تعداد بازدید : 1123
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۲/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۲/۱۶
کاربران آنلاین : 0
Minoo)1367)
۱۳۹۹/۲/۱۵ ۰۳:۲۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۲۲:۲۵:۱۰

همدردی دوستان

(ویرایش)

سلام و خسته نباشید،میخواستم بابت مشکلی که دارم منو راهنمایی کنید لطفا،ممنون میشم.من 6ماهه ازدواج کردم،بار اول نزدیکیم ترس و درد وحشتناکی داشتم،که البته منجر به پاره شدن بکارتم شد،بعد از اون هربار که می‌خواستیم رابطه داشته باشیم استرس و لرز میومد سراغم و موفق نمیشدیم،با کمی مطالعه متوجه شدم واژینیسموس دارم،با کمی تمرین و استفاده از پوزیشن زن روی مرد موفق به دخول شدم البته با کمی درد و سوزش،ولی خب جای امید داشت برام و تا الان فقط از همین پوزیشن استفاده میکنیم که من راحتتر باشم.مشکل من اینه که تحریک نمیشم بخاطر استرس و اگرهم بشم به محض دخول حسم میپره و اینکه با پوزیشن مرد روی زن راحت نیستم و میترسم و خودمو جمع میکنم.به نظرتون مشکل واژینیسم من در چه سطحه؟و چطور استرسم رو کنار بزارم برای امتحان کردن پوزیشن های دیگه.پیشاپیش ممنونم بابت راهنمایی هاتون

۱۳۹۹/۲/۱۵ ۱۲:۲۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۱۸:۴۹:۲۰
(ویرایش)

سلام دوست عزيز 

من براساس تجربيات يکی از دوستان ميخوام راهنمايي کنم يکئ از اشنايان هم همين مشکل رو داشت ک البته مشکلش بيشتر از شما بود تا اينکه ايشون با استفاده از ورزش ها و تمرينات لگن و رفتن به پيش مشاوره مشکلش حل شد شماهم همراه با همسرتون به پيش مشاور بريد تا مشکلتون به اميد خدا حل بشه و اينم بدونيد ادمای زيادئ مثل شماهستن ک البته شما مرحلتون از اونا بالاتره و اميد درمان هم به مراتب بيشتره

۱۳۹۹/۲/۱۶ ۰۵:۴۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۲۲:۲۵:۱۰
(ویرایش)

ممنونم عزیزم،جواب دکتر خیابانی رو چطور میتونم بدونم؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران