تعداد بازدید : 191577
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۲۱ ۲۰:۱۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Fatemeh(99) عزیزجان اولین قدمت توی یه فرصت مناسب عین دوتا دوست با همسرت با آرامش صحبت کن و چیزایی که گفتم رو بهش بگو اون هم از این مسئله واژینیسموس بی خبره پس تو باید واسش آگاه سازی کنی ولی با مهربانی و ملایمت نه با عصبانیت و سرزنش.اگه متقاعد نشد این سایت و قسمت خاطره ها و کسانی که با این روش درمان شدن رو نشون بده بهش.اگه باز متقاعد نشد اگه تهرانی  چه بهتر میتونی یه وقت از خانم دکتر خیابانی بگیری که دونفره مراجعه کنین و ایشون با همسرت صحبت کنه و واسشون آگاه سازی کنه.

رابطه مقعدی رو چه جور میتونی تحمل کنی؟اون که خیلی دردناکتره.گذشته از ضررهای رابطه مقعدی ،من اصلا واسم قابل تحمل نیست اینکار.ولی واژن بر خلاف مقعد واسه اینکار خدا ساختتش و بافت و عضلاتش دقیقا واسه همینکاره عزیزم بر خلاف مقعد.

عزیزم چیزهایی که گفتم توی کامنتهای قبلی رو فعلا انجام بده انشاالله که موفق و پیروز باشی🌺

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۲ ۰۰:۰۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

اااا منم دقیقا دوسال ونیم هست که این مشکل و دارم اما نمیدونستم واژنیسمی هستم و فکر میکردم فقط من این مشکل و دارم راجبش با هیشکی حرف نمیزدم به همسرمم همش میگفتم حالا یه روز  دیگه .  همین طوری گذشت شد دوسال و واقعا دوتامون خسته شده بودیم اونم خیلی باهام راه اومد اصلا سرزنشم نمیکرد و وقتی فهمید راه و حل و پیدا کردم همه جوره کمکم کرد و تازه دیلاهامم خودش درست کرد برام shysmileامیدوارم زودتر این روزا تموم شه و بهش ثابت کنم من تونستمlovesmile

۱۴۰۰/۲/۲۲ ۰۰:۰۹:۲۵
(ویرایش)

امروز تونستم سایزم و عوض کنم چون کاملا با سایز شیش و نیم راحت بودم و رفتم هفت و نیم و کلی انرژی مثبت گرفتم ازین قضیه و خوشحال شدم پوزیشنم عوض کردم خیلی راحت رفت و اصلا درد و سوزش نداشتم فک کنم اون نکته رو امروز رعایت کردم ( شیب به سمت پایین و ) خیلی خوشحالم و پر انرژی میخوام به تمرینام ادامه بدم بعد سه روز سایزم و عوض کردم تقریبا اینم برام سه روز دیگه راحت تر میشه و سایز عوض میکنم 

امیدوارم هممون یه روزی خوب بشیم و از رابطه لذت ببریم love

۱۴۰۰/۲/۲۲ ۰۱:۴۶:۳۰
(ویرایش)

Saramirzae آفررییییین خیلی خوب و اصولی داری پیش میری.خیلی خوبه،اگه با همین فرمون جلو بری آینده ای نزدیک خبر بانو شدنت رو انشاالله میدی بهمونanim2-a2d3ببین نکته درمان رو پیدا کردی و اون این هست که واسه عوض کردن سایز هول نیستی و عجله تو کارت نیست و تا کاملا راحت نشدی با دیلات اونو افزایش سایز نمیدی.آفرین دقیقا همین نکته مهمترین اصل موفقیته.خیلی خوبه که ۳ روز واسه یه سایز وقت میزاری.من هم خودم رو هر سایزی سه الی چهارروز میموندم تا خود دیلاهه دیگه از رو میرفت و خجالت میکشیدanim2-25r30wiپر انگیزه ادامه بده که این راه پایانش خوشه انشااللهanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۲ ۱۳:۲۹:۳۳
(ویرایش)

خیلی ممنونم Z99 جانlove

۱۴۰۰/۲/۲۳ ۰۶:۱۹:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۲:۴۲:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان عیدتون مبارک باشه

بچه ها میشه لطفا منو راهنمایی کنید تازه وارد این سایت شدم

من حدود ۴ سال ازدواج کردم ولی هنوز نتونستیم دخول انجام بدیم همه چی خوبه وقتی به دخول میرسه واژنم از داخل منقبض میشه مث سنگ خیلی تلاش کردم واسه اینکه جلوش بگیرم نمیشه واقعا موندم دیگه چکار کنم از مشاوره گرفته تا دکتر های مختلف رفتم ولی نتیجه نگرفتم دیگه دلم میخواد درست بشه خسته شدم😔

۱۴۰۰/۲/۲۳ ۰۹:۵۹:۲۸
(ویرایش)

Z.MZD سلام.خوش آمدی به این انجمن.نگران نباش عزیزم انشاالله که با این روش حتما درمان میشی.بودن افرادی که حتی بعد از ۱۴ سال با این روش کاملا درمان شدنsmileعزیزم صفحه اول این انجمن کامنت خانم دکتر خیابانی( مدیر سایت)  رو کاملا بخون .اونجا که نوشته واسه آموزش روش درمان اینجا را کلیک کنید برو.پایین صفحه ای که باز میشه چندتا کادر هست که مطالب آموزشی و روش کار با دیلا و تمرین وارسی و ورزش کگل رو توضیح داده.اونا رو با دقت مطالعه کن تا روش کار با دیلا بدستت بیاد.

راستی  حتما توی این مدت معاینه پرده شدی و پرده که از نوع سپتوم دار(تیغه دار) نیست.درسته؟ 

همسرت هم در جریان  این تمرینات حتما قرار بده چون با این روش بدون اینکه متوجه بشی  بدون درد و خونریزی پرده کنار میره. که بعد واست مشکل ساز نشه.

حتما بخش خاطره ها خاطرات واژینیسموسی ها رو مطالعه کن چون فوق العاده باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس میشه عزیزم.

حتی اگه وقت کردی خیلی خوبه که صفحاتی از انجمن های سال های قبل مثلا انجمن سال ۹۵ رو مطالعه کنی وببینی بچه ها چه جور درمان شدن.

اگه سوالی داشتی اینجا بپرس انشاالله که باشیم و بتونیم جوابگو باشیم.

راستی صفحه ۱۰۲ همین انجمن هم یه سری مطلب به طور خلاصه راجب درمان گذاشتم اونم در کنارش بخون.این سدی که گفتی مانع دخول میشه همون انقباض ماهیچه هاته که اجازه دخول نمیده ،عزیزم اگه اصولی و آهسته و پیوسته تمرینات با دیلاتور رو انجام بدی مطمئن باش به زودی اینجا خبر بانو شدنت رو میدی.فقط شرطش روزانه تمرین کردن(به جز ایام پریودی)هست و اینکه طبق اصولی که  گفته شده پیش بری.

موفق باشی.anim2-a2d3

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۳ ۱۳:۳۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلااام قشنگا

مدتی هست نیستم بیاین گزارش بدین تا کجا پیش رفتین🥰

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۴۰۰/۲/۲۳ ۱۸:۴۸:۵۶
(ویرایش)

ممنون عزیزم از راهنمایتون 😘😘

بله دکتر رفتم چند بار نوع پردم حلقوی ، گفتن که خیلیم جلو هست به راحتی پاره میشه و جای نگرانی نیست 

ولی خب این انقباض نمیزاره دخول انجام بشه ☹

چند سری به شوهرم گفتم به من اهمیت نده و فشار بده شاید شد ولی یه بار انقد درد شدید گرفتم نزدیک بود بیهوش بشم 

ولی ۲ بار امتحان کردیم تا نصفه رفت کلی امیدوار  شدم بعدش بازم نشد😑

امیدوارم که با این روش ها درمان بشم دیگه خیلی سخته دلمم نی نی میخواد ولی وضعمون اینجوری😔 برام دعا کنید🤲🏻

۱۴۰۰/۲/۲۳ ۲۱:۰۱:۴۴
(ویرایش)

Z.MZD عزیز.پس شما از من هم جلوتر بودی آخه شما به گفته خودت یه دخول تا نصفه تونستی انجام بدی.ولی من قبل از اینکه با این روش درمان بشم حتی این مقدار هم نتونستم حتی تا کلاهک هم نتونستم تحمل کنم و پردم سالم بود.که بعد از دوسال با اینجا آشنا شدم و به راحتی این مشکلم خداروشکر حل شد.

پس با این توصیفات احتمالا پردت با این نصف دخولی که داشتی آسیب دیده و پاره شده.الان چیزی که مانع میشه همون انقباضات هست همین مشکل واژینیسموس که خیالت راحت به راحتی مثل آب خوردن با این کارایی که گفتم انجام بدی حل میشه عزیزم.شما احتمالا حتی واژینیسموست از نوع خفیفه که تا نصف هم تونستی دخول داشته باشی.اینو گفتم که بدونی وضع من از شما بدتر بود ولی همینجا به یاری خدا درمان شدم و الان دخول کامل دارم.دوست عزیزم پس عزمت رو جزم کن با پشتکار و با روحیه شروع کن که اتفاقا شما خیلی راحتتر از من، انشاالله همینجا به زودی درمان میشی.

منتظر خبرهای خوبت هستیم.موفق باشی.smile

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۳ ۲۱:۴۷:۳۴
(ویرایش)

سلام bela جان.امیدوارم که خوب و سلامت باشی بانو.اینجوری که توی پروفایلت تاریخ تونستن رو زدی فکر کنم ۳ ماهه که شما درمان شدی.درسته؟

یکم واسمون از دخولهای الانت بگو که دیگه اون سوزش ناچیز اوایل کامل برطرف شده؟

من هم هنوز یکماه نشده که درمان شدم.happy الان هم کاملا مشتاقم که پریودم زود تموم بشه تا دوباره دخول بتونم داشته باشمblink.حدودا چقدر واسه شما زمان برد که همون یه ذره سوزش دخول هم بعد درمان کاملا رفع بشه؟

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۳ ۲۳:۴۳:۱۸
(ویرایش)

خداروشکر که درمان شدین😍😍😍

انشالله منم بعد پریودیم شروع میکنم به تمرین کردن 💪🏻

۱۴۰۰/۲/۲۳ ۲۳:۵۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

منم دو سال و نیم ازدواج کردم و دخول نداشتم و خودم پرده مو برداشتم و ابان سومین سالگرد ازدواجمون

خواهر زادم خواب دیده باردارم 

عشق،بچه کلی بهم امید داده و کلی رنگ و روی زندگیمو عوض کرده و کلی ذوق دارم

خدا ان شاء الله حس لذت جنسی و مادر شدن و نصیبمون کنه

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۲۳ ۲۳:۵۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

یه تفاهم دیگه منم پریودم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۲۳ ۲۳:۵۷:۱۸