تعداد بازدید : 192521
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۲۰ ۲۲:۵۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

من پریود شدم متاسفانه

۳ روز اخر هفته خونه بودم و فرصت بسیار داشتم

سعی میکنم کگل برم ک توش ضعیفم

و اینکه خارش من بیرونی

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۰۰:۱۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

آخی چقدر حیف شد 🤕 منم نزدیکای پریودی ام عصباااانی و بد اخلاق نشستم 🥴

ان شاءالله این چند روزم میگذره و با قدرت و نشااااط بیشتر برمیگردیم به تمرین 🙏💪

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۰۰:۳۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۲۰:۳۷:۴۴
(ویرایش)

سلام خانما من تازه ازدواج کردم اما نمیدونم واژیمینوس هستم یانه☹نمیتونم دخول کنم یعنی ب شدت دردم میاد و میسوزه هرچقدم روان کننده بزنم فایده نداره😭همه مطلبارم خوندم اما نمیتونم ب ترسم غلبه کنم که چیزیو وارد واژنم کنم از شدت دردی ک داره

میتونم برای شروع قبل از دیلا با انگشت کوچیکم امتحان‌کنم؟

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۰۰:۴۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام دوباره بچه ها 

امروز روز سوم تمرینم بود خوب بود اما همش دوست دارم سایز و عوض کنم الان با این دیلا راحتم امروز فهمیدم که تو وارسی مشکل دارم ینی دقیق نمیدونم چجوری دیلارو وارد کنم ویه وقتایی همین باعث سوزشم میشه ولی وقتی دقیق پیداش میکنم راحت میره تو  این بهم استرس میده نمیدونم سایزم و عوض کنم یا زوده !

تو تمرین امروز بار اول خیلی بد رفت تو  اما بار دوم راحت بود و بار سوم راحت تر  . پوزیشنم عوض کردم  . امیدوارم فردا راحت تر باشم و سایز عوض کنم و به خودم ثابت کنم که میشه .

همش این حس میاد به وجودم که نمیتونی دیلای بعدی و وارد کنی .  فکرای مزاحمangry  

البته بگم که وارسی و قبلا انجام داده بودم اما موقع وارد کردن دیلا نمیدونم چرا اشتباه میکنم

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۰۱:۲۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۴:۰۵:۵۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من تازه وارد سایت شدم میشه به منم کمک کنین😓🌸

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۰۸:۴۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام به تازه واردای جدید و قشنگم

نگران نباشید اصلا کلی خانوم اینجا درمان شدن بعد ده سال و دوازده سال و هشت سال و ....

پس دلیلی نداره ما درمان نشیم

تموم ترسها و دغدغه ها و امیدها و ناامیدی هایی که ما کشیدیم و کشیدن

بسم الله بگید و اینجا و قسمت خاطرات رو بخونید لطفا

البته اگه شاغل نیستید و وقت دارید

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۰:۰۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزان.دوستان تازه وارد خوش آمدیدsmile

Fatemeh(99) جان صفحه اول این انجمن، کامنت خانم خیابانی(مدیر سایت)  رو کامل مطالعه کن و مطالب آموزشی و روش کار جهت درمان واژینیسموس رو مطالعه کن عزیزم.ببین با توجه به توضیحات ایشون علائم واژینیسموس رو داری یا نه؟ در ضمن تا ۶ ماه تلاش برای دخول از ابتدای ازدواج نمیشه گفت کسی واژینیسم هست یا نه ،شاید فقط شما ترس از دخول داشته باشی و واقعا واژینیسم نباشی عزیزم.ولی به هر حال این صفحات رو کامل مطالعه کن صفحه ۱۰۲ هم به طور خیلی خیلی مختصر چندتا مطلب واسه آموزش درمان گذاشتم اونم بخون.سعی کن آرامش داشته باشی و با معاشقه زیاد تلاش واسه دخول انجام بدی فقط اصلا نباید خودت رو سفت بگیری.در ضمن حتما باید یکبار، پیش دکتر زنان معاینه بکارت شده باشی تا نوع پرده رو بدونی و از نوع سپتوم دار نباشه.توی تمرین وارسی توضیح داده شده میتونی با انگشت کوچک خودت اگه راحتی وارد کنی تا متوجه بشی اون داخل چه خبره و چقد فضا داره فقط حتما ناخن کوتاه باشه و نکات بهداشتی رو رعایت کن تا خدایی نکرده عفونت نگیری.و اگه خواستی با این روش درمان بشی همسرت رو در جریان قرار بده چون حین تمرینات به مرور جوری که خودت هم متوجه نمیشی پردت حتی بدون خونریزی پاره میشه.پس حتما با همسرت بگو که بعدا واست این مسئله مشکل ساز نشه عزیزم.

