تعداد بازدید : 752
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۱/۲۳
کاربران آنلاین : 0
Mszahra
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۲۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۹ ۲۱:۳۹:۳۵

افزایش وزن برای کودکان

(ویرایش)

برای مادرانی ک نگران اشتها و کم خوری فرزندشون هستن گین آپ کودک کارن رو توصیه میکنیم ک مکملی برای افزایش وزن کودکان، کمک ب تامین کالری و پروتین مورد نیاز همچنین دارای پروتئین وی با ارزش ترین نوع پروتئین از نظر بیولوژیک بالا میباشد 

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۴۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۳:۲۸:۰۱
(ویرایش)

بی بی میل کارن واقعا یهدسر و گردن بالاتر از محصولات خارجی هست که اصلا معلوم نیست چطوری وارد کشور میشن، همبن بی بی میل رو دکتر بلیلا برا فرزندم نسخه کردن و به‌عنوان غذای کامل کودک هستش نه غذای کمکی

live is beautiful
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۶:۲۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷
(ویرایش)

آره واقعا گین آپ خیلی خوبه و اینکه طعم های مختلف داره و برای بچه متنوعه عاااالیه و بچه ها خیلی دوسش دارن

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۲۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

بیبی میل خیلی کمک کننده است.من توی سایتشون رفتم ترکیبات رو با جزئیات نوشته بچه من که خیلی دوست داره چون طعم بیسکوییت هم داره راحت میخوره.

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۳۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

البته تعریف گین آپ رو هم خیلی شنیدم ولی میگن برای دو سال به بالا میشه داد بچه من هنوز دو سالش نشده برا همین فعلا بیبی میل بهش میدم.

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۱۷:۴۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۹:۱۲
(ویرایش)

من برای بچه ی 2 ساله م انترامیل اطفال رو بیشتر ترجیح میدم چون دکتر غیور بهم گفت آنزیم هضمی جذبی داره خیلی به بچه کمک میکنه اما گین آپ هم بخاطر اینکه طعم مختلف داره اینم خوبه.  

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۰۹:۴۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۹ ۲۱:۳۹:۳۵
(ویرایش)

بنظرم گین آپ کودک محصول خوبی اول بخاطر کیفیتی ک داره در ضمن با تنوع طعم های ک تو این محصول هست بچه میتونه ب راحتی استفاده کنه 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران