تعداد بازدید : 22
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
کاربران آنلاین : 0
leilabanooo
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۶:۱۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۶:۴۸:۴۵

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

(ویرایش)

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

آیا با روش جوانسازی پوست با هایفوتراپی آشنایی دارید؟ هایفوتراپی به وسیله دستگاه دابلو انجام میشود و یک عمل غیر تهاجمی برای جوان سازی پوست است که با انرژی فراصوت کار میکند و پوست شل و افتاده صورت را میکشد تا دوباره جوان به نظر برسد.

در مان با این روش کاملا بدون درد است و دوره نقاهت ندارد. بعد از انجام روش هایفوتراپی نیاز به استراحت نیست. دستگاه انرژی متمرکز و به شدت بالایی دارد و آسیب جدی به پوست صورت وارد نمیکند. پس بدون کمترین آسیب به پوست، ساختار های عمقی انرژی دستگاه را دریافت میکنند و پوست کشیده میشود.

به این ترتیب فرآیند کلاژن سازی در بدن تلقین میشود و پوست به مرور سفت و کشیده میگردد. برای جاونسازی و رفع افتادگی پوست روش هایفوتراپی موثرترین و کم خطر ترین روش است. این دستگاه برای لیفت ابرو هم بسیار ایمن است و شادابی را به چهره شما باز میگرداند.

در بین بیمارانی که برای انجام هایفوتراپی مراجعه میکنند حدود یک پنجم آنها بلافاصله پس از درمان نتیجه را خواهند دید. بقیه بعد از سه هفته به حالت دلخواه در پوست دست می یابند. اما با گذشت شش ماه بازهم بهتر خواهند سد و نتیجه عمل روی صورت بیمار بهتر نشان داده میشود.

مقایسه روش هایفوتراپی با لیفت صورت 

بسیاری از بیماران میخواهند بدانند آیا هایفوتراپی جایگزین مناسبی برای لیفت صورت هست یا خیر؟ افتادگی پوست یکی از عوارض ناگزیر افزایش سن است. به مرور با افازیش سن یا در اثر چاقی و لاغری پوست دچار افتادگی میشود. با دستگاه هایفوتراپی میتوان قسمت شل و افتاده پوست را دوباره کشید و جابجا کرد. همان بافت افتاده دوبراه به جای قبلی باز میگردد و شلی پوست برطرف خواهد شد. هایفو نیاز به جراحی ندارد و کاملا غیرتهاجمی است. این بهترین دلیل برای استفاده از این روش برای جوانسازی پوست به جای لیفت صورت است.

به ویژه برای افرادی که آمادگی جراحی را ندارند، روش هایفوتراپی بسیار موثر و مفید است. نتایج کار با این دستگاه بسیار موثر و ماندگار است اما به تدریج خود را نشان میدهد. برای بیماران حداقل شش ماه زمان لازم است تا نتیجه کار با دستگاه هایفوتراپی را به طور کامل مشاهده کنند.

کدام نواحی صورت را میتوان با هایفوتراپی درمان کرد؟ 

بیشترین استفاده از این روش درمانی جهت جوانسازی پوست برای نواحی زیر مورد استفاده قرار میگیرد :

خط غبغب و فک

چانه و گونه

گردن

ابرو و پیشانی

هایفوتراپی برای لیفت گردن و صورت 

بیشترین موارد استفاده از جوانسازی پوست با هایفوتراپی برای نواحی گردن و صورت است. بهترین نتیجه برای رفع غبغب است تا افتادگی این ناحیه را از بین ببرد. افتادگی گردن در سنین بالا معمول است و برای افراد ناراحت کننده میشود. برای کسانیکه تمایل به انجام عمل جراحی جهت زیبایی ندارند هایفوتراپی جایگزین بسیار مناسبی است. هایفو را همچنین میتوان همزمان با دیگر جراحی های زیبایی برای جوانسازی پوست هم انجام داد. به این ترتیب بیمار زودتر به نتیجه دلخواه میرسد.

مزایای روش جوانسازی با هایفوتراپی

مهمترین مزیت انجام هایفوتراپی این است که یک عمل غیر تهاجمی است.

مزیت دیگر این عمل دوره نقاهت کوتاه است که بیمار نیاز به استراحت و بستری شدن ندارد.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی کاملا ایمن است و عوارض پوستی به جا نمیگذارد.

ماندگاری عمل هایفو تا یکسال است اما بعد از آن باید دوباره انجام شود.

عوارضی چون گزگز و سوزش و حساسیت به لمس بعد از انجام هایفوتراپی تا مدت کوتاهی روی پوست ایجاد میشود.

هزینه انجام عمل هایفوتراپی کم است.

طول درمان کاملا به سن و ناحیه موردنظر برای درمان بستگی دارد.

در این روش لایه های عمقی پوست درمان میشود و نتیجه چشم گیری دارد.

زمان درمان با هایفوتراپی برای گردن و صورت حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول میکشد.

تفاوت جوانسازی پوست با هایفوتراپی و دیگر روشها در چیست؟

در جوانسازی پوست با هایفوتراپی عمل به وسیله لیزر اربیوم یا لیزر سی او تو انجام میگیرد. لایه بیرونی پوست به طور دقیق سوزانده میشود تا پوست زیرین که ساف تر و جوان تر است ظاهر شود. هایفوتراپی باعث میشود تا کلاژن سازی فعال شود تا پوست صورت سفت و جوان گردد.

هایفوتراپی در میکروکلینیک تهران

برای برخورداری از خدمات هایفوتراپی در تهران بهتر است به یک کلینیک تخصصی مراجعه نمایید. میکروکلینیک تهران زیر نظر دکتر ابراهیم الفت (پزشک هنرمند بین المللی) روش هایفوتراپی را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میدهد. برای مشاوره و تماس با کلینیک میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال