تعداد بازدید : 842
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۱/۲۳
کاربران آنلاین : 0
ایسان66
۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۲:۱۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۵ ۲۳:۱۵:۲۵

افزایش وزن کودک

(ویرایش)

سلام.از دوستان کسی مکمل گین اپ برای افزایش وزن استفاده کرده؟؟؟

برای رسیدن به هدفت هیچوقت دیر نیست
۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۲:۲۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۵:۲۶:۴۵
(ویرایش)

سلام عزیزم

دختر من به شدت بدغذا و بی اشتها بود و هر چی شربت مولتی ویتامین اشتها آور دکترش معرفی کردند نمیخورد بخاطر طعم بدی که شربت ها داشتند.

تا اینکه گین آپ رو تجویز کردند و خداروشکر هم راحت میخورد و هم افزایش وزن و اشتهاش خیلی محسوس بود.

طعم های مختلفی هم داره تا جایی که میدونم.

۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۲:۲۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۲۳:۳۳:۱۶
(ویرایش)

سلام بله عزیزم من استفاده کردم خیلی هم راضی هستم برا پسرم طعمای مختلفشو میگیرم که دلزده هم نشه قیمتشم مناسبه تو اکثر داروخونه ها هست

۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۳:۰۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷
(ویرایش)

سلام دوست عزیز ، بله من برای خواهرزاده ام گرفتم و خیلی خوب وزن میگیره و اینکه چون تنوع طعم داره خیلی دوسش داره و کلا ازش راضی هستیم ، با طعم های مختلف تمام داروخانه ها موجود دارن🌼

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۳:۱۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۵ ۲۳:۱۵:۲۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم.دکتر این مکمل رو برای دخترم تجویز کرد.چون خیلی بدغذا هستش و همین بی اشتهاییش باعث کمبود وزنش شده.و دکترش گفت به خاطر پروتیین بالایی که گین اپ داره برای دخترم که گوشت و مرغ خیلی کم استفاده میکنه مناسب هستش.

برای رسیدن به هدفت هیچوقت دیر نیست
۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۶:۲۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۹:۱۲
(ویرایش)

سلام من برای پسرم گرفتم طبق دستور روی قوطی با آب هم مخلوط کردم اصلا نخورد. 2 طعم هم گرفتم ولی بی فایده است. اصلا نمیخوره که بگم اثر داشت یا نه.bad

۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۸:۱۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام سر بزرگ من الان 10 سالش و از وقتی یادم میاد دارم بهش گین آپ میدم. دقیقن همین طور که بچه میگن تنوع طعمش خوبه . تریبش ب شیرمز و بستنی هم عالی میشه .

ستاره ای ،
بدرخش
۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۸:۱۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام پسر بزرگ من الان 10 سالش و از وقتی یادم میاد دارم بهش گین آپ میدم. دقیقن همین طور که بچه هامیگن تنوع طعمش خوبه . ترکیبش با شیرمز و بستنی هم عالی میشه .

ستاره ای ،
بدرخش
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۲۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

تعریف گین آپ رو خیلی شنیدم اما تا حالا امتحانش نکردم... کدوم طعمش بهتره؟valentine

من تنها دارایی خودم هستم
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۱۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۵۴:۲۸
(ویرایش)

دکتر فرزاد تهرانپارس پزشک اطفال هستند ، برایدختر خواهرم ک وزن و قدش کم بود و برای رشد بچه گین اپ دادند ، الان خیلی بهتر شده ، البته خواهر من با بستنی و شیر موز و این چیزا قاطی میکرد هر بار 

هر که خود داند و خدای دلش....
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۱۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۵۴:۲۸
(ویرایش)

دکتر فرزاد تهرانپارس پزشک اطفال هستند ، برایدختر خواهرم ک وزن و قدش کم بود و برای رشد بچه گین اپ دادند ، الان خیلی بهتر شده ، البته خواهر من با بستنی و شیر موز و این چیزا قاطی میکرد هر بار 

هر که خود داند و خدای دلش....
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۳:۴۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

سلام خواهر من هم از گین آپ برای پسرش استفاده میکنه دکتر بهش گفته چون خیلی بد غذا و بد ادا هست میتونی توی ژله بستنی قاطی کنی بهش بدی یا اسموتی درست کنی باهاش .خواهرم بستنی رو می ذاره بیرون یه کم که شل شد گین آپ رو اضافه میکنه خوب مخلوط میکنه می ذاره فریزر بهش میده اصلا هم بچه متوجه نمیشه خیلی خوب وزن گرفته

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۳:۵۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

سلام خواهر من هم از گین آپ برای پسرش استفاده میکنه دکتر بهش گفته چون خیلی بد غذا و بد ادا هست میتونی توی ژله بستنی قاطی کنی بهش بدی یا آسمونی درست کنی باهاش .خواهرم بستنی رو می ذاره بیرون یه کم که شل شد گین آپ رو اضافه میکنه خوب مخلوط میکنه می ذاره فریزر بهش میده اصلا هم بچه متوجه نمیشه خیلی خوب وزن گرفته

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۷:۳۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۹:۱۲
(ویرایش)

از همگی ممنونم. اتفاقا منم طعم وانیلی ش رو توی بستنی ریختم بهش دادم. خیلی خوشحالم هم بستنیش رو خورد هم گین آپ

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران