تعداد بازدید : 81636
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۷/۲
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۴/۳۱ ۰۲:۳۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۴ ۲۱:۲۵:۵۶
(ویرایش)

سلاااام به همگی

دوستای گلم من فردا پریودیم تموم میشه 

انشاءالله میخوام تمرین هامو شروع کنم دیگهanim2-4d564ad6

فقط میشه یکی از بچه ها لطف کنه و یه عکس از دیلاش بزاره .لطفاcry

اخه تاحالا دیلا نساختم میخواستم ببینم شکلش چطوریه!

۱۴۰۰/۵/۱ ۱۲:۵۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۵ ۱۳:۴۳:۲۸
(ویرایش)

Z.MZD جان سلام.

عزیزم موفق به درست کردن دیلا شدی؟من عکسی از دیلاتور ندارم که واست بفرستم. ببین گلم از انگشت کوچیک دستکش شروع کن و توش رو پر پنبه کن جوری که اون انگشت نسبتا سفت بشه به حدی که دیکه شل نباشه و خم نشه،بعدش تهش رو گره بزن.به همین راحتی🙃💁‍♀️

توجه کن که اختلاف  اندازه دور ابتدا و انتهای دیلاتورت حداکثر یک سانتیمتر باشه نه بیشتر. و اینکه دیلاتورت دارای سطحی صاف باشه یعنی جایی از  سطحش فرو رفتگی و برآمدگی نداشته باشه و همه جای سطحش یکدست باشه.

منتظر خبرهای خوبت هستم.پرانگیزه شروع کن .با اراده ای راسخ.anim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۵/۳ ۰۰:۵۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۳ ۱۸:۴۲:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان آوا هستم

خوبید

یه بار اقدام کردم شد البته تو پوزیشن های مختلف تمرین کردم نشد

یه مدت فاصله افتاد نتونستیمالان دو روزه با سایز هدفم میرم و با کلنجار رفتن وارد میشه ولی باز بخام امتحان کنم باز سخته و فقط یه حالت میتونم پا بسته نشسته یعنی زن بالا ولی با پاهای بسته

مسئله اینجاست با پای باز و بالا نمیتونم

با پاهام و پوزیشنم مشکل دارم پوزیشن هایی ک همسرم راحت من سفت خودمو میگیرم و توی اون پوزیشن ها هم کگل برام سخته و هم دیلا

و مشکل بعدیم هم اینه که لوبریکانتدمیزنم یه سوزش بدی از بیرون میگیرم تا خشک میشه خوب میشه

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۵/۳ ۰۹:۴۱:۲۵
(ویرایش)

Ava جان سلام.خوبی عزیزم؟

آوا جان مگه قبلا توی تمرین با دیلاتور توی دوتا پوزیشن تمرین نمیکردی(پوزیشن زن زیر و پوزیشن زن بالا) ؟؟؟؟

عزیزم کسانی که قبل از ما توی انجمنهای سالهای قبل بانو شدن و راهنمای انجمن های سالهای قبل بودن هم، بارها و بارها تاکید کردن که  زمانی افزایش سایز بدین که با یک دیلا حداقل توی دوتا پوزیشن کاملا روون شده باشین در غیر اینصورت نتیجه مطلوب ممکنه پیش نیاد... 

دوست عزیزم به نظرم اگه واقعا واسه دخول دیگه موفق نشدی و الان هم با تلاش باز هم ممکن نشده،یکم برگرد به عقب ،یعنی مثلا از دیلای سایز ۹ شروع کن به تمرین(راحتترین دیلایی که بدون هیچ دردی و بدون هیچ وقت تلف شدنی با یه فشار کم بدون درد بره داخل رو انتخاب کن) و اینبار حتما حتما حتما توی پوزیشن زن زیر و بعد هم پوزیش زن رو تمرین کن(ببین آوا جان درسته که گفتن توی هر پوزیشن که راحتین دیلا رو وارد کنین ولی این واسه ابتدای شروع کار با دیلاتوره و بعدش اونقدر تمرین کردن توی پوزیشن های معقول هست تا واژن عادت کنه و روون بشی.عزیزم تو باید بتونی توی پوزیشن های معقولی که واسه رابطه هست  بتونی اینکار رو انجام بدی وگرنه همسرت چه جوری  بعدا بتونه اینکارو توی اقدام انجام بده؟!!!! توی تمام پوزیشنهای رابطه اکثرا پا باز هست نه پا بسته.پس تو هم باید زمان تمرین با دیلاتور این پوزیشنها رو تمرین میکردی(پوزیشن نرمال زن زیر- زن رو-حتی خیلیها زن پهلو رو هم تمرین میکنن).تصویر این پوزیشن ها رو توی نت نگاه کن دقیقا توی همین پوزیشن ها با پای باز با دیلاتور از کوچکترین سایز دیلاتور که واست راحته شروع به تمرین کن.ولییییییییییی لطفااااااااااا تا زمانی که توی حالتهای مختلف روون نشدی افزایش سایز نده لطفااااااااا.دوست گلم اگه من هم اینقدر تاکید دارم عجله واسه افزایش سایز نداشته باشین فقط و فقط واسه اینه گه نتیجه نهایی واستون به بهترین نحو باشه و مطلوب باشه.

یه مطلب دیگه که بارها بارها از بعضی عزیزان دیدم این هست که بعضی ها عادت کردن به واژنگشایی(یعنی مثلا برای اینکه فرد بتونه دیلاتور سایز ۱۱ رو وارد کنه شروع میکنه از دیلاتور شماره ۷،یکی یکی وارد میکنه تا بالاخره برسه به ۱۱ !!!! و بدون اینکار نمیتونه دیلای ۱۱ رو وارد کنه..... )

اینکار نشان دهنده این هست که فردبا دیلاهای کوچیک کم تمرین کرده و بدون راحت و روون شدن افزایش سایز داده.....نهایتا مشکلی که پیش میاد این هست که موقع اقدام اصلی با آلت هم، قبلش باید اول با دیلاتور واژنگشایی کنه!!!!!!! و اینکار اشتباه هست و صد در صد در اقدام باعث ایجاد مشکل میشه و یه نوع وابستگی فرد به واژن گشایی و خراب شدن اقدام میشه و هم اینکه باعث عدم لذت زن و  حتی از دست دادن نعوظ مرد، ممکنه بشه و زن هم کاملا یاد نگرفته چه جور خودش رو شل کنه و عضلاتش رو سفت نگیره و همین باعث استرس فکری و عدم لذت زن حتی در صورت دخول موفق بشه.چه بسا حتی ممکنه باعث عدم دخول بشه.

آوا جان،دوست عزیزم و همه دوستان عزیزی که در حال تمرین هستین این نکته هم مورد توجه داشته باشین که روان شدن با دیلا یعنی بدون دردسر و در زمان نسبتا کوتاه بتونین بدون واژنگشایی و در زمانی نسبتا کوتاه ،دیلاتور رو وارد کنین. و حتما حتما حتما حداقل توی دوتا پوزیشن معقول(زن زیر و زن بالا) بتونین بدون احساس کشیدگی توی واژن،تند تند عقب جلو کنین.

آواجان در مورد لوبریکانت هم گفتی شاید به اون مارک حساسیت داری.لوبریکانتت رو عوض نکردی و با یه مارک دیگه امتحان کنی؟؟؟

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۵/۳ ۱۱:۵۶:۳۴
(ویرایش)

توجه:

افراد در حال تمرین :

هر روز تمرین داشته باشید وقفه نندازید فعالیت های جانبی رو کنار بذارید تمرین رو در اولویت کاریتون بذارید یکی از رمز های موفقیت و رسیدن به هدف ثابت قدم بودنه

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۵/۳ ۱۳:۳۱:۱۶
(ویرایش)

مرسی عزیزم

خوشحالم بابت اینکه اینطور قوی در کنار بچه ها هستید

خدا اجرتون بده

رسالت بزرگی دارید

۱۴۰۰/۵/۳ ۱۶:۲۰:۵۸
(ویرایش)

خواهش میکنم آوا جان.این کوچکترین کاری هست که از دستم بر میاد تا زمانی که وقت بهم اجازه بده به اینجا سر بزنم و اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نکنم انشاالله.

آواجونم منتظر خبرهای خوبت هستم عزیزم.یه مدت به این شیوه که گفتم تمرینات رو از سر بگیر مطمئن باش به زودی این مشکل هم برطرف میشه دوست خوبمanim2-a2d3smile

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۵/۳ ۱۶:۲۶:۴۸
(ویرایش)

Z.MZD00

sally

leiliii

v33

کجاااااا هستین دوستاااااان؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۵/۳ ۲۰:۵۸:۰۱
(ویرایش)

Z99 امروز با سایز هدفم با پوزیشن ها کار کردم شد

وقت گرفت ولی شد 

البته وقتی داخل دیلا تغیر پوزیشن میدم و تمرین میکنم کهرعادی شه ولی مطمئنا چند روز کار میبره که کاملا هر بار که وارد کردم در هر پوزیشن بشه

چون باز عصر تمرین کردم نشد در حالیکه سه چهار ساعت قبلش شد

۱۴۰۰/۵/۳ ۲۰:۵۸:۰۹
(ویرایش)

Z99 امروز با سایز هدفم با پوزیشن ها کار کردم شد

وقت گرفت ولی شد 

البته وقتی داخل دیلا تغیر پوزیشن میدم و تمرین میکنم کهرعادی شه ولی مطمئنا چند روز کار میبره که کاملا هر بار که وارد کردم در هر پوزیشن بشه

چون باز عصر تمرین کردم نشد در حالیکه سه چهار ساعت قبلش شد

۱۴۰۰/۵/۳ ۲۱:۳۵:۱۹
(ویرایش)

قرص ضد استرس چی خوبه من موقع تمرین خیلی عرق میکنم 

۱۴۰۰/۵/۳ ۲۲:۲۴:۱۴
(ویرایش)

پوزیشن زن رو  رو چطور تمرین میکنید 

۱۴۰۰/۵/۳ ۲۲:۴۵:۴۴
(ویرایش)

بنظرتون با سایز هدفم که ۱۳ چند روز تمرین کنم چون سه روزه تمرین کردم هر سه روز داخل شد و اینکه یکبارم اقدام کردم و شد

یا نه از سایز پایین از اول شروع کنم

خسته شدم 

ماهها درگیرشم همه میرن و میان و من همچنان ثابتم

۱۴۰۰/۵/۴ ۰۸:۴۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۳ ۱۹:۵۹:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان

من سه ساله ازدواج کردم، یکبار موفق به دخول کامل هم شدیم( دو هفته پیش) دیشب امتحان کردیم باز، ولی نشد، خیلی غصه دارم، من قبلا دستکش سایز ۸ رو کار کردم دیشبم بعد از اینکه موفق نشدم دوباره اونو امتحان کردم، الان باید دستکش سایز ۹ رو بگیرم؟ تا چه سایزی باید برم جلو؟

ممنونم

۱۴۰۰/۵/۴ ۰۹:۳۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام به خانم دکتر خیابانی عزیز و همگی دوستان.

من چند سال پیش از طریق همین تمرینها درمان شدم . اما مدتیه دوباره به مشکل خوردم. رابطه ام دردناکه و انقباض ها برگشته.

مهمترین چیزی که فهمیدم اینه که من در طول روز هم عضلات واژنم رو منقبض نگه میدارم و اینو دقت نکرده بودم! یعنی کل روز عضله منقبضه و به اصطلاح خودمون سفت میگیریم . این عادت شده طوریکه اصلا متوجه نیستم تا زمانیکه یادم بیاد و عضله رو شل کنم!

خانم دکتر ممنون میشم مثل همیشه راهنمایی بفرمایید

یا اگر از دوستان میتونن کمک کنن خوشحال میشم

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1400
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930