تعداد بازدید : 897
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۸/۲۶
کاربران آنلاین : 0
Sahardin
۱۳۹۸/۸/۱۵ ۲۳:۲۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۱ ۱۰:۴۲:۲۰

تورو خدا کمکم کنید😢

(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم...20 سالمه سه سال ازدواج کردم تقریبا یک و سال و نیمه ک متوجه شدم مشکلمه واژینسموسه و فقط من تو این دنیا نیستم ک این مشکل رو دارم 😔با کمک یک روانشناس تو شهر خودمون تونستم از انگشت کوجیکم شروع کردم بعد چند بار شکست بالاخره تونستم وارد کنم و بعد انگشت بعدی اولش برام سخت بود ولی یکم ک وارد میشد بقیش راحت تر میرفت داخل اینکه بدون مشورت مشاورم تو یه تایپکی خوندم که از خیلر سبز ب جای دیلاتور استفاده کرده منم بدون استفاده از کاندوم توتستم نصفشو وارد واژنم  کنم خیلی خوشحال بودم تا اینکه بعد از پریودم دجار خارش بیرونی و داخلی واژن شدم و ترشحات عفونی داشتم بعد از استفاده کرم و دارو و روش های درمانی خونگی بهتر شدم این دفعه خیار رو با استفاده از کاندوم انجام دادم ولی چون کلی وقفه افتاده بود بازم با شکست مواجه شدم یزره ک وارد شد احساس خشکی میکردم و ترشحات عفونی داشتم باز درمانم رو قطع کردم الان نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده تو رو خدا کمکم کنید😢

خدا با من است.
۱۳۹۸/۸/۲۰ ۲۲:۳۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

شما با استفاده ازپوزیشن زن رو وبا مدیریت وبه عهده گرفتن رابطه می تونی موفق به دخول کامل بشی وشرح ان را برای 2نفرازسوال کنندگان نوشتم می تونی اونا مطالعه کنی.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۸/۲۶ ۰۵:۱۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲ ۰۱:۳۴:۱۴
(ویرایش)

ها اونکه عادیه. منم دقیقا همینم تحریک نشدم خیلی سخت چیزی میره توش، ولی تحریک باشم منبسط میشه. دقیقا هم همینه چون تحریک که میشی واژنت ترشحاتی میکنه که ورود آلت رو آسون کنه بدنت زخم نشه و بخاطر همین وقتی تحریک نشدی چیزی میخوای بکنی توش مثل فنجان قاعدگی باید مراقب باشی خودتو زخم نکنی چون سر نیست.

۱۳۹۸/۸/۲۶ ۰۵:۱۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲ ۰۱:۳۴:۱۴
(ویرایش)

البته زخمم نمیشی اگه زوری فشار ندی بره تو

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728