Ghorbani جان شما هم طبق صحبت هایی که با fatemeh99 داشتم شروع کن به مطالعه صفحات گفته شده.اگه سوالی بود میتونی بپرسی عزیزم.و اینکه چقدر وقته واسه دخول تلاش کردی و پیش دکتر قبلا معاینه تشخیص نوع پرده شدی؟

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۰:۲۴:۲۹
(ویرایش)

سلام saramirzae

عزیزم این فکرهای مزاحم واسه همه پیش میاد ولی نباید بزاری توی ذهنت قدرت بگیره همینطوری که تا الان تونستی چیزی رو داخل واژنت کنی بعد هم میتونی چون افزایش سایز تدریجی قراره داشته باشی و واژن راحت عادت میکنه پس نگران نباش به جاش به این فکر کن که تا اینجا رو تونستی ,به این فکر نکن که بقیه دیلاها چی میشه.زمان حال رو بچسب تا بهت امید و انگیزه بده دوست خوبم.

همینجور که قبلا گفته شده چون واژن شیب داره باید دیلارو با یه شیب حدودا ۳۰ درجه رو به پایین وارد کنی.در ضمن اگه هر دفعه واسه ورود داری از آینه استفاده میکنی حتما کم کم دیگه آینه رو موقع ورود بزار کنار باید بتونی بدون نگاه کردن توی آینه وارد کنی عزیزم.

یه زمان هایی دیلا راحت میره داخل یه زمانهایی هم بدقلقی میکنه نگران نباش واسه همه پیش میاد عزیزم.راحت شدن یعنی تند تند وقتی دیلارو جلو عقب میکنی احساس روان شدن داشته باشی و دیواره واژنت کشیده نشه و درد وسوزش شدید نداشته باشی .توی حداکثر چند دقیقه بتونی دیلات رو وارد کنی نه مثلا نیم ساعت طول بکشه تا تازه دیلا بره داخل.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۳:۰۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام Z99 عزیز 

ممنونم واسه راهنمایی های قشنگت الان قشنگ متوجه شدم نه من دیلارو خیلی سریع وارد میکنم حدودا بعد از چند دقیقه و یه ده دیقه تمرین میکنم در میارم و یه ده دیقه دیگه تمرین میکنم و همینطوری ادامه میدم امیدوارم امروز برام خیلی راحت تر شده باشه و خبر افزایش سایز بدم بهتون valentine

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۳:۵۲:۳۱
(ویرایش)

Saramirzae خواهش میکنم عزیزم.امیدوارم تا جایی که بتونم و بشه کمکی از دستم بربیاد،آخه من هم خودم همه اینهارو کشیدم و میدونم چه زجریه که عروس باشی ولی باکره باشی.منم مثل تو همه این چیزایی که میگی گذروندم و هیچ وقت هم فکر نمیکردم روزی بتونم بانو شم ولی خداروشکر با همین انجمن تونستم.هنوز یکماه از درمانم نگذشته ولی حال روحیم همین مدت خیلی عوض شده اون افسردگی و سردی قبل رو دیگه ندارم.الان که پریود شدم تازه میگم کی میشه تموم شه دوباره دخول انجام بدم الان دیگه خودم از همسرم دخول میخوامanim2-25r30wiدوسال عذاب کشیدم از نشدن و دوسال افسرده و افسرده تر شدم ولی الان دیگه سبک شدم دیگه ترسم ریخته دیگه پامو قفل نمیکنم و همسرمو هل نمیدمanim2-25r30wiدیگه خودم داغ شدمhappyپس بدون آخر راه تو و همه دوستان اینجا رسیدن به همین لذتهanim2-40

عزیزم اینم بدون وقتی که قراره دخول انجام بدی چون قبلش معاشقه داری واژنت خودش آماده و تحریک میشه و ورود خیلی راحت تر از زمانیه که تحریک نیستی و میخوای دیلارو بدون تحریک و معاشقه داخل کنی.پس این حالت واسه همه پیش میاد یه وقت این بدقلقی های دیلاها.سعی کن حین تمرین به فانتزی های رابطه جنسیت فکر کنی به شب اول موفقیتت به اون علایقی که حین رابطه دوست داری داشته باشی که راحت تر بتونی دیلا رو داخل کنی و با میل و رغبت باشه و با دیلاهات دوست باشیanim2-28

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۴:۱۸:۴۷
(ویرایش)

سلام خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییت دکتر رفتم نوع حلقوی بود یگبارم دخول خیلی دردناگ داشتم ک منجر ب خونریزی شد ولی بعد اون دیگ نتونستم اصن داخل نمیره 

میشه ی ژل خیلی روان کننده خوب معرفی کنید؟

و اینک همسرمن اصن ادم صبوری نیست گ همراهیم کنه😞وقتی ک نمیتونیم میگ اگ نزاری تحمل نکنی سرکوب جنسی میشم و اخم میکنه و این استرسمو بیشتر کرده طوری ک من دیگ از هیچی لذت نمیبرم فقط فکرم اونجاست

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۵:۵۰:۴۹
(ویرایش)

Fatemeh(99)

عزیزم چقدر وقته که ازدواج کردی؟خوب پس خداروشکر دیگه بابت پرده خیالت راحته که توسط همسرت زده شده.و بابت پرده هم خدا روشکر معمولی بوده و سپتوم دار نبوده.دخول کامل داشتی؟یعنی تمام آلت توی واژنت رفته؟

اون صفحاتی که گفتم رو خوندی عزیزم؟روش کار به دستت اومد که باید چکار کنی؟ساخت دیلا بادستکش استریل جراحی حتما(نه این دستکش هایی که توی بسته ۵۰ تایی هست بلکه باید حتما استریل جراحی باشه که یک جفت تویه یه بسته استریل هست که از داروخانه باید تهییه کنی)به همراه یک بسته پنبه.

ژل لوبریکانت ساده بر پایه آب بگیر.من از ژل لوبریکانت پلی ژل و لوبریکانت پیکول راضی بودم و به اینا حساسیت ندادم.ژل لوبریکانت ایموشن زرد رنگ هم بعضی ها راضی بودن ولی این یکی ساده نیست و حالت روغنی داره یکم.اگه خواستی ایموشن بگیری حتما رنگ زردش رو بگیر.

Fatemeh جان آرامش خودت رو حفظ کن.اگه میبینی علائم واژینیسم داری و با قفل کردن عضلاتت اجازه دخول به همسرت رو نمیدی بشین با همسرت توی یه وقت مناسب راحت صحبت کن و شرایط رو توضیح بده،و بهش بگو که این دست خودت نیست و یه نوع واکنش غیر ارادی بدنت هست که باید با یه سری تمرینات درمان بشه .اصلا میتونی این سایت رو بهش نشون بدی و بهش بگی کلی افراد به کمک این تمرینات خوب شدن بعد شروع کنی به تمرین با دیلا.از همین الان اول وارسی واژن رو انجام بده و با آلت خودت دوست باش حتی اگه راحتی به انگشت کوچکت لوبریکانت بزن و آروم آروم  داخل کن ببین داخل چقد بازه تا دیدت عوض بشه ولی این کارو باید با آرامش انجام بدی و اول فکرت رو از همه چیز پاک کنی.بعد هم از همین الان شروع کن چند روز فقط  کگل کار کردن تا روش شل کردن واژنت به دستت بیاد.بعد هم با دیلا شروع کن طبق مطالب آموزشی که قرار شد کامل مطالعه کنی.

من نمیدونم چقدر وقته که ازدواج کردی و چقدر وقت از دخول اولت میگذره و تلاش کردین؟اینکه دفعه اول کل آلت داخل واژنت شده؟و اینکه آیا الان هم باز آلت داخل میشه و درد داره واست یا اینکه به جز دفعه اول دیگه موفق به دخول نشدی؟عزیزدلم اگه الان باز موفق به دخول هستی اینو بدون که تا یک ماه زمان لازمه که دخولات راحت بشه و درد و سوزشت کامل برطرف بشه.ولی اگه به جز اون بار اول دیگه اجازه دخول ندادی به کارهایی که گفتم عمل کن انشاالله که به زودی مشکلت حل میشه عزیزم.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۶:۵۴:۱۰
(ویرایش)

۴ماهه ازدواج کردم اونباریم ک دخول داشتم نمیرفت داخل محکم فشار داد ک خونریزی کردم درکل اون دخول چندثانیه بود و بعد اون نتونستم  یعنی بیشتر درگیر اینیم گ آلت وارد واژن کنیم و نمیتونیم معاشقه کنیم و من بخاطر ترس از رفتار همسرم تمام حسم میپره و تو این چندماه رابطه مقعدی داشتم فقط

و اینک هربارم میخوایم امتحان کنیم یا هلش میدم یا سریع میکشم بیرون 

بازم ممنونم امیدوارم حداقل خانوم هایی ک این مشکل دارند همسرشون پشتشون باشه و درکشون کنه نه اینک حرفای سرد بزنن چون خود ترس از دخول ی درده اما حرفای همسر صددرد بدتر ازون

من تمام چیزایی ک گفتین عمل میکنم و خبرشو میگمم❤🌸

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۶:۵۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها چطورین . من بعد اینکه خون دیدم عروس همراهم گفت تا4 روز تمرین نکنم فقط روزی دوبار تو اب گرم بشینم، پریشب تمرینم و شروع کردم ولی اینبار سر 10 خون ریزی. داشتم باز  یکم موندم بعد دوباره شروع کردم تا 10 و نیم و رفت 11 دیگ نمی‌رفت هرکاری میکردم، دیشبم تمرین کردم 11 رو نتونستم برم☹️😞

۱۴۰۰/۲/۲۱ ۱۹:۵۸:۴۱
(ویرایش)

Taaraanee جان تند تند افزایش سایز نمیدی عزیزم؟ حواست باشه عزیزم هول و هیجان افزایش سایز کارت رو مشکل نکنه.اصول کار آهسته و پیوسته بودنه.شاید یک سایز حتی سه چهار روز زمان ببره که واژن بهش عادت کنه مخصوصا تو سایزای بالا.انشاالله این مطلب رو حتما مورد توجه قرار بده دوست خوبم.🌺

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران