تعداد بازدید : 191555
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۸/۴ ۲۱:۵۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

فقط یه سوال

من امشب با سایز ۶ تمرین کردم با دستکش ۶/۵

این سایز ۶ که میگم منظورم اینه دیلایی که درست کردم سر دیلا دورش رو با متر گرفتم ۶  سانت و انتهای اون دیلا  ۷ سانت هست

حالا من به این میگم سایز ۶ درسته؟😂

من سایز هدفم ۱۳ هست یعنی برای تمرین های بعد اگه بخوام دیلا درست کنم باید دستکشم عوض کنم ولی نمیدونم دستکش چند بگیرم خوبه؟anim2-21

شما میدونی؟

دوستان اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه 

میخوام یه جوری باشه که از سایز ۷ تا ۱۳ دیگه نیاز به دستکش جدید نباشه

۱۴۰۰/۸/۴ ۲۲:۰۱:۵۰
(ویرایش)

بعد یه چیز دیگه اینکه وقتی دیلا رو وارد میکنم مشکلی نیست

ولی بعضی وقتا که دارم عقب جلو میکنم یه حالت کشیدگی تو واژنم حس میکنم این طبیعی؟

۱۴۰۰/۸/۴ ۲۲:۵۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۰:۱۱:۵۴
(ویرایش)

Z.MZDoo

عزیزم منم متوجه سایز نشدم خوب🙈

اما خانم دکتر  خیابانی عزیز  بهم گفت سایر ۷یا۷/۵بگیر

ک من ۷/۵گرفتم

۳

انگشت تمرین کتم تموم شد سایز۸/۵بگیرم اونم ۳انگشت تمرین کنم

پنبه هم اونقدر میریزم داخل که نه خیلی سفت نه شل که وقتی داخل میره و عقب جلو کنم صاف باشه شکسته نشه

در مورد کشیدی هم منم اونجوری میشم و اکثرا هم همین حس داشتن ک انگار طبیعی

موفق باشی عزیزم ببخشید بیشتر از این اطلاعی ندارم🙏😘💐 

خدا جون دستمو محکمتر بگیر❤️
۱۴۰۰/۸/۴ ۲۳:۱۰:۱۵
(ویرایش)

من سری های قبل که در مورد ساخت دیلا پرسیده بودم

Z99 عزیز بهم گفتن که باید طوری بسازمش که نوک دیلا با آخرش فقط یک سایز اختلاف داشته باشه

مثلا نوکش ۶ پایینش ۷ وسطشم ۶/۵

بعد با متر خیاطی میشه این اندازه هارو گرفت 

البته قبلش سایز هدفم رو هم اندازه گرفتم و طبق اون پیش میرم

ولی نمیدونم الان که دیلام سرش ۶ سانت بهش سایز ۶ میگن یا چیز دیگه🤣

فقط میدونم این نوک دیلا باید به ۱۳ سانت برسه😁

Rahii جان ممنونم بابت توضیحاتت عزیزم

انشاءالله که خبر بانو شدنت رو به همین زودیا بشنویم anim2-thanks

با انرژی ادامه بده توووو میتونییییanim2-a2d3

دوستانی هم که خواننده خاموش هستن خواهش میکنم بخاطر خودتون و زندگیتون حتمااا حتماااا از همین الان دست بکار بشید مطمئن باشید خیلی زووووود به نتیجه میرسیدlove

۱۴۰۰/۸/۴ ۲۳:۱۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.خوشحالم که باز اینجا پیان میزارین و در حال تمرین هستین.انشاالله که به زودی خبر بانو شدن تک تکتون رو اینجا ببینم.

Rahii جان در مورد سوالات حتما توجه داشته باش که همینجور که بارها و بارها اینجا گفته شده تا زمانی که با یک سایز روون نشدی به هیچ وجه و از سر هیجان تغییر سایز نده چون ممکنه توی سایزای بالا واژنت بهش فشار بیاد و عقبگرد داشته باشی و این خودش باعث دلزدگیت بشه.روون شدن یفنی اینکه در مدت زمان حدودا کوتاهی یعنی نهایتا ۳ ال ۴ دقیقه(نه ربع ساعت) بتونی بدون واژنگشایی دیلا رو وارد کنی و بتونه بعدش سریع داخل جلو عقب کنی بدون اینکه حس کشیدگی و اذیت توی واژنت حس کنی.حتی بهتره که حداقل توی دوتا پوزیشن راحت شده باشی.توجه داشته باش که همینجور که بارها گفته شده عجله در افزایش سایز نه تنها به درمان کمک نمیکنه بلکه نتیجه عکس میده.بعد که سایزهای ده به بالا رسیدی متوجه منظورم میشی عزیزم.هدف از انجام این تمرینات اینه که به طور نامحسوس عضلات واژن با دیلاتور کنار بیاد تا انشاالله واسه اصل کاری آماده بشه.پس اگه میخواهید که تمرینات نتیجه بخش باشه و بعد کمتر اذیت بشین لطفا اصولی تمرین کنین یعنی آهسته و پیوسته تمرین کنین وقتی مطمئن شدین با یه سایز اوکی هستین کاملا  ،اون موقع اجازه افزایش سایز هست.اصلا هم خودتون رو با دیگران مقایسه نکنین چون بدن با بدن فرق داره شاید شخصی به زمان بیشتری واسه راحت شدن با دیلا نیاز داشته باشه.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۴ ۲۳:۱۵:۰۰
(ویرایش)

Zmzd00 جان سلام.خوشحالم که دوباره اینحا میام گذاشتی و بالاخره شروع کردی و موفق به ورود دیلا شدی.با همین فرمون پیش برو که سخت ترین مرحله غلبه بر ترس و شروع کردن بوده که تو شروع کردی خداروشکر.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۴ ۲۳:۱۹:۴۳
(ویرایش)

دوستان عزیز حتما تا سایز هدف تمرین کنین تا با خیال راحت و اعتماد به تفس برین سراغ اصل کاری.سایز هدف یعنی اندازه دور آلت همسر با متر خیاطی.

واسه درست کردن سایز بالا من روی دیلای سایز ۹ونیم که داشتم رو پنبه پیچیدم و با متر دورش رو اندازه گرفتم وقتی به اندازه مد نظرم رسید با نخ کمی دورش رو محکم کردم بعد روش رو کاندوم کشیدم.و هر بار بعد از استفاده کاندوم رو در میاوردم و دفعه بعد یه کاندوم جدید میکشیدم.هر بار هم که میخواستم دوباره افزایش سایز بدم به همین طریق نیم سانت نیم سانت بهش پنبه اضافه میکردم.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۴ ۲۳:۲۴:۴۵
(ویرایش)

راستی حس کشیدگی حین تمرین طبیعیه .در واقع واژن داره کم کم جا باز میکنه تا عادت کنه ....ولی نکته مهم این هست که باید اینقدر واسه اون سایز دیلا، وقت بزارین تا دیگه این حس کشیدگی از بین بره و اذیت کننده نباشه و در واقع با اون سایز روون بشین و بتونین بدون حس کشیدگی به راحتی سریع جلو عقب کنین.و تا زمانی که این حالت پیش نیومده افزایش سایز ندین تا توی سایزای بالا به مشکل بر نخورین و عقبگرد نداشته باشین.

موفق و میروز باشینanim2-a2d3valentine

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۵ ۰۰:۰۹:۱۰
(ویرایش)

سلام Z99 جان ممنونم عزیزم بابت توضیحات کامل و مفیدت anim2-40

۱۴۰۰/۸/۵ ۱۴:۲۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان چطورین؟حال و احوالتون🙋‍♀️

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۸/۵ ۱۴:۲۹:۱۵
(ویرایش)
۱۴۰۰/۸/۵ ۱۴:۳۴:۵۵
(ویرایش)

بچه ها جونم من ۲سال پیش اینجا بودم ولی مخاطب خاموش و در حال تمرین،،حالا بماند که این وسط چطور شد باردار شدمو زایمان کردمو الانم بچم ۱سال داره ولی باز مثل اینکه بر گشتم سر خونه اولanim2-wacsmiley

۱۴۰۰/۸/۵ ۱۹:۰۱:۴۷
(ویرایش)

سلام حوراسا جان  خوبیم شما خوبی؟

ای بااابا چرا اخه؟مگه اتفاقی افتاد که دوباره واژینیسموست برگشت؟؟؟

۱۴۰۰/۸/۵ ۱۹:۰۵:۴۶
(ویرایش)

ولی عزیزم اصلا نگران نباش و خودتم ناراحت نکن

تو یه بار تونستی این راه رو بری و به مقصد برسی

پس مطمئن باش الانم میتونی anim2-a2d3

فقط باید شروع کنی و به خودت امیدواری بدی ، وقت رو تلف نکن دوباره شروع کنanim2-4d564ad6

۱۴۰۰/۸/۵ ۲۲:۱۸:۵۱
(ویرایش)

ممنون گلم منم خوبم.من اونموقع ب سایز هدف نرسیده بودم که باردار شدم یعنی مراحلو کامل نرفتم.بعدشم زایمان طبیعی داشتم.انقد از معاینه میترسیدم ولی یه ماما خیلی مهربون داشتم که با صحبتاش آرومم کرد و دیگه معاینه میشدم و زایمانم کردم.بعدش دیگه نزدیکی نداشتم و بچمم بد آروم بود اصلا خواب نداشت هی بهونه اوردم الان بخیه دارم الان نمیشه تاااا الان.باز انقباض دارم.من احساس میکنم فقط نسبت ب آلت این حسو دارم.وگرنه معاینه و زایمان خوب پیش رفتanim2-sad

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران