تعداد بازدید : 192442
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۷/۱۱ ۲۲:۳۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۲۵ ۱۱:۲۴:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه خسته نباشید وخداقوت.

من چهارده ماهه ازدواج کردم واز شب اول برای دخول پاهام منقبض میشد ودخول برام خیلی سخت وغیر قابل تحمل میشد تا اینکه بعد از مدتی با لیدوکایین ولوبریکانت به مقدار خیلی کمی دخول انجام شد هرچند بادرد وسوزش شدیدی همراه بود ومن فکر میکردم که پرده پاره شده گذشت تا مدتی بعد وقتی همسر حدود یک سانت بیشتر وارد کرد بازم خون دیدم این دفعه مقدارشم بیشتر بود واینکه این جریان رو من برای هر مقدار از عمق بیشتر از واژن رو داشتم به علاوه اینکه هنگام دخول پاهام سفت میشود و پوزیشن ها مختلف رو نمیتونم انجام بدم وتموم این مدت به صورت اینکه پاهام دراز کش باشه رابطه انجام شده و به دکتر زنان مراجعه کردم ایشون معاینه که کردن گفتن هنوز پرده وجود داره ولیدوکایین دادن وسایزهای مختلف سرنگ که از کوچیک به بزرگ طی هفته های مختلف استفاده کنم ولی من سایز دوسانتی سرنگ که کوچیکترین سایز بود رو امتحان کردم که دردش خیلی وحشتناک بود وبازهم خون دیدم ودیگه ترسیدم ونتونستم ادامه بدم و دوباره رفتم دکتر و گفتم نتونستم سرنگ ها رو استفاده کنم ومشکلم حل نشده ودچار اسپاسم میشم هنوزم و باز هم معاینه کردن این دفعه فک کنم انگشتشونا وارد کردن که خیلی درد داشت ونتونستم ریلکس باشم و خودما چنان سفت گرفتم که دکتر میگفت دستم درد اومد وبعد هم باز خون دیدم ودکتر گفتن که درست نذتشتی معاینه کنم ونتونستم نوع پرده رو تشخیص بدم ولی یه قسمتی از پرده هست که ضخیمه و به هم جوش میخوره و باید بیای عمل کنی .ولی من میترسم هم از عمل هم اینکه با جراحی هم مشکل اسپاسمم حل نشه .وبعد از معاینه دومم همونقدری هم که تو رابطه میتونستم تحمل کنم الان دیگه نمیتونم و خیلی برام درد داره و به صورت درازکش هم پاهام سفت میشه این دوهفته واوضاعم بدتر شده .تو رو خدا کمکم کنید خانما این روزا شب وروزم شده گریه و حس میکنم افسردگی گرفتم وپیش دکتر روانپزشک هم رفتم وچندتا قرص برا اضطرابم داده ولی هیچ تاثیری نداشته .به علاوه اینکه راه ما تا تهران خیلی دوره وامکان اینکه مراجعه کنم به خانم خیابانی رو ندارم لطفا بگزد چیکار کنم.

ممنونم از همگی ..تو این شبای عزیز خیلی خیلی التماس دعا

توکل به خدا
۱۴۰۰/۷/۱۲ ۱۰:۳۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۳/۷ ۲۲:۳۳:۴۱
(ویرایش)

سوگند بایذ دیلاتور بسازی از سایز کوچک تا سایز هدف

تو صفحه اول فکر کنم اموزشش رو گذاشتن

۱۴۰۰/۷/۱۲ ۱۳:۳۵:۱۹
(ویرایش)

عزیزم برای اولین دیلا باید چه سایزی باشه طول وقطرش؟واینکه روزی چند ساعت لازمه؟

ویه سوال شرعی بعداز اینکه دیلا رو وارد کردیم آیا نیاز به غسل هست یا نه وبرای نماز مشکلی نداره؟

توکل به خدا
۱۴۰۰/۷/۱۲ ۱۳:۳۵:۲۸
(ویرایش)

عزیزم برای اولین دیلا باید چه سایزی باشه طول وقطرش؟واینکه روزی چند ساعت لازمه؟

ویه سوال شرعی بعداز اینکه دیلا رو وارد کردیم آیا نیاز به غسل هست یا نه وبرای نماز مشکلی نداره؟

توکل به خدا
۱۴۰۰/۷/۱۸ ۱۳:۲۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۲ ۱۲:۴۲:۰۱
(ویرایش)

سلام سوگند خانم نمیدونم تا حالا جواب سوالاتت رو گرفتی یا نه اما من خودمم هنوز وارد به ساخت دیلاتور نیستم اندازه سایز اینطور که من از تجربه ی بقییه تو پستای گذشته خوندم بسته به شدت واژینیسموس هست اما پایش از سایز ۳ و ۴ هست قطرش و اینکه حداکثر دیلای بعدی باید یک سانت افزایش پیدا کنه و واسه سایزای بالاتر میگن نیم سانت نیم سانت اضافه کنی بهتره از سایز ۳ یا ۴ تا سایز هدفت که همون  اندازه و سایز الت هست و طولش هم ۱۲ سانت  که ۱۰ سانتش رو باید وارد واژن کنی سایزای اولی اگرم دقیق ۱۲ نشد مشکلی نداره و روزی ۱ ساعت تمرین سه تا ۲۰ دقیقه و حداکثر ۲ ساعت بیشتر از ۲ ساعت و کمتر از ۱ ساعت نشه درمورد سوال دومت هم سوال خودمم بود که یه جا خوندم چون با لذت نیست نیاز به غسل نداره اما بازم مطئن نیستم

۱۴۰۰/۷/۲۲ ۱۱:۱۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام به دوستان 

Sogand2020 حرفاتو خوندم مشکلت باعث شد بعد مدت ها پیام بزارم.

من هم از درمان شده های این سایتم تا 3سال بعد ازدواجم از دخول ترس داشتم و از ورود هر چیزی به واژنم واهمه داشتم و خودمو سفت میکردم قدی که میشد یه بن بست که انگاری سوراخی ندارم.

من اول یه دیلای 3سانتی ساختم تا 3هفته جلوی واژنم میزاشتم تا قدرت فشار دادنش به داخل و داشته باشم ولی باز نمی‌تونستم چون فکر میکردم درد داره و جا نمیشه و خون میاد واین چیزا... ولی با خوندن در جای دیگه و کار یکی از بچه های همین سایت گوش پاکن و انتخاب کردم یه دونه گوش پاکن و داخل انگشت کوچیکه دستکش پزشکی کردم و جلوی آیینه نشستم و کم کم داخلش کردم رفت داخل هیچ حس بدی هم نداشت بعد اون کم کم سایزا و بردم بالا تا سایز هدف و دیگه درمان شدم.

اصلا خونی هم ندیدم تا به الان.

تو هم از گوش پاکن شروع کن .شروع از اندازه صفر کمک به فکر و توان مغز می‌کنه که کم کم ترس و واهمه و استرس و ترس و بزاره کنار.

ایرادی نداره کند پیش بره ولی هر روز خودتو مجاب کن که تمرین کنی کم کم ناخداگاهت کنار میاد ک باید این دخول ها و درست انجام شه و دست از مقاومت بر میداره .

تو افزایش سایز هم اصلا عجله نکن اون قدی با یه سایز کار کن که ورودش به واژنت راحت باشه قدی که 3دقیقه بیشتر طول نکشه که بره داخل.

برای تمرین هام  فقط از ژل لوبریکانت استفاده کن توی مقدار زیاد بزن روی دیلات و نزار خشک شه و هی تمدید کن. بهترین ژل هم ایموشن زرد رنگ هست.

اصلا لیدوکایین نزن خودش سوزش میاره و نباید روی قسمت های  مخاطی بدن و آسیب دیده زده شه.

قبل تمرینات برو با آب گرم واژنتو نرم کن بچه ها تو تشت آب گرم میشستن ولی من فقط شست‌وشو میدادم.

دیلا و هر بار که تمرین کردی با یه صابون بشور و خشک کن بزار لای یه حوله تمیز و توی نظافت اینا خیلی دقت کن تا عفونت نگیری.

وتمرینام بهتره توی حمام انجام نشه.

با هر کدوم از دیلاهای سایز بالا 9 به بعد سعی کن چند پوزیشن دیگه وهم تمرین کنی این باعث میشه بهتر واژنت و طرز دخولش ودرک کنی.

ساخت دیلا هم تو صفحه اول هست برو بخون و ببین.

سعی کن سطح دیلا هات صاف و یک دست بشه و اختلاف سر و بدنه  دیلات بیشتر از نیم سانت نشه.این طوری جلو عقب کردن ها راحت تر انجام میشه.

مشکل شرعی هم نداره چون نیت  جز درمان  نیست .نیاز به غسل نداره.

هیچ وقت نا امید نشید که نمیتوانید درمان شید چون بعد درمان میفهمید که چه سد احمقانه ای برای خودمون ساخته بودیم.

من بعد درمان فهمیدم چرا زنای عادی به آدمایی با مشکل واژینیسم می‌خندیدن و اصلا درک نمیکردن چون واقعا کار ساده ایه .

موفق باشید.

۱۴۰۰/۷/۲۲ ۱۱:۳۳:۵۱
(ویرایش)

راجب ساخت دیلا ها 

اگه بار اول دخول و با گوش پاکن انجام دادید بسه دیگه برای سایزهای بالا فقط از پنبه استفاده کنید و گوش پاکن لای پنبه نزارید چون باعث سیخ واسادن دیلا میشه و دخول ها و سخت میکنه آخه واژن بعد 3سانت یه انحنا به سمت بالا داره گوش پاکن خم نمیشه و باعث آسیب به دیواره میشه.

پنبه ها و قد 10سانت از داخل پلاستیک پنبه در بیارید و هی روی همین اندازه چند لایه بزارید بعد با قیچی برش بدید .بعد لوله کنید و با نخ سفید خیاطی محکم دورش و باند پیچی کنید تا سفت بشه. قد دیلا بیشتر از 12سانت نباشه چون جا کردنش تو انگشت دستکش سخت میشه.  بعد با متر دورشو اندازه بگیرید تا اون سانت مورد نظرتون باشه و چک کنید بدنه و سر و ته اختلافشون از نیم سانت زیاد نباشه.اگه بود دوباره پنبه بزاید باند کنید یا پنبه اش و کم کنید.

بعد داخل یکی از انگشت های دستکش پزشکی کنید و تهشو با نخ محکم ببندید و بعد از بدنه دستکش با قیچی جدا کنید.

دستکش هم شماره 8/5 بخرید که تا سایز 12 وهم میشه باهاش ساخت و سایز 13 به بعد میتونید با بدنه دستکش بسازید.

امیدوارم همتون موفق شید و همیشه شاد باشید.

۱۴۰۰/۷/۲۲ ۱۱:۳۵:۰۱
(ویرایش)

هیچ وقت به نشد فکر نکنید و هیچ وقت نگید نمیتونم و من از پسش بر نمیام همیشه بخصوص موقع اقدام بگید من می تونم این خودش 50درصد راه گشای موفق شدنه.

خواستن توانستنه دوستان.

موفق باشید.

۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۶:۵۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

منم بعد بالا دو سال و نیم سال بعد ازدواج تو شهریور درمان شدم خدا رو شکر از طریق این سایت

شک نکنید اگه پای تمرین هاتون باشید خودتون هم نمیفهمید چطور خوب میشید

من توی دوره درمانم ترسیدم فرار کردم گریه کردم عصبانی شدم دیلا کوبیدم توی دیوار ولی باید به هنه اینا پاش وایسید چون راهی جز این ندارید

الان مشکلم اینه که بعد ۵. ۶ بار رابطه اوایل که درد داشتم الان هم لذتی نمیبرم ایا طبیعی؟

و امیدی هست که طعم لذت رو بچشم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۷:۰۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

دخترا این سایت سالهاست که توی هر دوره یه عده با هم تمرین کردن و همه دیر یا زود درمان شدن

من بخاطر فرارم و بخاطر اصولی تمرین نکردن و بخاطر عدم اراده آخرین عضو هم دوره ای هم که درمان شدم ولی شدم

شروع کنید 

فقط قدم هول رو بردارید 

و بعد قدم های بعدی

کسی حین تمرین نمرده که شما بمیری

بسم الله بگید و نفس عمیق بکشید و برید تو کارش

و بخوانید همه متن ها رو

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۷:۵۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۰:۱۱:۵۴
(ویرایش)

سلام من ۵ سال ک ازدواج کردم و مشکل واژینیسموس دارم تازه درمانم شروع کردم ممنون میشم راهنماییم کنید احساس میکنم از نظر روحی بیشتر داغون میشم ،ممنون ک تجربیاتتون در اختیار میذارین خیر ببینید الهی .چیکار کنم کار با دیلاتور برام آسون تر باشه؟؟من الان سایز دو هستم

و بیشتر از دو پوزیشن نمیتونم هنوز ترس دارم 

و اینکه دیلا درست کردن بعد سایز۳ چطوریه باید دستکش عوض کنم؟؟؟ 

خدا جون دستمو محکمتر بگیر❤️
۱۴۰۰/۷/۲۴ ۲۳:۱۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

اگه بگم جانِ‌جانا من هستم باورتون میشه😫😫😫😫

طبق معمول پسورد و یوزر رو فراموش کردم

یه اکانت دیگه زدم

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
۱۴۰۰/۷/۲۵ ۱۰:۲۹:۱۹
(ویرایش)

سلام افسان جان خوبی عزیزم

تمرینات شروع کردی

۱۴۰۰/۷/۲۵ ۱۸:۱۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی

آوا جان مشکلت طبیعیه هنوز فکرت و روانت درگیر تونستنه  وهی میگه اینبار بتونم و ...وقتی دیگه مغزت راجب چجوری وایستم و چطور داخل کنم یا داخل شه فکر نکنه و بدون فکرکردن به انجامش دخول ها و با موفقیت انجام بدی اون وقت که مغزت دنبال  لذت بردن از رابطه میره.

هنوز تونستن به قولی وارد مرحله کفایت ناخداگاهت نشده.

Rahiجان ایرادی نداره همون دوپوزیشن وتمرین کن باقیو بعد موفق شدنت با آلت به کمک همسرت کم کم راه میوفتی .

ساخت دیلا ها و با ۵انگشت دستکش میشه تا سایز ۱11-12ساخت.

ببین تو کدوم انگشت جا میشه دستکشای پزشکی و لاتکس ها کشسان اند .

شماره 8/5  دستکشای و بخر برای همه سایزا کفایت می‌کنه.

موفق باشید.

۱۴۰۰/۷/۲۵ ۱۸:۱۸:۴۰
(ویرایش)

آستیاک01 سلام عزیزم ممنونم از راهنماییت

فقط اینکه من بعد دو هفته هنوز گارد میگیرم و اولش برای سخته ی وقتایی اصلا نمیشه طبیعه

معمولا چقد طول میکشه گاردم تموم یا خیلی کمتر بشه ؟؟ مشکلم شاغل بودنم تمرینام اونجور ک باید خوب پیش نمیره از خستگی و...😔😔😔

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران