros جان ..خیلی ناراحت شدم ب خاطرت و این اتفاقی ک افتاده ...صبر کن بهتر ک شدی ب روشی ک همه ما درمان شدیم شمام شروع کن ب انجام دادن تمرینات ...مطمعن باش ک حتما موفق میشی و مشکلت حل میشه 

من ۱۱ سال این مشکلو داشتم ...شما خیلی خوش شانسی ک با این سایت آشنا شدی تازه ازدواج کردی ...اصلا نگران نباش و فکرای منفی رو از خودت دور کن 

خودت بیشتر از هر کسی میتونی ب خودت کمک کنی پس اراده کن ان شاءالله ک هر چ زود تر حالت بهتر بشه عزیزم 

۱۳۹۸/۸/۲۵ ۱۹:۵۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

دخترشجاع

آفرین خیلی عالیه. تا موفقیت چیزی نمونده. تا سایز همسرت تمرین کن و راحت بودی برو اقدام. اما اگه همسرت همکاری میکنه دیلاتور سایز پایین رو بده تا برات وارد کنه. اینطوری ترست کم میشه.

m69m60

عزیزم بعد موفق شدن دوره درمان شما هنوز کامل نشده. واسه همین میگیم که با فاصله زمانی کم رابطه داشته باشید تا کاملا این انقباض از بین بره. حالا اگه شما تو رابطه های بعدی مشکلی نداری و اقدامات خوب و بدون درده نیازی به تمرین تا سایز همسرت نیست.در غیراینصورت بهتره ادامه بدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۱:۳۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۱۵:۳۱
(ویرایش)

دوستان سلام ببخشید این چند روز درگیر درمان زخم و پارگی واژن بودم نتونستم بیام اینجا صبح شوهرم از سر کار اومد خواب بودم فقط متوجه شدم که سر آلت شوهرم رفت تو مقعدم چون خواب بودم و ریلکس خیلی درد نیومد اما وقتی بیدار شدم یکمرتبه درد گرفت ولی با اصرار شوهرم و التماسش تکون نخوردم و طبق دستورات سایت کگل کردم و شوهرم هم با آرامی و یواش یواش کل آلتش را داخل مقدم کرد و چند لحظه نگه داشت منم کگل کردم و شروع کرد آرام عقب جلو کردن بعد از یک دقیقه منم خوشم آمد و لذت میبردم اجازه دادم کارشو بکنه تا ارضا بشه منم فکر کنم ارضا شدم چون خیلی لذت بردم امیدوارم بعد از طی دوره درمان بتونم از جلو هم سکس کنم سوالم اینه تو این دو ماه که زخمم خوب بشه اگه از عقب سکس کنم ضرر نداره لذتش خیلی خوب بود

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۱:۳۴:۴۴
(ویرایش)

اینقدر لذت بردم که اگه شوهرم خواب نبود  دوباره ازش میخواستم از عقب سکس کنیم

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۰۴:۵۷
(ویرایش)

ببخشید یه سوال دیگه اینکه اگه آبشرو بریزه تو مقعد ضرر داره یا ممکنه حامله بشم و اینکه موقع رابطه مقعدی چه کرمی بزنم که راحتتر تحمل کنم و دردم کمتر بشه 

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۰۸:۰۰
(ویرایش)

ببخشید یه سوال دیگه اینکه اگه آبشرو بریزه تو مقعد ضرر داره یا ممکنه حامله بشم و اینکه موقع رابطه مقعدی چه کرمی بزنم که راحتتر تحمل کنم و دردم کمتر بشه و اینکه از چه راه های دیگه ای میتونیم هردو ارضا بشیم 

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۱۱:۴۴
(ویرایش)

از چه راههای دیگه ای میشه  رابطه داشت که هر دو لذت ببریم و ارضا بشیم 

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۳۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۴۶:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه تصمیم گرفتم شروع کنم درمان رو، دیگه خودم خسته شدم و یه حس تنفر پیداا کردم از خودم

الان یکسال و نیمه که از عروسیم میگذره و واقعا شبیه خواهر برادر شدیم 

الان انجمن فعال هست اینجا؟؟؟

پیامها مال چند روز پیشه!!!

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۳۵:۵۰
(ویرایش)

چقدر شرایطمون شبیه همه... البته فکر کنم از شرایط من بدتر نیست

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۴۴:۴۱
(ویرایش)

مونا جان سلام شرایطتو بگو

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۲:۵۵:۳۲
(ویرایش)

نوعروس جون من یه سال و نیمه درگیر این مسئلم و فقط با دس دس کردن فکر کردم حل میشه ولی نشد و روز به روز هم سرد تر شدم هم بدتر.  نمیدونم آخرش چی میشه ولی خودم واقعا دوست دارم جدا بشیم چون احساس تجاوز بهم دست میده و خیلی وقتا منم احساس پارگی بهم دست میده و سوزش و پوست مال شدن تا چند روز .

بارها خودمو نفرین میکنم که چرا زود ازدواج کردم. شاید با شرایط شخصو مرد دیگه ای بهتر بود حالتم.

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۴:۴۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام عزیزم اینجا همه شرایطمون مثل همه, همه یجورایی خسته شدیم از این وضعیتی که داریم حسای بدی میاد سراغمون.ولی خداروشکر که این سایت پیدا کردی.برو ابتدای صفحه مقررات بخون و با نحوه درمان آشنا شو و شوهرتو درجریان تمرینات بزار.انشالله به امید خدا زود درمان میشی فقط کافیه خودت بخوای.اینجا هرکسی اومده و تمرین کرده درمان شده پس توام میتونی

۱۳۹۸/۸/۲۷ ۱۴:۴۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

عزیزم کسی از راه مقعد حامله نمیشه به هیچ وجه.فقط رابطه از مقعد تو زمان طولانی مضرات خودشو داره که میتونی راجبش تو نت سرچ کنی و اطلاعات مفید بدست بیاری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران