تعداد بازدید : 518
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۲/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۲/۱۳
کاربران آنلاین : 0
ویدا اخوان
۱۳۹۹/۲/۷ ۱۱:۰۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۷ ۱۲:۳۶:۳۵

کمک میخوام از شما

(ویرایش)

سلام . من کارمندم و همسرم آریا پزشک هستن ما تا به دلایلی تا 2ماه پیش با هم هیچ رابطه ای نداشتیم که دو ماه پیش به پیشنهاد آریا یه رابطه نا موفق داشتیم من یه مقدار لاغر هستم و آریا هیکلی و خیلی از من بزرگتر است من تا به حال آلت آریا رو دید بودم ولی این بار که دیدم ناخوداگاه یه حسی بدی بهم دست داد که این خیلی بزرگه و همین طور که اومد آلتو وارد کنه ناخود آگاه دستمو جلوی واژنم گرفتم و عضلاتم منقبض شدن و هر بار که میامدیم رابطه داشته باشیم همین طور میشدم و تا اینکه فهمیدم من هم واژینسموس دارم آمدم که از شما کمک بگیرم

من میتوانم
۱۳۹۹/۲/۱۳ ۱۷:۲۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۷ ۱۴:۰۶:۰۸
(ویرایش)

از جمله روش های موجود در درمان واژینیسم ، یا واژینیسموس یا ترس از رابطه زناشویی رفتار درمانی ، روان درمانی و روش های درمانی پزشکی می باشد . در روش های درمانی رفتار درمانی درمان از طریق حساسیت زدایی منظم می باشد که معمولا” با ایجاد تصور به وسیله فرد واژینیسموس آرام آرام ترس روانی و یا درد جسمانی کمتر و کمتر خواهد شد. در روان درمانی نیز با ایجاد شناخت در فردی که دارای واژینیسم است شناخت او بیشتر شده در نتیجه راحت تر می تواند با مشکل ترس از رابطه جنسی یا ترس از رابطه زناشویی کنار بیاید . و معمولا” در روش درمانی پزشکی از طریق عمل جراحی سعی می شود رابطه زناشویی را تسهیل تر نمایند

سایت دکتر نجفی توانا رو یه سر بزن عزیزم

پرتو کلینیک - درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران