تعداد بازدید : 319145
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۴:۴۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

زهره عزیزم. تولدت مبارررک🥰🥰ان شالله صد و بیست سال عمر باعزت داشته باشی و همیشه شاد و سلامت باشی.. دوست عزیزم. یادت وقتی ناامید شده بودم بهم چی گفتی؟ گفتی تو نسبت به اونایی که ترس از شروع دارن خیلی جلوتری. گفتی حق ندارم ناامید بشم.. میدونی چقد حرفات حال دلمو خوب کرد؟ بهم امید داد واسه شروع و درست روز بعد حرف زدنمون من تونستم انجامش بدم. عزیزم تو نود درصد راهو اومدی چیزی نمونده.یه تاریخ خاص نباید تو رو انقد بهم بریزه. . به قول خودت بهت حق میدم ناراحت باشی ولی حق نداری سرخورده و ناامید بشی. دوست بااراده من🥰

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۴:۴۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

بچه ها جونم. من امروز یه ساعت و نیم تمرین کردم. بیشتر از همیشه. واسه خودم ک عجیب بود.. 😁چون معمولا زود خسته میشم. سایز نه و نیم رو تمرین کردم.. یکم بدقلقی میکرد. فردا بهتر میشه🥰

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۵:۱۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

آفرین به همه خانوم های با انگیزه گروه ..انشاالله تا عید همه درمان شیم ..valentine

نورا جون .مرسسی عزیزم .منم خیلی خوشحالم که اینجا همچین دوستهایی پیدا کردم ،آره ای کاش که این دوستیها ادامه دار شه anim2-40..بعد انشاالله همه گروه که بانو شدن ،  بیایم در مورد بارداری و نی نی به همدیگه کمک کنیم ..anim2-28anim2-40

راستش من هنوز راحت نشدم و هنوز اول رابطه کلی ژل استفاده میکنم و کمی میترسم ..ولی انجام میشه .. هنوز در جلو عقب رفتن آلت احساس درد و بدی دارم و اصلا لذت نمیبرم،البته به همسرم میگم همه چی عالیه و اوکی...ولی خب خدا رو هزار مرتبه شکر که دیگه دخول رو راحت انجام میدم و همینکه همسرم رو راضی نگه دارم برام کافیه ..فک کنم الان من از واژینیسموس درجه 4 به درجه 1 ارتقا پیدا کردمanim2-21 anim2-65d6a5d6s پاهامم هنوز سفته ..ولی با همه این چیزا دیگه راحت میخوابم و دیگه مثل قبل افسرده نیستم و استرس ندارم ...anim2-thumbsupsmileyanim شما چطوری ؟راحت شدی و از رابطه لذت میبری ؟

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۵:۲۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستای مهربون و عزیزم 

ممنون بابت تبریکها و آرزوهای خیلی قشنگ تون.

امروز که تولدمه از خدا میخوام که دیگه هیچ کس به این بیماری گرفتار نشه و همه اونایی که درگیر این بیماری هستن و اطلاعی از درمانش ندارن و یا ناامیدن برای شروع، هرچه زودتر راه درمان رو پیداکنن و اونایی که تحت درمانن هرچه زودتر خوب بشن.

ببخشید که دیشب حرفهای تلخ و منفی زدم.

حال خوبی نداشتم واقعا.

حرفهاتون خیلی حالمو خوب کرد .از تک تک تون ممنونم .

چندین بار گفتم بازم میگم هیچ وقت هیچ وقت این روزها و این هم صحبتی هارو فراموش نمیکنم.

امروز اگر شرایطم جور شد حتما تمرین میکنم و الا فقط به کگل بسنده میکنم و تمرین رو فردا انجام میدم.

همه تونو خیییلی زیاد دوست دارم❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۷:۲۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

هستی منم پاهام سفته البته داره درست میشه و از بعضی پوزیشنها میترسم. ولی در کل خیلی خوشحالم. واژن من از قبلا که بخاطر ترس خشک شده بود الانم خشکه. بخاطر همین اولش کمی سوزش دارم. ولی باید این خشکی رو درمان کنم. والا منم فعلا لذت ندارم. انگار اولش بیشتر لذت داشت😂 یعنی لذت هست اما ارگاسم نیست. بازم خدارو شکر. اینام به مرور درست میشه

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۲۰:۵۸:۴۸
(ویرایش)

مرسی مونا جون. کگل میزنم ولی خشکه. رازیانه ام دارم از فردا با زعفرون دم میکنم حتما.

۱۳۹۸/۱۲/۳ ۰۹:۳۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوتanim2-auizz3ffy9vla57584xq

zohreh

عزیزم تولدت مبارک باشه. اصلا اصلا واسه خودت زمان تعیین نکن. اینجوری نمیتونی با ذهن آروم تمرین کنی. فقط لحظه موفقیت رو برای خودت تجسم کن. تو که دیگه راهی نمونده تا موفقیتت پس با انرژی ادامه بده . 

hasti

عزیزم تعداد رابطه هات رو بیشتر کن تا کاملا روان بشی. بعد یه مدت لذت هم خواهی برد.

sana

خیلی خوبه . آفرین. سایز 9 و 10 یکم بدقلقن ولی شکستش میدی.

ترنمم

خیلی خوبه استراحت میدی و ریلکس میکنی . اما نباید فاصله اش زیاد بشه. مثلا یکی دو ساعت موزیک آرامبخش گوش بدی. یا صبح نتونستی عصرش حتما تمرین کنی. چون نباید بین تمرینات وقفه بیفته باید مستمر و هر روزه باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۰۹:۴۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

soogol

خیلی خوبه عزیزم . پر انرژی ادامه بده.

حوریا

خوب عزیزم اشتباه میکنی. تو الان روند درمانت رو کامل نکردی و امکان بازگشتش هست. اولا اینکه کگل روزانه رو فراموش نکن. حتما حتما حتما 

دوم اینکه یه دیلاتور به سایز همسرت درست کن و با اون تمرین کن تا همسرت برگرده. 

سمین بانو

اولش رو میخوای داخل کنی به حالت زور زدن داخل کن. یعنی تا جایی که میتونی زور بزن و خودت رو شل کن. دردی حس نمیکنی. هر وقت ذهنت آزاد بشه و موقع رابطه به لذت فکر کنی تا درد و انقباض اونوقته که تو هم حس خوبی رو تجربه میکنی.

نورا

معاشقه قبل رابطه خیلی موثره. از ژل هم میتونی استفاده کنی همچنان.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۰:۴۸:۲۴
(ویرایش)

سودا جون معاشقه دارم ولی دچار خشکسالی شدم. از ژل استفاده میکنم ولی ترجیح میدم رطوبت واژنم طبیعی باشه. قبلا انگار شیر اب باز میکردم😄

۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۲:۳۹:۲۸
(ویرایش)

بچه ها سلااام

ظهرتون بخیر 

بچه ها من اومدم امروز تمرین کنم 

دیلا رو که وارد کردم خییلی درد داشتم .

بعدشم رو دیلام چندتا لک دیدم.

نزدیک پریودمه و واژنم در بدقلق ترین حالت ممکنه .

شما ها در چه حالین؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۳:۴۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نورا شايد به خاطر اينه كه هنوز استرس داري از ژل استفاده كن ژل رو با أب گرم قاطي كن يه ذره ژل بيشتر نزن بقيش أب كه باز عادت نكني 

زهره من حس ميكنم اين روزا يكم استرست بيشتر شده و خود اين باعث دردت ميشه ريلكس باش موزيك بزار برقص ديلاها تو روش كاندوم جديد بكش و بعد بنداز دور ما ميخوايم درمان شيم نبايد بعد با عفونت و درد دست و پا بزنيم به روزايه قبل شروع تمرينت فكر كن به پيشرفتي كه داشتي 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۵:۳۹:۳۵
(ویرایش)

سلام

زهره بخاطر پریود اینجوری شدی. خودتو اذیت نکن. 

سلنا فعلا دارم ژل میزنم. ولی میخوام خشکی رم درمان کنم.

تو توی رابطه چطوری؟

۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۶:۳۲:۳۰
(ویرایش)

بچه ها من الان دوباره شروع کردم به تمرین که خون دیدم روی دیلا 😐

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۷:۴۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام همگی. مرسی سودا جان حتما با انرژی میرم. 

اما تنبلی دیروز تمرین  نکردم. اما امروز با 5 ونیم واژن گشایی کردم بعد یه بیست دقیقه شایدم بیشتر 6ونیم و بعدم 7 رو داخل کردم. با 7 سوخت اما اروم کگل زدم رغت تو نگه داشتم بعدم کگل و بعد عقب جلو. در کل خوب بود. اگه بتونم اخر شبم انجام میدم من اگه شوهرم اجازه کامل میداد فک کنم سر یه هفته درمان میشدم😐🤦

اما بازم خداروشکر

من میدونم هممون میتونیم ما هر کدوممون یه خدا کوچولوییم که خدای قشنگمون آفریدمون و قدرت زیادی بهمون داده. پس فکر نتونستن رو کنار بگذاریم💪💪💪

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۸:۵۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه . بچه ها من امروز با دیلای ۲.۵ واژن گشایی کردم و بعد با دیلای ۳.۵ سانت تمرین کردم .دیروز مهمان داشتم و اصلا فرصت نکردم تمرین کنم اما امروز اولین کاری که کردم تمرین بود . فردا با  دیلای ۴.۵ سانت می‌خوام تمرین کنم .     زهره جانم خوبی ؟ حتما واسه پریودته نگران نباش عزیزم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران