تعداد بازدید : 192453
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۸/۱۲ ۰۲:۰۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلام افسان جان خوبی عزیزم؟

ممنون گلم بابت اطلاعات مفیدت در مورد سایز🌹

راستی افسان جان شما تا حالا آزمایش هورمون دادین؟

اخه ۲۰ روز تو یه ماه پریودی وااااقعا زیاده

بنظرم حتما برو یه آزمایش هورمون بده احتمال زیاد هورمونات بهم ریخته 

۱۴۰۰/۸/۱۲ ۱۲:۵۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱/۲۳ ۰۱:۳۳:۲۷
(ویرایش)

سلام من مدت کوتاهیه که مطالب این سایت رو میخونم  و اولین باریه که دارم پیام میدم 

6ماهه که ازدواج کردم و متاسفانه متوجه شدم منم دچار این مشکل هستم با توجه به پیام های دوستان تو این سایت شروع کردم به ساخت دیلاتور طبق صحبت دوستان الان سایزم 9 هست و بدون هیچ مشکلی میتونم وارد کنم اما مشکلی هست من هنوز باکره ام و پرده بکارتم هست رفتم دکتر نتونست معاینم کنه که تشخیص بده پردم از چه نوعی هست بس که عظلاتم منقبض شد  و اجازه معاینه ندادم فقط گفت احتمالا خونریزی رو داری تو رابطه اما من میخواستم بدونم با توجه به اینکه من سایز 9 رو دارم وارد میکنم بئون هیچ دردی میخوام بدونم ممکنه پردم هنوز باشه ؟اخه هیچ خونریزی یا حتی دردی نداشتم تجربه بقیه تو این زمینه چی بوده ممنون میشم راهنماییم کنین

۱۴۰۰/۸/۱۳ ۰۱:۰۳:۴۳
(ویرایش)

سلام sanazii69 جان 

خداروشکر که شروع کردی عزیزم امیدوارم به همین زودیا خبرای خوبی بهمون بدی خانومممanim2-4d564ad6

بابت پرده بکارت هم باید بگم که منم باکره هستم یعنی تاحالا دخول نداشتم ولی طبق فرمایشات دکتر خیابانی وقتی تمرین با دیلا رو شروع کنی پرده بدون هیچ دردی از بین میره 

حالا یه سریا مقداری خونریزی دارن یه سریا مث من اصلا

خونریزی نداشتم

شاید نوع پرده شما هم طوری باشه که خونریزی ندارید

البته بنظر من فعلا این مهم که بتونیم دخول کامل داشته باشیم 

بعد از اینکه تونستی رابطه کامل برقرار کنی میتونی بری برای معاینه

ولی عزیزم پر قدرت ادامه بده و مطمئن باش خیلی زود به نتیجه میرسیanim2-thanks

۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۰:۴۴:۰۰
(ویرایش)

ممنونم گلم بابت راهنماییت فقط یه سوال اینکه خودت چطوری متوجه شدی پردت از بین رفته؟اخه انقدر که گفتن درد داره من همش ذهنم درگیر این مورده و واسه همین نتونستم دخول رو انجام بدم تا الان همش فکر میکنم درد بدی داره و چون دیلاتورم هنوز کوچیکه این درد رو حس نکردم

۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۲:۱۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.یه آفررررررین به تمام بانوهای آینده که با پشتکار در تلاشن.آفرررررین و ایول به همه عزیزان در حال تمرین.anim2-a2d3موفقیت نزدیکهanim2-a2d3anim2-40

Sanazii69 خوش آمدی به این جمع.در مورد سوالت باید بگم که من هم قبل درمان مثل تو فکر میکردم و کلا چیزایی که در مورد شب اول گفته بودن دلیل اصلی ترسم بود و ترسم همش از برداشتن پرده بود.فکر میکردم قراره مثل یه چاقو بخورم و پوست و گوشتم سلاخی بشه و خون همه جا رو برداره و یه چیزی تو تنم پاره بشه و گوشت تنم ریش ریش بشه و یه زخم اندازه یه چاله با کلی خون درست بشه که تا یه هفته نتونم راه برم!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وااااااای الان که بهش فکر میکنم میمیرم از خنده و افسوس میخورم بابت این همه چرت و پرتهایی که اطرافیان توی ذهنمون ساختن و حتی بسیاری از دکترهای زنان هم بدترش میکنن با حرفهاشون.....

ساناز جان من اردیبهشت امسال درمان شدم با کمک همین سایت و دخول کامل رو تجربه کردم.من که این همه ترس داشتم از پاره شدن پرده حتی یه ذره حتی به اندازه یه سر سوزن هم خون ندیدم و حتی نفهمیدم کی و چه زمانی پرده از بین رفت....‌تمام کسانی که با دیلاتور تمرین میکنن اصلا متوجه پاره شدن پرده نمیشن چون این امر کم کم طی تمرینات اتفاق میوفته جوری که تو اصلا متوجهش نمیشی.تا همین سایز هم که پیش اومدی پردت آسیب دیده.پس این فکرای الکی رو دیگه کنار بزار چون الان تو به هرحال یه جسمی وارد واژنت شده.به مرور ورودیت با افزایش سایزا گشادتر میشه جوری که خودت هم نمیفهمی.واسه همین هست که میگن حتما همسراتون رو در جریان تمریناتون بزارین و با اجازه همسرتون باشه تا فردا روز ازتون خون و دستمال خونی نخواد و بهانه نگیره چرا وقتی آلتم داخل رفت خون نیومد🤣🤣🤣🤣پس پر تلاش طبق اصول تمرین کن که آینده ای شیرین منتظرتهanim2-ad54adanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۲:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سانازجان فقط یه نکته دیگه:

این که میگن حتما یه بار توسط دکتر زنان یا ماما معاینه بشین جهت تشخیص نوع پرده ،واسه این هست که نوع پرده معمولی باشه و از نوع سپتوم دار(تیغه دار) نباشه.چون پرده های تیغه دار قبل این تمرینات باید توسط پزشک تیغه برداشته بشه.شما قبلا معاینه پرده شدی؟

مگه این دکتر زنانی که گفتی رفتی چه جور میخواسته معاینه کنه که نتونسته🤔🤔🤔خیلی ها زمانی که حتی ازدواج نکردن و دخترن میرن دکتر  از سر کنجکاوی واسه تشخیص نوع پرده و دکتر فقط با یکم زور زدن فرد و فقط با دیدن میگه برده از چه نوع هست و چیزی وارد واژن نمیکنه.مگه ایشون میخواسته چکار کنه که نتونسته یه پرده رو تشخیص بده از چه نوعیه!!!!!🤔🤔🤔🤔

عزیزم حتما اگه نوع پرده رو نمیدونی پیش یه ماما یا یه پزشک دیگه برو تا خیالت راحت باشه که پرده معمولیه و سپتوم دار نیست.بهش بگو میخوام ببینم نوعش چیه و سپتوم دار نباشه.(البته اکثر خانمها پردشون معمولیه و این نوع خیلی خیلی کمتر دیده میشه ولی به هر حال قدم اول دونستن نوع پرده هست تا خیالت راحت بشه چون پرده ای که سپتوم دار باشه اون تیغه رو باید به کمک پزشک برداشته بشه و بعد اگه نیاز بود تمرینات دیلاتور انجام بشه)

موفق باشی عزیزمanim2-ad54ad

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۳:۰۲:۲۸
(ویرایش)

ممنونم عزیزم از راهنمایی خیلی خوبت

من زمانی که به دکتر مراجعه کردم هنوز تمرینی رو انجام نداده بودم وپاهامو جمع میکردم و  اجازه معاینه ندادم طبق فوبیایی که داشتم همش فکر میکردم میخواد چیزی داخل واژنم کنه به خاطر همین فقط تونست بگه پردت ضخیمه همینو گفت بهم گفت نذاشتی طولشو ببینم ازش پرسیدم خونریزی دارم گفت اره احتمالا حین مقاربت خونریزی داری در همین حد بهم اعلام کرد الانم زمانی که دیلا رو وارد واژن میکنم انگار یه چیزی بالای واژنمه که همش فکر میکردم اون پردست اما درد یا سوزشی حس نمیکنم یا در حد خیلی کمه

۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۳:۰۳:۰۷
(ویرایش)

سلاااااام به همگییییی anim2-ad54ad

sanazii69 جان خداروشکر جواب سوالت رو Z99عزیز دادن دیگه نیاز نیست من تکرار کنمblink

Z99عزیزم ممنون بابت توضیحات مفیدت انشاءالله همیشه تن درست و سلامت باشی گلمlove

۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۳:۱۰:۲۴
(ویرایش)

ممنونم گلم از همتون که وقت میذارید برای سوالات بقیه

۱۴۰۰/۸/۱۳ ۱۶:۳۶:۰۲
(ویرایش)

Z.MZD00 عزیز ممنونم از لطفت.خدا خیرت بده که در کنار دوستان هستی.انشاالله که خیلی زود خبر بانو شدن تو و بقیه عزیزان رو اینجا بخونم‌.خیلی خوشحالم که در حال تمرینی و اینقدر پرانگیزه در کنار دوستان هستیanim2-28valentine

Sanazii69  ،متاسفانه بسیاری از حرفهای دکترهای زنان نه تنها کمکی به مراجعه کننده ها نمیکنه بلکه با گفتن یه کلمه یا جمله مثل ضخیم بودن و خونریزی باعث میشه که خود به خود فرد از شدت ترس نتونه و کار رو بدتر میکنه.عزیزم بنابراین اگه پردت معمولیه و نگفته تیغه دار(سپتوم دار) هست،بدون توجه به جمله ای که دکتر گفته تمرینات رو انجام بده.خیلی از افرادی که اینجا درمان شدن جمله ضخیم بودن پرده رو از زبون دکتراشون شنیدن ولی حتی خودشون نفهمیدن کی پردشون پاره شده حتی خون هم ندیدن.پس با آرامش فکرت رو آزاد کن و به موفقیت الانت که موفق شدی دیلارو  تا این سایز داخل کنی فکر کن و پرانگیزه به صورت اصولی تمرین کن که آینده ای زیبا از بانوشدنت نزدیکهanim2-a2d3موفق باشییییییییanim2-bunnyearsmileyanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۱۳ ۲۰:۰۹:۰۷
(ویرایش)

Z99 عزیزدلم صحبت های شما خیلی امیدوار کننده بود به طوری که امروز تونستم نصف بیشتر آلت همسرم رو بزارم بره داخل البته با بی حسی اما من تا این حد هم اصلا نمیذاشتم واقعا ازتون ممنونم فقط تنها چیزی که بود همش احساس میکردم خیلی ببخشید دستشویی دارم نمیدونم چرا این حالت بود واسه همین نتونستم خیلی ادامه بدم دلیلش رو میدونین؟و اینکه ایرادی نداره با پماد بی حسی برای یکی دوبار اول استفاده کنم 

۱۴۰۰/۸/۱۴ ۰۰:۵۱:۲۸
(ویرایش)

Sanazii69 خیلی خیلی خوشحالم که ترست ریختهanim2-a2d3الان میتونم بگم که شما پردت دیگه کاملا پاره شده چون آلت ورود پیدا کردهhappyدیدی خودت هم متوجه پاره شدنش نشدیhappyدر واقع وقتی با دیلا تمرین میکردی آسیب دیده بوده پردهanim2-25r30wiبر خلاف گفته دکتر زنان که کلی بیخودی ترسونده بودتhard

ساناز جان اصلا ممکنه شما واژینیسموس هم نداشته باشی با این اوصاف که گفتی و فقط یه ترس بوده باشه که همه اکثرا دارن توی رابطه اول.یا اگه هم واژینیسموس داری احتمالا از نوع خفیف باشه.

به هر حال خیلی خوشحالم که ذهنیت اشتباهت در مورد بکارت و پرده از بین رفته.ولی باید یه نکته به دوستان عزیز در حال تمرین بگم که به هیچ وجه توی تمرینات از بی حسی استفاده نکنن چون قراره واژینیسموس رو درمان کنن نه اینکه صورت مساله پاک کنن.چون قراره از رابطه لذت ببرن نه وابسته به بی حسی بشن.شاید سانازجان اصلا واژینیسموس نبوده باشن.چون خیلی ها مثل خود من حتی با بی حسی هم ناموفق بودم قبل درمان‌.پس لطفا خودتون رو با همدیگه مقایسه نکنین و تا زمانی که به سایز هدف نرسیدین سراغ دخول با آلت نرین چون در صورت موفق نشدن باعث میشه هم خودتون ناامید بشین و هم همسرتون و باعث دلسردی به این روش درمان بشه.

سانازجان اگه فکر میکنی واژینیسموس نیستی اشکال نداره یه بار دیگه امتحان کنی با این روش و اگه شد بنابراین شما جز افراد واژینیسموسی نیستی.ولی اگه دیدی بدون بی حسی باز منقبض شدی دوباره برگرد به سایز دیلایی که تمرین میکردی و اصولی و بدون استفاده از بی حسی پیش برو تا انشاالله روند درمانت کامل بشه عزیزم.در مورد حس دستشویی هم اوایل طبیعیه .قبلش کاملا مثانه رو خالی کن.این حس طبیعیه به مرور درست میشه.من موقعی که با دیلاتور تمرین میکردم اوایل این حس زیاد بود که به مرور درست شد.البته یه نکته هم بگم که واژن یکم حالت شیب دار داره که اگه دیلا رو با زاویه حدودا سی درجه به سمت پایین وارد کنین این حس کمتر میشه چون به مثانه فشار کمتری میاد.

موفق و پیروز باشیanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۸/۱۴ ۰۱:۱۶:۲۰
(ویرایش)

Z99 عزیزم خیلی ممنونم انشاءالله که همه دوستانمون به زودی زود خبرای خوبی بهمون بدن 

ممنون که همیشه هستی و انرژی میدی loveanim2-40

۱۴۰۰/۸/۱۴ ۰۱:۲۱:۱۶
(ویرایش)

sanazii69 عزیزم خیلی برات خوشحال شدم anim2-thanks

مطمئنم خیلییییی زود خبر بانو شدنت رو بهمون میدی گلم 

فقط ناامید نشو وپر انرژی ادامه بده ایووولاanim2-smilies-azardl2

۱۴۰۰/۸/۱۴ ۰۱:۴۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه مهربونا

قربونتون برم ک انقد ماهییییین😍😍😍😍

حلال کنید تو روخدا، کلی از دستتون خندیدم..anim2-25r30wi

عاقااااا پرده هستش، برِزِنت نیست که😂😂😂

من بعد کلی سمینار و وبینار ک شرکت کردم متوجه شدم که همه خانومها، پرده بکارت رو دارن فقط مدل داره.

در واقع بجز اون خانومهایی که برای اولین عادت ماهانه، جراحی انجام دادن تا خون حیض بیرون بیاد، بقیه خانومها دفع خونشون از همون قسمتهای بازِ پرده هست، پس پرده در حالت عادی باز هست و چیزی که باز باشه، پاره نمیشه بلکه با دخول این پرده کنااااااااااااار میره.

مثل پرده های حلقوی، ارتجاعی، و حتتتتتی مشبک.

سوال: پس چرا بعضی ها چند قطره ای خون می‌بینن(نهایتا اندازه یه نصف بند انگشت)؟ چون این پرده حالت کشسانی داره.. و از یه حدی که بگذره، بخاطر بافتهای اون قسمت در بعضی خانومها، کمتر کش میاد و به همین خاطر بشکل مویرگی و ظریف بافتها از هم فاصله میگیرن و اون مویرگهای از دست رفته باعث میشه چندتا لکه خون رو ببینن.

اونهایی هم که به قول دخمل مهربونمون، سپتوم دار هست، قبل تمرین بهتره برن و سپتوم رو بردارن.

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران