تعداد بازدید : 319116
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۹:۳۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سوگل و النا چه خبرای خوبی

آفرین بچه ها 

النا چقد خوب که میگی تمرینت تو اولویته👍

سوگل جان به قول خودت بازم خداروشکر که اراده ش رو پیدا کردی و داری خیلی خوب پیش میری.

بچه ها من سرعتم خیلی اوایل کند بود .

شما ها عالی دارین پیش میرین.

باریکلا💪

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۲۲:۲۸:۳۷
(ویرایش)

سلام به روی ماهت مونا جون 

شب شما هم بخیر 

ممنون که انقققد به فکرمون هستی ❤

امیدوارم هرچه سریعتر خوب بشی عزیز دلم.

راستی دکتر بهت نگفت چه عواملی باعث بروز این مشکل میشه؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۴ ۰۳:۳۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
مونا منم تکررادرار داشتم زیردلمم درد داشت باکلی حالت تهوع هم سونورفتم هم ازمایش ولی گفتن فقط پروتئین توادرارم جمع شده😐دارو خوردم ولی خوب نشدم که بدترم شدم جدیدا مدام یبوستم میشم ازبس بخاطرترس ازکیست وکلیه رفتم دکتردیگ روم نمیشه به شوهرم بگم موندم چیکارکنم😕اخه یه دکتردرست پیدانمیشه
۱۳۹۸/۱۲/۴ ۱۲:۴۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها منم چن روزه ک زیر دلم درد داره خفیف احتمال میدم از دیلا باشه  بچه ها خسته شدم الان یکساعته که دارم تلاش میکنم واژنگشایی کنم نمیتونم قفل کردم چرا اینجوریه با سایزی که باهاش روون بودم الان نمیتونم ژل میزنم نفس عمیق میکشم ریلکس میکنم کگل میرم خودمم ارومم علتش چیه 

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۲/۴ ۱۳:۲۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

ترنم نگران نباش بعضی وقتاطبیعیه. واژن یه موقع هایی بد قلقی میکنه. هر وقت اینجوری شد بذارشکنار نیم ساعت یکساعت بعد برو تمرین کن. نزدیک پریودت نیست؟

۱۳۹۸/۱۲/۴ ۱۶:۰۸:۲۴
(ویرایش)

نه نورا جان نزدیک پریودم نیس تا نیم ساعت پیش داشتم تلاش می کردم. سایز نه رو بعد از یک ساعت و ده دقیقه تونستم وارد کنم بعدشم رفتم دیلای یازده تونستم وارد کنم اذیتم نمیکنه وقتی توعه ولی فقط فقط مشکلم اینه اولش نمیتونم وارد کنم فک کنم هنوز جهتشو خوب یادنگرفتم اگه جهتشو بلد بودم بخدا امروز سایز یازدهو روون میشدم

۱۳۹۸/۱۲/۴ ۱۷:۱۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین ؟منا جان امیدوارم هر چه زودتر خوب شب عزیزم نگران نباش انشالله حل میشه.ترنم جون منم امروز مثل تو بودم خیلی بد قلقی کرد بعد از چند ساعت که اومدم دوباره تمرین کنم خون دیدم فکر کنم به خاطر اینکه دارم پریود میشم اینجوریه من امروز فقط تونستم کگل بزنم. حالا چی کار کنم زمانی که لکه میبینیم میشه بازم تمرین کرد یا نه؟

مرسی زهره عزیزم ،😍😍

۱۳۹۸/۱۲/۴ ۱۸:۳۷:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

النا جان برا تو بخاطر اینه که داری پریود میشی واژنت همکاری نمیکنه  ولی من نمیتونم علتشو پیدا کنم میگن وقتی عفونت داری هم واژن همکاری نمیکنه در حالیکه من علایمی از خارش و اینا ندارم فقط گاهی درد زیر دل اونم کم نمیدونم چقد جدی بگیرمش. بنظرم خیلی خوب کردی کگل زدی چون میگن موقعی که لک بینی دارین یا درد قبل پریود تمرین نکنین عفونت میاره بعضیام میگن چیزی نمیشه تمرین داشته باشین من خودم تمرین نمیکنم

بازم با تجربه ها کمک کنن بهتره

راستی  بچه ها باقیه وقتو کگل میزنم فردا هم خداروشکر تعطیلم و خونه هستم تمرین میکنم ببینم تا کی میخواد اشکمو دراره بدقلقی کنه

۱۳۹۸/۱۲/۴ ۱۹:۴۵:۴۹
(ویرایش)

ترنم حتما جهت درست میری وگرنه اذیت میشدی و درد داشتی. احتمالا هنوز انقباض داری توی ورودی. اشکال نداره کگل و نفس عمیق و ریلکسیشن کن. من وقتی میدیدم یه دیلا سخت داخل میره یا اصلا نمیره دوباره درستش میکردم. شل و سفت بشه اذیت میکنه. حتی سرشو کوچیکتر میگرفتم. مثلا سر ۱۰ بقیه ۱۱. توام اینکارو بکن فعلا

۱۳۹۸/۱۲/۴ ۲۱:۴۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستااااان با انرژی 

من بعد از سه روز اومدم ..تووو این سه روز نتونستم تمرین کنم چون خونه مامانم بودم ...امروزم قصد تمرین نداشتم چون احتمال زیاد میدادم پریود شم اما وقتی دیدم نشدم رفتم سراغ تمرین ...با سه واژن گشایی کردم بعد با چهارونیم تمرین کردم بعد دیدم روونم رفتم سراغ پنج ونیم...اولش بدقلقی میکرد اما بعد  از یکی دوبار تلاش رفت توو ...دوسه بار باهاش تمرین کردم اما واژنم درد میگرفت ..خلاصه اینبار با ۵/۵ سانت تمرین میکنم تا روون شم اخرشبم اگه پریود نشم تا اون موقع باز تمرین میکنم ...

flowerدوستتون دارم

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۴ ۲۲:۵۰:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها 

شبتون بخیر 

همراز عشق ماشالله به این همه انرژی و تلاشت 

خیلی خوب داری پیش میری.

النا جانم منم دیروز خون دیدم روی دیلا و فعلا تمرینم زو متوقف کردم .احتمال زیاد فردا پزیود میشم.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۵ ۰۴:۱۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۹ ۲۳:۴۶:۲۹
(ویرایش)

دوستای عزیزم سلاممم

از محبت و انرژی تک‌ تک تون که بهم دادین خیلی ممنونم

مدام حرفهای شما توی سرم بود و بالاخره امشب قورباغه رو قورت دادم و تمرین رو شروع کردم. 

آخه برای من کار یکم سخته. چون یه فسقلی خیلی شیطون دارم و تقریبا تایمم مال خودم نیست.  امشب هم ساعت ۲ شروع به تمرین کردم🤪

با سایز ۱ شروع کردم و خداروشکر هیچ درد و سوزشی نبود. ولی ترجیح دادم امشب رو با همین سایز بمونم. فقط توی حرکت به جلو و عقب یه کم احساس ناخوشایند داشتم. یه حسی مثل ضعف کردن! با ادامه تمرین بهتر شد

فردا انشاالله میرم رو سایز دو

کگل هم هر تایمی از روز یادم بیفته میزنم. گرچه هنوز باهاش اوکی نیستم و یه  کم برام مبهمه!! 

ممنون از انرژی هاتون🌺😘

۱۳۹۸/۱۲/۵ ۰۷:۰۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام 

آفرین موژان.حالا که تمرین رو شروع کردی یعنی درمان شدی

من و تو شبیه همیم.منم بچه کوچیک دارم تازه یه مدرسه ای 

هم دارم.گفتم به چه سختی تمرین میکردم کلا نیم ساعت یک بار تو روز قبل از بیدار شدن فسقلی.اما چون این یه بیماری روحیه فقط باید روحیتو خوب کنی و بگی میشه من میتونم .برای این کار باید اول باور کنی میتونی و برای باور کردن خودتو تو رابطه تجسم کن و ببین که داری لذت میبری.همش فکر مثبت و تجسم تو تمرینها به آدم کمک میکنه.

تو هم به زودی درمان میشی مطمئن باش.و البته همه ی خانمای. با انگیزه و پرتلاش اینجا .فقط تمرین و روحیه عالی و گفتن و باور کردن اینکه میتونم کمکتون میکنه.

موفق باشید تک تکتون.مونا جونم دعا گوتم عزیزم.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۲/۵ ۰۹:۱۹:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستان

همراز افرین بهت. همینجوری پیش بری به زووودی درمان میشی. هر جا اذیت شدی کگل بزن و به دیلا هم ژل بیشتری بزن.

موژان باریکلا که شروع کردی. شروع تمرین مساوی درمان شدنه. اکثرا اولش یه حس ضعف دارن به مرور از بین میره. به دیلا حسابی ژل بزن. کگل هم خیلی ساده س. برو دسشویی موقع ادرار چند بار ادرارتو نگه دار و ول کن. این میشه کگل. عضله های کف لگن ازاد میکنه. دیگه میتونی روش تسلط پیدا کنی.

بچه ها یادتون باشه موقعی که حس ادرار دارید کگل نزنید. خوب نیست. 

۱۳۹۸/۱۲/۵ ۰۹:۳۴:۰۸
(ویرایش)

راستی همراز و موژان هم زن رو تمرین کنید هم زن زیر. با هردوتاش راحت شید بعد برید سایز بعد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران