تعداد بازدید : 740
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
کاربران آنلاین : 0
Tara sa
۱۳۹۸/۱۱/۲۵ ۱۷:۰۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۱۳:۰۱:۲۸

دوراهی و دوزخ

(ویرایش)

سلام به دوستان

من الان اینجا ثبت‌نام کردم و وارد سایت شدم اونم با گریه من مشکلم متفاوت از بقیست ۳۴سالمه اما از ترس رابطه جنسی حتی نمیتونم ازدواج کنم تمام خاستگارامو واسه این مسایل رد کردم اما الان شرایط بدی دارم خیلی بد واقعا خسته شدم از یه طرف عاشق یه نفر شدم و از طرفی جرات ندارم باهاش ازدواج کنم تو شرایط جالبی نیستم حتی به خودکشی فکر میکنم بنظرتون منم واژینیسموسم یا فوبیاس یا چی؟ من چیکار کنم واقعا چرا زندگی اینقدر سخته خدایا کمکم کن خودت خواهشا دیگه نمی‌کشم این

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۰۰:۴۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)
سلام البته بایددلیل ترس شما از رابطه جنسی مشخص بشه که این ذهنیت از کجا نشات گرفته است ایا درخانواده از دوستان که این رابطه را برای شما ترسناک ترسیم کرده اند؟رابطه چنسی چیزی نیست که شما برای خودتون چنین ذهنیتی درست کرده ایددرصورتی خیلی از نامزدها برای حفظ بکارت خودرابطه مقعدی برقرارمی کنندومقعدی که ازنظرتنگی با واژن قابل مقایسه نیست وحالت ارتجاعی چندانی هم نداره بازخیلی ازخانم ها با این رابطه کنارامده وبرای خیلی ها هم حالت روتین پیدا می کنه حالا شما تصورکن که واژنی که حالت ارتجاعی وکشسانی بالایی داره تا جایی که یک خانم بارداربرای به دنیا اوردن نوزادازکجرای واژن زایمان می کنه وواژن تا قطر 10سانت بازمی شودپس یک الت را خیلی راحت می تونه درخودش جای بدهدپس بهتر است این ذهنیت را از خودتون دورکنیدواین همه شانس برای ازدواج را ازدست ندهیدزمانی که ازدواج کنی بعد بهاین ذهنیت خودخواهی خندیدوخواهی فهمیدکه رابطه جنسی چه قدر اسان ولذت بخش است.
خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران