تعداد بازدید : 570
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
کاربران آنلاین : 0
سنجاقک(...)
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۲۳:۱۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۰:۱۹:۳۱

موفقیت در واژینیسموس

(ویرایش)

خانوم های گل انجمن

سلام

امروز اومدم تا مثل خیلی از خانم های انجمن که درمان شدن به کسانی که هنوز درمان نشدن روحیه بدم.خانم های گلی که تو پروسه درمان هستن یا هنوز شروع نکردن میخوام بگم که من از اون موردهای شدید بودم،من قبل از ازدواج نمیدونستم دقیقا واژنم کجاست یا چه شکلیه ولی حسش میکردم،معاینات برام واقعا سخت بود،پزشک زنان چیزی زیادی از واژینیسموس نمیدونست خلاصه کنم با خانم خیابانی از طریق سایت اشنا شدم،یه مقدار تمرینات انجام دادم ولی اراده نداشتم و جدی نگرفتم،احساس میکردم پرده بکارتم مانع بزرگیه،خانم دکتر معاینه کردن،پرده بکارتمو جراحی کردن و البته سپتوم دار و یه مقدار ضخیم و سفت بود،من حس خوبی به تمرین با دیلاتور نداشتم،اینجا خوندم کسانی بودن که با کگل تونستن موفق بشن و من امیدم بیشتر به این بود که بتونم تنها با کگل موفق بشم،شروع به انجام کگل دقیقا به همان صورت و همان تعدادی که در سایت زده بود کردم،اما چون دقت و تعداد برام خیلی مهم بود شروع کردم به پیدا کردم برنامه ای که بتونم با اون هر روز تمرین منظمی داشته باشم،یه برنامه عالی پیدا کردم تو فروشگاه پلی،به نام k_workout شکل ایکن برنامه شبیه مربع قرمز رنگی که داخلش k سفید نوشته شده،قابل برنامه دادن هست،میتونید کگل کوتاه زمان و بلند زمان رو که 5 ثانیه و10 ثانیه هست رو بهش بدید،زبانتون خوب باشه کاربردی تر هستش براتون...دانلود کنید بیشتر مجال توضیح دادن نیست در کل کگل کامل و عالیه،من شاید یکماه با اون صبح ظهر شب کگل میزدم هر دفعه 3 تا بیست تا برای کوتاه سه تا بیست تا برای بلند،بعدش با اراده زیاد شروع کردم تمرین با همسرم یکی دوروز سوزش داشت و نشد ولی اهمیت ندادم،بار سوم شد و.باورم نمیشد البته من نزدیک چهار سال میشه که ازدواج کردم و تو این چهارسال از ترس زیاد هیچوقت نزاشتم حتی امتحان کنیم ولی بنا به توصیه خانم دکتر پوزیشن زن رو مرد زیر رو انجام دادم و موفق شدم،در حین دخول هم حواسمو کاملا پرت کردم و صحبت روزمره با همسرم داشتم،من امادگی جنسی نداشتم چون از امادگی و ترشح که راه دخول رو راحت تر میکرد میترسیدم کاملا منطقی صورت گرفت اما دفعات بعد با امادگی کامل خیلی راحت تر بودم.

دوستای عزیزم مشکل ما خیلی مربوط به ذهن و خیلی خیلی مربوط به ضعف عضلات لگن هستش،کگل عضلات لگنتون رو قوی میکنه،کگل عالیه.این برنامه  که گفتم دانلود کنید خیلی جذابه و روند تمرینتون رو هرروز و در ماه نشون میده.مشکل ما حل شدنیه مثل آب خوردن انقدر راجع بهش خوندیم و بزرگش کردیم که ازش غول ساختیم.از خانم خیابانی عزیز و دوستای گلم از همتون ممنونم،خیلی ها اینجا با حرفاشون به من امید دادن ممنونم از همه.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ ۲۲:۰۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

این موفقیت را بهتون تبریک میگم.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314