تعداد بازدید : 877
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۵
کاربران آنلاین : 0
Banoo jan
۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۶:۴۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۹:۱۲

افزایش هوش بچه

(ویرایش)

دوستان سلام 

من الان چند روزی هست که دکترم بخاطر بارداریم بهم ماهی توصیه کرده اما نمیتونم بخورم بهشم هم گفتم ، بهم امگا 3 داد . اینم خیلی قرصش بزرگه خفه میشم تا قورتش میدم و بوی بد ماهی م میده بدبختی anim2-21 چکار کنم؟

۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۷:۰۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۳ ۲۰:۴۱:۵۹
(ویرایش)

سلام عزیز جان

انشالا نی نی 👶 به سلامت به دنیا بیاد ، اتفاقا خواهر من هم باردار امگا میخوره ، ولی قرصهاش ریزه شکایتی هم از بوی بد نداشته 🤔 نمیدونم شایدم داشته به ما نگفته ، صبر کن بپرسم خبر بدم 

۱۳۹۹/۱/۱۸ ۱۸:۰۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام . قدمش براتون مبارک امگاسه گلدن سیز  بگیرید  طعم میوه داره . تو دوره بارداری هم خوبه .من خودم الان دارم استفاده میکنم. 

کاش این یکی دوره بارداری بهم معرفی میکرد. 😋

ستاره ای ،
بدرخش
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۸:۵۲:۵۱
(ویرایش)

با محصولات شرکت کارن آشنا بشید و دوباره حتما ازش استفاده کنید. بهتره سایت شرکت کارن و قسمت محصولاتشو یک سری بزنید با مشورت با کارشناس تغذیه مشکلاتتون برطرف میشه. امگا 3 بدون بو داره شرکت کارن و محصولات افزایش وزن و کاهش وزنشم دوستانم استفاده کرده بودن راضی بودن

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۳۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۵۴:۲۸
(ویرایش)

گلدن سیز کارن خیلی خوبه استفاده کردم و همیشه هم راضی بودم ، قیمت مناسبیم داره ،   من از داروخانه شبانه روزی پاسداران خریدم ، اینترنتی هم میشه سفارش داد ، 

هر که خود داند و خدای دلش....
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۳۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۵۴:۲۸
(ویرایش)

گلدن سیز کارن خیلی خوبه استفاده کردم و همیشه هم راضی بودم ، قیمت مناسبیم داره ،   من از داروخانه شبانه روزی پاسداران خریدم ، اینترنتی هم میشه سفارش داد ، 

هر که خود داند و خدای دلش....
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۴:۰۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

بچه ها من هم قسط دارم باردار شم با دکتر که مشورت کردم گفت امگا3 شروع کن و توی باردار ی هم ادامه بده چون روی باهوشی بچه و سلامت خودت و حتی پیشگیری از مسمومیت بارداری خیلی خوبه.بهشون گفتم از طعم روغن ماهی متنفرم گفتن که گلدن سیز هم بو نمیده هم اینکه اندازش کوچیکه خوردنش راحته الان یه ماهی گرفتم تو این اوضاع کرونا برا سیستم ایمنی هم خوبه

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۹:۱۸:۲۲
(ویرایش)

این امگای که الان دارم توی قوطی ه . با این اوضاع کرونا اصلا دوست ندارم مدام در قوطی باز میشه و همه شون آلوده میشن(وسواس گرفتم) 

گلدن سیز که فرمودید رو گرفتم. واقعا عالیه . هم ورقی ه (بلیستری) هم کوچیکه هم خوشمزه و هم دکترم تاییدش کرد. مرسی از همه تون flower

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۰:۱۴:۵۳
(ویرایش)

سوال کردم عزیزم خواهرم گفت امگا ۳ شرکت کارن خریده 

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۱۷:۱۶:۴۱
(ویرایش)

مرسی عزیزم. خیالم راحت کردی. الان دو روزه شده دارم گلدن سیز میخورم به نظرم عالیه.

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۶:۰۳:۴۲
(ویرایش)

ااا چقد خوب ... خوشحال شدم عزیزم

۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۰:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

جدیدا همین شرکتی که گلدن سیز رو تولید میکنه اومده امگا رو به شکل موثر تری تولید کرده به اسم امگا3(EPA)بالا و امگا3(DHA )بالا  اگه گوگل سرچ کنید و بخونید می‌بینید که چه اثراتی دارن و ما با خوردن یه مکمل ساده چه خدمتی به سلامتی خودمون و حتی بچه هایی که میخوایم به دنیا بیاریم میکنیم.آدرس سایتشونwww.karenpharma.com

۱۳۹۹/۵/۵ ۱۷:۰۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۲ ۱۲:۳۷:۴۴
(ویرایش)

مطمئنا همه می‌دانیم کهتغذیه بارداری تا چه حد در حفظ سلامت شما و جنین، اهمیت دارد. در دوران بارداری نیاز شما به مصرف برخی از مواد غذایی افزایش می‌یابد؛ چراکه در تمام طول بارداری، هر آنچه می‌خورید را با کودکتان به اشتراک خواهید گذاشت. در مقابل، مصرف برخی از مواد غذایی مضر در دوران بارداری ممنوع است؛ به ‌این‌ علت که ممکن است برای شما یا جنین، عوارضی به همراه داشته باشد. در این میان، یکسری مواد غذایی هم هستند که می‌توانید در دوران حاملگی نیز، همانند قبل از آن‌ها استفاده کنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران