تعداد بازدید : 2156
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۵
کاربران آنلاین : 0
Saamy
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۲:۵۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ ۲۰:۲۲:۱۸

عفونت در بارداری

(ویرایش)

سلام

من 20 هفته باردارم . از ابتدای بارداری هربار رفتم دکتر از دکتر خواستم معاینه کنه واسه عفونت . اما گفت لازم نیست . من بوی بد یا خارش و سوزش ندارم . فقط ترشحات زرد رنگ دارم که نگرانم میکنه . و دکتر میگه مهم نیست .الان طول سرویکسم 30 هست . میترسم کم بودن طول سرویکس واسه عفونت باشه . اما دکتر گفت طول سرویکس طبیعیه . فقط جفت کمی پایینه

از کجا بفهمم عفونت دارم یا نه 

سر پسر اولم زایمان زودرس داشتم که کیسه آب پاره شد و گفتن احتمالا عفونت داشتی . 

لطفا کمکم کنید .خیلی استرس دارم 

۱۳۹۸/۱۲/۲۴ ۲۰:۲۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ ۲۰:۲۲:۱۸
۱۳۹۹/۵/۵ ۱۹:۲۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۲ ۱۲:۳۷:۴۴
(ویرایش)

بدن یک زن باردار در طی نه ماه بارداری، دچار تغییر و تحولات فراوانی می‌شود. این تغییرات، بدن شما را برای پشت سر گذاشتن یک بارداری موفق، آماده کرده و کمک می‌کنند تا به خوبی با نیازهای جنین در حال رشد، هماهنگ شوید. ممکن است همین تغییرات، یکسری عوارض نیز، ایجاد کنند که می‌توانند روی سلامتی مادر، جنین و یا هر دو، تاثیر بگذارند.مقالات مربوط به عوارض جسمی بارداری گردآوری شده است؛ مانند لک‌ و تیرگی پوست، بیماری صبحگاهی، ترک‌های شکم و خارش‌های پوستی، ورم پا و مچ پا و سایر عوارض جسمی بارداری. برخی از این عوارض مانند یبوست، واریس و ... ممکن است قبل از بارداری نیز وجود داشته باشند و در دوران بارداری، تشدید شوند؛ برخی دیگر هم ممکن است برای اولین بار، در دوران بارداری ایجاد شوند. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران