تعداد بازدید : 1106
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۸/۹
کاربران آنلاین : 0
آذرماه
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۵:۴۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۲۳:۳۳:۱۶

کاهش زانو درد

(ویرایش)

دوستان سلام چند روز پیش زانوم دچار ضرب دیدگی شد رفتم دکتر عکس گرفت گفت مشکلی نیست بهم ژلوفن داد ولی انگار تاثیری نداره دردم شدیده اگه راهکاری دارین تا دردش کم بشه بهم بگین ممنون ممنون

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۶:۱۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۳ ۲۰:۴۱:۵۹
(ویرایش)

سلام عزیزم ، خاله من زردچوبه با شیر ترکیب میکنه ، ناشتا میخوره میگفت خیلی خوب جواب داده ...

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۶:۱۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷
(ویرایش)

سلام عزیزم وای خیلی بده منم پارسال زانوم آسیب دید و مدتی زمین گیرم کرد ، آره منم ترکیب شیر و زردچوبه رو میخوردم ولی طعمشو دوس نداشتم

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۶:۱۹:۰۷
(ویرایش)

سلام عشقم از این طبابتای سنتی خیلی انجام دادم دود دادن با اسفند شیروزردچوبه خوردم دم کرده بابونه یه مسکن قویتر میشناسی اعصاب برام نمونده

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۹:۰۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۹:۱۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

اتفاقا مورد مشابه شما  برای همسرم چند ماه قبل پیش اومد.

روشهای خانگی و سنتی اصلا فایده نداشت طوریکه شب از درد بیدار میشد.

دکتر ارتوپد مکمل کورکومین 500 میلی براش تجویز کرد.(اسم کاملش رو برات گذاشتم چون تقلبی اینم هست)

آب روی آتیشه.

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۹:۲۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۰ ۰۹:۵۴:۲۸
(ویرایش)

الان دیگه قرص کورکومین و داروخانه ها دارند هم خیلی درصد زرچوبه ش زیاده ( عصاره زرد چوبه ) هم خوردنش سخت نیست مثل ترکیب زرد چوبه و تخم مرغ و ...  کورکومین پانصد بیشترین درصد کورکومین رو داره توی محصولات کورکومین دیگه ، حتما امتحان کن ، 

هر که خود داند و خدای دلش....
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۱۹:۴۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۱۸:۳۱:۲۹
(ویرایش)

سلام ایزی فلکس یک مکمل بسیار عالی میباشد که قیمت ان هم نسبت به محصولات مشابهخارجی خیلی خوبه  تمام مواد تشکیل دهنده آن هم برابر با خارجیهای مشابه میباشد

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۲۰:۰۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۵ ۲۳:۱۵:۲۵
(ویرایش)

عزیزم منم پدرم زانودرد شدید داشت دکتر قربانزاده براش کورکومین 500  رو تجویز کرد.بسیار عالی بود چون از عصاره زردچوبه گرفته شده.

برای رسیدن به هدفت هیچوقت دیر نیست
۱۳۹۹/۱/۱۹ ۲۲:۰۹:۲۱
(ویرایش)

ممنون عشقولیا عصری شوهرم رفته بود داروخونه ایزی فلکس رو پیدا کرده میخورم نتیجه رو بهتون میگمچ😘😘😘

۱۳۹۹/۱/۱۹ ۲۳:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۵:۲۶:۴۵
(ویرایش)

مادر من هم بخاطر استیو آرتریت پیش دکتر رفتن که دکتر علاوه بر تزریق ژل تو زانو شون براشون کپسول کورکومین ۵۰۰هم تجویز کردن که خیلی راضی بودن مادرم.

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۱۱:۰۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۱۰:۰۴
(ویرایش)

عزیزم منم این قرص ایزی فلکس استفاده کردم . خیلی خوبه زود نتیجه میگیری

ستاره ای

بدرخش
۱۳۹۹/۱/۲۰ ۱۳:۴۶:۱۰
(ویرایش)

سلامی مجدد از دیروز که ایزی فلکس گرفتم تاالان سه تا خوردم بهتر شدم بنظرم ورمش هم کمتر شده خدا خیرتون بده البته از دیروز دارم استراحتم میکنم  از قبل ضربه هم زانوهام مشکل داشتن انشالا بعد کرونا وزن کم میکنم😂😂😂

۱۳۹۹/۱/۲۰ ۱۵:۴۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۱۲:۳۲:۱۵
(ویرایش)

مرسی از توصیه های دوستان  . منم همین مشکل و داشتم   و قرص کورکومین و استفاده کردم  واقعا جواب گرفتم . ممنون عزیزانvalentinelove

زندگی را زندگی باید کرد
۱۳۹۹/۱/۲۱ ۰۰:۰۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۵:۲۶:۴۵
(ویرایش)

مادرم چون مسکل کلیه هم دارند نمیتونن زیاد قرص مصرف کنن.ولی کورکومین ۵۰۰میلی گرمی چون ترکیب گیاهی بود دکترشون گفت رو کلیه اثر بد نمیذاره با خیال راحت میتونی مصرف کنی که خداروشکر خوبم جواب گرفتن.

منتها الان یه مدته هر داروخانه ای رو میگردم پیداش نمیکنم از برندهای دیگه دارن ولی خب دزش خیلی کمه.

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۰:۱۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۸:۵۲:۵۱
(ویرایش)

اره به ما هم کورکومین توصیه شد ولی میگن انواع مختلفی تو بازار داره حواست جمع باشه ۵۰۰ میلی گرم باشه واسه یک شرکتی بود اسممش دقیق یادم نیس کارا یا کارن همینجور چیزی بود. حتما تهیه کن. فکر کنم اسم شرکتش کارن بود

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۱:۵۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

ایزی فلکس کارن استفاده میشه و خیلی راضی ام

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728