تعداد بازدید : 766
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۱/۱۹
کاربران آنلاین : 0
Mszahra
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۰۹:۵۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۹ ۲۱:۳۹:۳۵

برای کاهش وزن از طریق دفع چربی

(ویرایش)

کیتوزان کارن یک محصول بسیار مناسب و قوی برای کاهش وزن از طریق ممانعت از جذب چربی در سلامت قلب و عروق موثر بوده و ب بهبود قند افراد هم کمک می‌کند توصیه می‌کنم این مکمل رو استفاده کنید 

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۰۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۵ ۲۳:۱۵:۲۵
(ویرایش)

من چون عاشق غذاهای چرب بودم دکتر سلامت پزشک تغذیه این مکمل رو برام تجویز کردن.خیلی تاثیر خوبی تو کاهش وزنم داشت.👌

برای رسیدن به هدفت هیچوقت دیر نیست
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۱۶:۲۸
(ویرایش)

شما که تجربه استفاده از کیتوزان دارید. بعد استفاده اسهال چرب نمیگیرید ؟

ستاره ای ،
بدرخش
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۱۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

anim2-40میشه بگید طریقه استفاده از کیتوزان برای کاهش وزن چطوریه؟ و محدودیت استفاده نداره؟

من تنها دارایی خودم هستم
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۲۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۵ ۲۳:۱۵:۲۵
(ویرایش)

نه عزیزم من داروهای مشابه زیادی استفاده کردم که مدفوع چرب میداد.ولی با کیتوزان به هیچ وجه این حالت رو ندارم.قبل از هر وعده عذایی دو عدد قرص استفاده میشه

برای رسیدن به هدفت هیچوقت دیر نیست
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۰:۴۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۸:۵۲:۵۱
(ویرایش)

سلام بله من هم تعریف کیتوزان شرکت کارن برای ممانعت از جذب چربی شنیدم و میگن محصول خوبیه و اینکه ویتامین c هم داره که مینونه کمبودشو تو این گروه از افراد جبران کنه.

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۱:۵۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۳:۲۸:۰۱
(ویرایش)

دوستان کیتوران کارن واقعا عالیه ، نه اصلا اسهال چرب داره نه حساسیت زا

کاملا طبیعی هم هست

کیتوران رو برام متخصصین تغذیه نسخه کرده بودند و جایگرین داروهای شیمایی دفع چربی کردن اوایلش فک نمیکردم اینطوری اثر کنه

واقعا لایک داره 

الان ولی کمیاب شده ولی میشه باز پیدا کرد

live is beautiful
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۲:۰۶:۲۹
(ویرایش)

کیتوزان کارن با ممانعت از جذب چربی ک آنزیم لیپاز غیر فعال میکنه و اجازه جذب شدن چربی و ب طبع افزایش وزن رو نمیده 

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۲:۰۶:۳۲
(ویرایش)

کیتوزان کارن با ممانعت از جذب چربی ک آنزیم لیپاز غیر فعال میکنه و اجازه جذب شدن چربی و ب طبع افزایش وزن رو نمیده 

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۶:۰۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۲۳:۳۳:۱۶
(ویرایش)

من یه دوره یه مکمل اینجوری گرفتم ولی اینی که شما میگین نبود دفع چربی داشتم طوری که هر دفعه حالم بهم میخورد بیخیال شدم دیگه هم نمیخوام استفاده کنم

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۶:۲۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان این محصول برای من که وزنم بالاس و کلسترول هم دارم میتونه مفید باشه؟؟ عارضه ای نداره برام؟؟

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۹:۵۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۱۸:۳۱:۲۹
(ویرایش)

سلام چون کیتوزان ممانعت از جذب چربی میکند وآنزیم لیپاز رافعال میکند واز اسهال چرب هم نداردنحوه مصرف هم دوعددقبل از هر وعده غذایی

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۲۳:۴۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۵:۲۶:۴۵
(ویرایش)

آره منم تجربه استفاده از کیتوزان رو دارم.

اتفاقا از همین برندی که معرفی شده هم استفاده کردم.چون خیلی فست فود میخوردم یکی از دوستام بهم معرفی کردش و دیگه قبل وعده های چرب دو تا کیتوزان میخوردم.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران