تعداد بازدید : 192492
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۱۰ ۰۰:۱۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

راستی ava شما حضوری به دکتر خیابانی مراجعه کردین؟میشه اگه امکانش هست بگی که دکتر خیابانی چه جوری متوجه شدن که ۹۰ درصد واژینیسموس نیستی و اینکه معاینشون چه جوری بود

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۰ ۰۱:۰۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

من ک رفتم با همسرم یسری توضیحات راجب نحوه روبرو شدن با ترس گفتن و بعد معاینه کردن و فهمیدن که پردم ی مقداری اشکال داره ک با جراحی سرپایی حل میشه و گفتن ک احتمال ۹۰ درصد مشکل نداری اگه بعد سه ماه نتونستی بیا

بعد همون روز رفتم بیمارستان سازمانمون و سرپا درست شد پرده م و اون دکترم گفت ک من دارم انگشتمو وارد میکنم و مشکلی نداری

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۱۰ ۰۱:۰۴:۰۸
(ویرایش)

دوستان اولین رابطه با همسر از کاندوم و ژل استفاده میکنید؟؟؟

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۰۱:۱۲:۳۶
(ویرایش)

Ava جان من توی اولین دخول باهمسر از کاندوم و ژل استفاده کردم

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۰ ۱۲:۳۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۶:۳۷:۰۴
(ویرایش)

Ava جان روحیه ت رو جنگنده تر کن و واقعا بدون واژن تو برای اینکار ساخته شده پس از چیزی نترس و دیلاها رو با ارامش و بدون عجله وارد کن ...اینو بدون ادما خیلی قوی هستن و اگه روی یه موضوع کلی تمرکز کنن توش موفق میشن... با خودت عهد کن که این مساله رو باید حل کنی و باید تمرکزت رو روش بزاری ... تا حلش نکردی دست برندار بخدا محاله از من ترسو تر باشی...

من حتی با فکرش فشارم از ترس میفتاد فک میکردم باید چ بلایی ب سرم بیاد ! ولی واقعا دخول خیلی راحته ... خیلی راحتتر از خود تمرینا! تا سایز همسر دیلا بساز و بزار جلو چشمت تا هدفت مشخص شه ... هر روزم تمرین کن تا برات راحت شه... یه ذره سوزش موقع تمرینم طبیعیه بعد چند بار تمرین حل میشه پس خیلی حساس نشو که چون سوزش دارم حتما اشتباهه و بهتره تمرین نکنم... سوزش مداوم و شدید نشون دهنده ی مشکله ولی اون سوزشی که بار اول تو دیلای جدید تجربه میکنی با چند بار تمرین و ژل زیاد زدن برطرف میشه کامل

وقتی به سایز همسر رسیدی یعنی عملا دیگه تمومه! فقط ازش بخواه کوچیکترین حرکتی نکنه تا مث دیلا خودت اروم اروم وارد کنی و وقتی وارد میشه دقیقا چیزی که تو ذهنت میاد اینه که یعنی همین بود؟؟؟ wonder این همه ترسیدم واسه این حرکت؟؟؟؟ 

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۱۴:۵۹:۲۷
(ویرایش)

مرسی z99 

خدا تو رو واسمما رسونده

خیر از جوونیت ببینی عزیزم همچنین محیا جوووونم🤩🤩🤩🤩🤩

دوستوووون دارم واقعنی

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۱۵:۰۰:۰۴
(ویرایش)

مرسی z99 

خدا تو رو واسمما رسونده

خیر از جوونیت ببینی عزیزم همچنین محیا جوووونم🤩🤩🤩🤩🤩

دوستوووون دارم واقعنی

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۱۵:۱۳:۰۶
(ویرایش)

مرسی چشم

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۱۵:۳۶:۲۳
(ویرایش)

خواهش میکنم ava جان.انشاالله تا جایی که بتونم هر وقت اینجا سر زدم در خدمتم تا جایی که بدونم و تجربه خودم باشه اگه سوالی بود انشاالله که بتونم به درستی جوابگو باشم جوری که واقعا به دردتون بخورهanim2-40anim2-28

منتظر خبرهای خوبت هستم عزیزمvalentine

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۰ ۲۱:۱۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام به همگی. خوبین؟ میبینم که همچنان پرتلاش دارین تمرین میکنین. آفرین به شماها. همینطور ادامه بدین چیزی نمونده به پیروزی.88است میگه وقتی برااولین بار دخول رو انجام بدین بخودتون میگین من چقدترسو بودم واسه همچین چیزی میترسیدم. ترس من به حدی بود که میگفتم همینکه آلت داخل من بشه میمیرم از درد وخونریزی. ولی برعکس نه درد داشتم نه خونریزی نه اینکه مردم. از روزی که خدازنو آفریده این آپشن و داشته تا اخرهم داره. پس حتما میتونین. ان شاالله ماه بعد همتون بانو شدین. خوشحال شدم وقتی دیدم دارین تمام سعی خودتون رومیکنید. شبهای قدر براتون دعامیکنم.

دوستتون دارم. موفق باشید

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۲/۱۰ ۲۲:۰۴:۴۲
(ویرایش)

مرسی محیا جونم واسه دعای شب قدرت🥺🥺🥺

منم دعا میکنم خدا یه بچه سالم و صالح نصیبت کنه شما و همه کسانی که بچه میخوان و دوستانیم که لذت رابطه رو میخوان خدا نصیبشون کنه

من امروز با سایز ۱۱ تمرین کردم همچنان منقبضم  و حس میکنم جاش تنگه پس نیاز به تمرین بیشتره 

با صبوری زودتر به هدف میرسم و عجله ای نیست۲/۵ سال گذشته یه مدتم روش

نمیدونم چرا شل نمیکنم واقعا

ولی من خیلی به آینده امیدوار شدم مرسی بابت بودناتون

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۲۲:۲۳:۵۱
(ویرایش)

Ava جان واسه همه حین تمرین مخصوصا با سایزهای بالا این حس تنگی پیش میاد پس فکر نکن فقط واسه تو اینجوریه فقط تمرینات رو ول نکن و پیوسته تمرین کن ،هیچ اشکالی نداره حتی اگه یک هفته یا بیشتر روی یه سایز بمونی ،آخرش این تو هستی که شکستش میدی.فقط عزیزم مطمئن باش که دیلات رو خوب ساخته باشی نباید دیلا زیاد خشک مثل چوب باشه و نه اینکه شل وزیاد نرم باشه.سطح دیلات هم صاف باشه منظورم اینه که یه جاش برآمده و جای دیگش فرو رفته نباشه.اگه میبینی دیلای قبلت انتهاش ۱۰/۵ بوده الان میتونی دیلایی بسازی که ابتداش ۱۰/۵ و انتهاش ۱۱ باشه.اینجوری واست راحت تر پیش میره.این سوزش ها هم با صبوری و تمرین به مرور بهتر میشه عزیزم

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۰۱:۰۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان نازنینم. طاعات و عباداتتون قبول 🤲

منم امشب خداروشکر تونستم با دیلا 8 تمرین کنم ولی بشدددت سوزش داشتم انگار دیگه جا نداشت . هر دیقه هم باید میرفتم مثانه رو تخلیه میکردم 🤕 این برای سایز 8 زود نیست؟ و اینکه چند سانت از دیلا رو لازمه بفرستم داخل؟ 

ممنون از دعا ها و راهنمایی و دلگرمی های z99 جان و محیا جانم. امیدوارم ک همممیشه تندرست و شاااد باشین 🤲❤

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۰۱:۴۵:۱۱
(ویرایش)

سلام termeh جان.طاعات و عبادات شما هم قبول باشه.ممنون از دعاهات عزیزم🙏.انشاالله که حاجت روا باشی🤲

یادمه که این چیزاییکه در مورد دیلا سایز ۸ گفتی من هم تجربه کردم.عزیزم حس دستشویی واسه من هم اوایل کارخیلی پیش میومد که این حس به مرور کم و کمتر میشه پس غیرعادی نیست ،فقط یه نکته رو در نظر داشته باش که لوله واژن به حالت زاویه دار هست پس شما وقتی میخواهی دیلا رو وارد کنی حتما سر دیلا رو به اندازه یه زاویه حدودا ۳۰ درجه به سمت پایین(نه به حالت عمود به مقعد یا اینکه به حالت افقی بلکه دیلارو هنگام ورود باید یه شیب تقریبا ۳۰ درجه ای به سمت پایین بدی)(اگه به صورت افقی دیلا رو وارد کنی به مثانه فشار میاره و مثانه رو تحریک میکنه و باعث حس ادرار بیشتر میشه.

نکته دیگه اینکه حتما حتما با دیلا سایز قبلت حسابی روان باید شده باشی یعنی اینکه بدون دردسر و مشکل بتونی توی زمان نسبتا کوتاهی اونو داخل واژن کنی و تند تند بتونی عقب جلو کنی جوری که احساس درد و سوزش قابل توجهی توی دیواره واژنت حس نکنی و حس کشیدگی توی دیواره واژنت نداشته باشی.پس اگه دیلای قبلت واست تا این میزان راحت شده الان میتونی این سایز رو انتخاب کنی.راستی سایز دیلای قبلت چند بوده؟آیا واقعا تا این حدی که گفتم راحت باهش کار میکنی؟

حتما دیلاهاتو بایدحداقل ده سانت رو داخل بفرستی(باکگل با آرامش و تنفس عمیق شکمی،، نه با زور بلکه آروم آروم که خدایی نکرده آسیب نزنی)

موفق و پیروزباشی(راستی موقع تمرین لبخند فراموش نشهblink)

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۰۲:۱۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

الهی آمین. ممنون عزیزززم. فدای صبوریت بشم z99 ک پای دردِ دل‌ ما میشنی ❤😘

سایز قبلیم 7 بود ولی راستش اینطور ک شما گفتین باهاش راحت نشدم . هنوز سایز 4 ک برای واژن گشای داخل میکنم هم دوسانت اولش با سوزش میره 🥴 ولی من محلش نمیزارم و بعد 30 بار جلو عقب کردن سایز بعدی رو میدم داخل 🤭

چشششم ایندفعه با لبخند کگل میزنم و بقیه ماجراها رو میرم 😊🤗 . ممنون از لطفت عززززیزِ مهربونم 😘😘😘

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران