تعداد بازدید : 319160
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۰:۱۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

واي چه خوب كه همه دارن درمان ميشن دنيز مباركت باشه

فريحا مبارك باشه بچه ها درمان رو كامل كنين و از هر فرصتي استفاده كنين 

زهره اشكال نداره تو هم ميتوني ديرو زود داره عزيزم اميدت رو از دست نده اين هفته تموم عزيزم 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۰:۳۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۱۵:۱۴:۲۶
(ویرایش)

مرسی فریحا جانم ب توهم تبریک میگم خیلیی خوشحال شدم 

ممنونم از همه ی دوستای عزیزی ک این مدت کمکم کردن و بی منت راهنماییم دادن نورا زهره سلما و... اصن همتوووون ❤ 😁

مررررسی زهره جونم عاااشقتمم این چن وقت خیلی پیگیرمون بودی کمکمون کردی انشالله ب زودی زود خودت خبر بانو شدنت رو بدی و ما برات خوشحالی کنیم 💜💙💚💚❤  

و از همه مهمتر تشکر میکنم از خانم خیابانی عزیز ک واقعا فرشته ی خدا رو زمین هستن ...مرسی ک بی منت علم و دانشتونو در خدمت مردم قرار دادین تا ما هم بتونیم از زندگی لذت ببریم .تا عمرر دارم دعاگوی شما و همه ی عزیزانی ک در اینجا ب دوستان کمک کردن هستم💚💚💚💚

Her şeye canini sikma ey gönül, ne bu dertler kalici, ne de bu ömür
برای هرچیزی ناراحت نشو،نه این دردها باقی میمونن،نه این عمر...
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۰:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۱۵:۱۴:۲۶
(ویرایش)

تو این مدت یه چیز جالبی ک در مورد بدن خودم شناخت پیدا کردم این بود ک من در همه حال خودمو منقبض میکنم  وقتی تو ماشین نشستم خودمو منقبض میکنم  وقتی رو مبل میشینم خودمو منقبض میکنم در حال  س ک س منقبضم و.... 

از وقتی ک کگل انجام دادم ب این چیزا دقت کردم فهمیدم من کلا در حال منقبض کردن بدن خودم بودم یعنی حتی روسری سرم میکنم واس اینکه روسری نره عقب سرمو منقبض میکردم😕😕

اوایل ازدواج ک میخواستیم رابطه انجام بدیم همش همسرم میگفت چرا خودتو سفت میکنیی هی ب من میگفت اما من انکار میکردم میگفتم نهههه کوو سفت کردم خودمو بچه ها من ب دروغ انکار نمیکردم بلکه انقدر خودمو منقبض میکردم ک عاادت شده بوده برام 

الان تا خودمو منقبض میکنم سری شل میکنم😂😂😂

Her şeye canini sikma ey gönül, ne bu dertler kalici, ne de bu ömür
برای هرچیزی ناراحت نشو،نه این دردها باقی میمونن،نه این عمر...
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۲:۱۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

فریحا جان مبارکهههه😍😍زهره جانم بعدی شمایین ان شالله😍ولی تموم شد مارو ول نکنیا.. 

بچه ها من سایز 8 رو راحت انجان دادم. بعد رفتم 9 که فقط 5 سانت رف تو. چن روزی شاید گیر باشم تو این سایز. 

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۳:۱۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سنا جان یکی دو روزه با هر سایزی میشه راحت شد. دیلا که داخله کگل بزن و بعد کم کم با نفس عمیق بفرست داخل. قشنگ بهش ژل بزن که روون بشه.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۴:۰۵:۵۷
(ویرایش)

چشم نورا جانم.. ولی امروز کلا یکم ناراحت شدم و ترسیدم. اخه حس میکنم پرده داره کنار میره. نمیدونم این  چه حس بدیه سراغم اومده. نخندینا. هم میترسم هم بغض دارم. اخه رو دیلا رو نگاه کردم اتفاقی متوجه شدم یه اتفاقایی داره میفته. یه جوریم

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۴:۳۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من از صبح بیرون بودم و تازه رسیدم خونه 

ساعت ۳ میرم برای تمرین.

امیدوارم امروز بتونم با ۱۱ تمرین کنم .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام فریحا جون مبارکه 🌹🌹🌹خیلی برات خوشحال شدم 

زهره جون دیگه کم مونده .تو موفق میشی

بچه ها جونی من دیشب تمرین نکردم اما واژنم دیروز ودیشب درد میکرد یه جوری بودم احساس سوزش میکردم .دیشب به خدا یه خاب راحت نداشتم از بس که کابوس میدیدم همش تو خاب میدیدم دیلا میکنم تو واژنم نمیتونم واز این کابوسا ..

برام دعا کنید .انشالله همتون موفق بشید 

راستی بچه ها هر دیلا چن سانت باید بره داخل؟؟

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۶:۰۵:۵۳
(ویرایش)

سنا توی تمرین کنار رفتن پرده اصلا مشخص نمیشه. هیچی متوجه نمیشی. با دیدن دیلا چی رو متوجه شدی؟ چی دیدی خون؟ سنا پرده چیز خاصی نیست. همون ابتدای واژن چون تا حالا چیزی داخلش نرفته و احتمال کمی پارگی داره بهش میگن پرده. برای بعضیام اصلا پاره نمیشه. ماهایی که با دیلا تمرین میکنیم که اصلا پاره نمیشه چون به مرور داریم راه واژنو باز میکنیم.

همراز دیلا تقریبا ۸.۹ سانت باید بره داخل. 

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۸:۱۲:۰۲
(ویرایش)

همراز جون من یه شب در میون خواب میبینم بقیه دیلاها رو دیدن ابروم رفته😁هرچن میدونم ابرو ریزی نیس ولی چون محیط کوچیکه و سریع پخش میشه همش میترسم کسی بفهمه.

نوراجان. اره یکم رو دیلا خون دیدم. میدونم پرده اصلا چیز مهمی نیس. همسرمم اصا واسش مهم نیس این چیزا. یکم ترسیدم. باز تصورات عجیب غریب میکردم. بعدش خودمو اروم کردم که چیزی نیس. الان بهترم دوستم.. مرسی ک وقت میذاری میخونی و جواب میدی😍😍

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۰:۳۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

بچه هاااا من امروز موفق شدم ۳ رو بفرستم تووو ..در حالیکه دیروز هرکاری کردم نشد .امروز خیلی راحت رفت .واژنم خیلی همکاری کرد .ولی فقط زن زیرو انجام دادم زن رو رو فردا تمرین میکنم تا حسابی روون شم خیلی خوشحالم خیلی زیاااادanim2-thanks

سنا جووون خیلی بده این کابوسا لامصب خابو کوفت آدم میکنه ولی ما میتونیم به این کابوسا خاتمه بدیم ..ما میتونیمanim2-smilies-azardl2

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۱:۴۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم anim2-ad54ad

تبریک میگم بهتون بچه ها مبارکههه دنیز جان مبارکههه فریحا جانlove

بچه ها منم دارم میرم با سایز هشت تمرین کنم

ما می تونیم دخترا

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۲:۱۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۰۵:۰۹:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستانvalentine

خیلی ممنونم بچه ها نوراجان ترنم جان همراز عشق زهره جون و بقیه بچه love

انشاالله تا عید همتون بانو میشید دوستان 😍

من هنوز یکم میترسم از عقب جلو کردن من هنوز باید تمرین کنمanim2-wacsmiley

Allah, Biliyorum görüyorsun❤...
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۲:۲۰:۲۰
(ویرایش)

فریحا جان ترس اولش طبیعیه. وقتی الت داخله چند تا کگل بزن و با نفس عمیق جلو عقب کن. اینجوری راحت میشی.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۳:۵۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم خداروشکر میکنم ک دونه دونه همه دادن خوب میشن نورا و زهره خدا خیرتون بده ک واقعا از ته دل به بچه ها کمک میکنید تقریبا یه شب در میون میام و پیام ها رو میخونم اینجا رو مثل خونه خودم میدونم😁آخه منم همینجا خوب شدم 

دوووستوون دارم 😍مطمئن باشید همه خوب میشید منم ۶ماه تمام گریه کردم غصه خوردم خودمو با بقیه مقایسه کردم اما با تمرین خوب شدم 

من تونستم تو هم میتونی😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران