تعداد بازدید : 757
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۳
کاربران آنلاین : 0
barana2020
۱۳۹۸/۱۲/۴ ۲۲:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۸ ۱۵:۲۵:۳۵

پیشگیری از ترک برداشتن پوست شکم و سینه و ران در بارداری

(ویرایش)

سلام دوستان باردارم نزدیک به یک ماه و نیمم هست سوالم اینه چیکار کنم ک ترکهای پوستی در بارداری به هیچ وجه برام ایجاد نشه؟آیا راهی برای پیشگیری داره؟راهنماییکنید ممنون میشم

خدایا هر لحظه شکرت
۱۳۹۸/۱۲/۷ ۲۳:۲۸:۵۹
(ویرایش)
خدایا هر لحظه شکرت
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۰۸:۱۱:۳۳
(ویرایش)
خدایا هر لحظه شکرت
۱۳۹۹/۱/۲۵ ۱۵:۰۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷
(ویرایش)

عزیزم من شنیدم روزی دوبار این نواحی رو باید چرب کنی با روغن آرگان یا هرچیز چرب دیگه ای ، یه پمادم هست توی داروخانه ها میفروشن من اسمشو بلدنیستم فقط میدونم یه کمی گرونه اسمش یادم نیست اصلا

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۵/۱۳ ۱۵:۰۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۷ ۱۱:۲۵:۱۴
(ویرایش)

گیاهخواری در بارداری یکی از موضوعاتی است که ذهن مادران گیاهخوار را به خود مشغول کرده است. رژیم‌های گیاهخواری به دلیل فوایدی که برای سلامتی دارند، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. به عنوان مثال، گیاه خواری خطر بیماری‌های عروق کرونر قلب‌، سرطان و دیابت نوع 2 را کاهش می‌دهد. برخی از افراد نیز به دلایل اخلاقی و حمایت از حقوق حیوانات، به این نوع از رژیم‌های غذایی گرایش دارند. خیلی از زنان گیاهخوار نگران این هستند که رژیم گیاهخواری در دوران بارداری‌، آنان و جنین در حال رشدشان را در معرض خطر کمبودهای مواد مغذی مانند کمبود پروتئین‌، آهن‌، ویتامین D‌، کلسیم‌، ید‌، امگا 3 و ویتامین B12 درhttps://gahvare.net/articles/YIa6a/گیاهخواری-در-بارداری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران