تعداد بازدید : 192764
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۸/۱۴ ۰۲:۲۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

Z.MZD00 جانا، حتما یه ازمایش هورمون هم میدم

الان دوهفته‌س، و همچنان ادامه داره. گیر افتادم بخدا.😢

چیزی هم تا دوره بعدیم که آخر ماه میشه نمونده، تمرینمم کنسله فعلا

بچه‌ها دعام کنیدsad

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
۱۴۰۰/۸/۱۴ ۱۶:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم روزهمگی بخیر

امیدوارم حال دلتون خوووووب باشهvalentine

افسان جان نگران نباش عزیزم خیره حتما پیگیر باش انشاءالله درست میشه عزیزم

فقط پشت گوش نندازیا باید پیگیریش کنی ببینی مشکل از کجاست

بعضی وقتا هورمون که بهم میریزه این‌ اتفاقا میفته 

ولی درکل آرامش خودت حفظ کن و پیگیر باش حل میشهsmile

۱۴۰۰/۸/۱۵ ۱۴:۳۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام افسان جان.نه شوهرم بنده خدا خیلی صبور و آرومه با هام راه میاد ازش ترسی ندارم.خودمم نمیدونم از چی میترسم بعد از زایمان از بخیه هام میترسیدم یعنی پشتم میلرزید توو آیینه نگاه ک میکردم.تا یکسال دخول نداشتم الان باز حس میکنم اصلا زایمانی نداشتم و دخول سخته😔😔

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۸/۱۵ ۱۴:۳۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

اصلا من میگم اگه واژینیسموس داشتم چجوری تونستم حین زایمان معاینه شم چجوری تونستم اصلا زایمان کنم.خودمم نمیدونم مشکلم چیه

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۸/۱۶ ۲۰:۰۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۰:۱۱:۵۴
(ویرایش)

سلااام عزیزای دلم

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

من چند روز جایی بودمو کمی سرم شلوغ بود اصلا تایم تمرین و جای خلوت برای همچین کاری نداشتم متاسفانه

الان من بعد ۵،۶ روز تمرین نکردن 

ک تو سایز ۹ بودم و هستم

دارم شروع میکنم ب تمرین خوشبختانه بدون ترس انداختم داخل فقط اینکه راهشو خوب پیدا نمیکنم چیکار کنم اون شیب رو راحت‌تر پیدا و رد کنم بالاخره تجربه بیشتر ی فن هایی دست ادم میاد گفتم اکه راه حلی داره بهم بگین ک زودتر تموم کنم این سایز چون ترسم از این ریخته تقریبا اگه امشبم راحت پیدا کردم راه شیب رو احتمالا فردا پس فردا ب امید خدا برم سایز بعدی

نظرتون و پیشنهادتون چیه ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏😘💐❤️

خدا جون دستمو محکمتر بگیر❤️
۱۴۰۰/۸/۱۷ ۰۲:۳۹:۰۱
(ویرایش)

سلام رفقا😊💚

بالاخره دوره من تموم شد، ایشالا از فردا میرم تمرین، امشب واقعا خستم.

حوراسا جانم، ببین به نظرم یه کاری کن

تمام احتمالات رو بررسی کن. الان دیگه به قبل کار نداشته باش.

به حالا ک رابطه نمیتونی داشته باشی فکر کن. حالا چحوری احتمالها رو بررسی کنی؟ مثلا احتمال داره از ورود هرچیزی به واژن ترس داشته باشی. خب باید ببینی چه چیزهایی؟؟ یعنی آیا دیلاتور؟ آیا انگشت خودت؟ آیا انگشت همسرت؟ آیا آلت؟ و تمام اینها رو بایستی امتحان کنی که اول از همه ترست معلوم بشه از چیه.

ترست که معلوم شد، باید با چیزهایی ک ازشون ترس نداری، بری سراغ تمرین.

شما ک زایمان هم داشتی، بعد اینکه شروع به تمرین کنی، خیلی زودتر از ما سایزها رو پیش میری.

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۰۲:۴۶:۳۷
(ویرایش)

Rahii جانم سلام

هزاربار شکرخدا، الحمدلله که داری با قوت و توانایی پیش میری.

جان دلم، واژن همه خانومها یک شکل و آناتومی داره. پس موقع ورود دیلا ب نظرم اگر کمتر از ۱ دقیقه نمیتونی دیلا رو وارد کنی، اونوقت میشه گفت در حین ورود دیلا بدقلقه و راحت وارد نمیشه. که شاید حالت نشستنت خوب نیست، یا دیلا رو خیلی مستقیم وارد میکنی. و خیلی احتمالات دیگه.

اگر هم زیر یک دقیقه انجام میدی که اوکی هست و مشکلی نداری گلم😊💝

دقیقا یعنی چی شیب رو پیدا نمیکنی؟ وقتی دیلا وارد میشه، پس شیب رو پیدا کردی دیگه🤔

بنظرم یکم زیاد داری عجله میکنی و این خوب نیست😓

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۰۲:۵۷:۵۰
(ویرایش)

یه چیز کلی بگم درمورد شیب و ورودی واژن:

وقتی یه خانوم میشینه رو زمین و تکیه میده به دیوار. در حالتی که زانوها رو مقداری به سمت شکم جمع کرده، حالت واژن شبیه یک علامت "تیک" ؛ "✔" ولی به شکل کاملا باز شده هست. 

قسمت کوتاهش ورودی واژن میشه، که حدود دو تا ۳ سانت هست و با یه شیب خییییییییییییلی ملایم، به سمت بالا میره

حالا اگر بخوایم تقریبی بگیم اینجوریه که:

مثلا من دیلا رو اندازه یکی دو سانت وارد کردم، و میخوام شیب بدم به دیلاتورم.

به محض اینکه یه نفس عمیق بکشید و همزمان(تاکید دارم، همزمان) دیلا رو، دو سه مییییلیییییمتر حرکت بدین، متوجه میشین چقدر دیلا رو پایین یا بالا ببرید، تا دیلا رو به اندازه کافی وارد کنین.

دیگه خدایی واضحتر من بلد نبودم

همسایه‌ها یاری کنن😅😅😅

ماچم به لپتووون💋💋💋💋

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۰۳:۰۳:۴۷
(ویرایش)

Z.MZD00 سلام سلام

کجایی دخمل. بیا گزارش بده.

بچه‌ها حتی اگر تمرین ندارین بیاین بگین، اینجا باهم انقد انرژی میدیم به همدیگه که زود راه بیفتین و برین سراغ تمرینanim2-smilies-azardl2

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۱۰:۲۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۰:۱۱:۵۴
(ویرایش)

سلاااام به همه جیگرا

واااای افسان جان خیر ببینی ی جوری توضیح میدی انکار وارد ی معدن میخواییم بشیم و تو نقشه همه معدن هارو میدونی آنقدر دقیق میکی ادم خنده ش میگیره و همین باعث میشه کلا موضوع کوچیک ببینه ک خیلی خوبه سپااااس عزیزدلم

من ب پهلو و زن زیر رو فقط انجام میدم گاهی هم میشینم رو دیلا🙈

ب پهلو خیلیییی راحتم اما خب برای رابطه این پوزشن زیاد اکی نیس انشالله همه رو روون میشم مرسی عزیزدلم مرسی که هستی👏👏👌👌🙏🙏❤️❤️😍😍😘😘 

من حوابمو گرفتم😘افسان جان جان🙃❤️

خدا جون دستمو محکمتر بگیر❤️
۱۴۰۰/۸/۱۷ ۱۵:۵۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۲ ۰۰:۵۲:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان من خواننده ی خاموش این سایت بودم

فک کنم کم سن ترینتون من باشمwhat18سالمه 8ماه پیش ازدواج کردم یک ماه وخورده بعد ازدواجم فهمیدم واژینیسموس دارم پیش ماما رفتم و بهم کار با دیلا رو یاد دادن دوهفته تمرین کردم و موفق ب رابطه کامل با همسرم شدم البته پیامای شماروهم میخوندم ولی خب عضو اینجا نبودم .الان 6ماه از رابطه کاملم با همسرم میگذره ولی همچنان تو رابطه درد دارم من دیگ نمیترسم از آلت ولی نمیدونم مشکل از چیه کسی مشکل مشابه منو داشته???لطفا کمکم کنین واقعا هم من هم همسرم داریم اذیت میشیم همسرم میلی بهم نداره چون میگ وقتی تو اذیت بشی واس من لذتی نداره واس اینکه اذیت نشم خیلی کم سمتم میاد اونم همش من پیش قدم میشم.پیش ماما رفتم گفتن چن ماه بگذره درست میشه بعداز6ماه هنوز درست نشدهcry

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۱۶:۲۶:۲۲
(ویرایش)

سلام سارا جان😍

عروووس خاااانووووم👰🏻👰🏻👰🏻

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۱۶:۳۷:۱۱
(ویرایش)

سارا جان، چیزی که تا اینجای ماجرا من متوجه شدم اینهاس

ببین کدوم به احوالت نزدیکتره؟

۱. قبل رسیدن به سایز هدف با دیلایِ هدف، اقدام ب رابطه کردی که در این صورت هنوز گارد داری و بایستی از با دیلاهایی ک هنوز تمرین نکردی شروع کتی به تمرین.

۲. موقع دخول، وقتی آلت داره وارد میشه اصلا و ابداً نباید واژن رو منقبض کنی. یعنی موقع حرکت یا ورود آلت، کگل نداریم. مگر زمانی که خود رن تشخیص بده الان هیچ کشش و دردی حس نمیکنم و نیاز دارم کگل بزنم که با عضلات واژن آلت رو محصورتر کنم و خب تبعاً لذت بیشتری ببرم. ok؟

۳. موقعی ک آلت وارد واژن میشه، عضلات باسن رو به هیچ عنوان منقبض نکن. یعنی چجوری؟ مثل وقتی که عذرمیخوام داری مدفوع رو دفع میکنی یا زور میزنی ، "نباشی". برعکس این موضوع، باید مثل زمانی که تخلیه ادرار داری و واژن رو رها میکنی که خالی بشه، باید شله شله شله شل کنی

۴. مقدار ژل لوبریکانتت رو بیشتر کن. من تاجایی ک میدونم سیپملکس و یا مارک تولیددارو نه حساسیت ایجاد میکنن نه زود خشک میشن.

برو که ایشالا موفق باشی💋anim2-thumbsupsmileyanim

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۱۶:۴۲:۱۷
(ویرایش)

سلام Rahii خاااانوووم😍😍😍😍

من جیییییغ💃🏻💃🏻💃🏻

من ذووووق💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

خیلی ذوق میکنم وقتی مشتاق‌تر دنبال تمریناتون میرید

الحمدلله. شکرت خدا...💝

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۱۶:۵۱:۴۴
(ویرایش)

راستش بچه‌ها من یک دوره روان‌درمانی گذروندم و فهنیدم افراد واژینیسموس به کلمات خیلی حساس هستن.

به همین خاطر موقع حرف زدن با افرادی مثل خودم، تمام سعیم رو میکنم تا بهترین کلماتی ک ممکن هست رو به کار ببرم که بار منفی کمتری داره و خب اینجوری برای ما هضم موضوع خیلی راحتتر میشه.

پس پیشنهاد میکنم حتی وقتی با خودمونم حرف میزنیم، کلمات خوب و مثبت رو استفاده کنیم. مثلا ۲تا نمونه ک خیلی واسه ما پیش میاد:

هِی روزگار....anim2-sad،اَه، لعنتیییییی، چرا نمییییشهههه، خدااااااا، من چه بدبختممممم

بجاش با طنز بگیم:

هَعی لوله گااااز😅 برات دون بپاشم؟؟؟ هیچم نشد نداره، همه تونستن، منم میتونم، حتی زودتر از بقیه دوستای واژینیسمم😉✌

یا هرچی که ب نظر خودتون حالتون رو خوب میکنه و انگیزه‌تون تقویت میشه

ان‌شاالله خیلی زود هممون برق چشمای همسرمحترم رو ببینیم که داره میگه: دیدی تونستیanim2-40

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران