تعداد بازدید : 191552
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۱/۳/۳ ۱۳:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

یعنی از ۶ سانت شروع کردی به تمرین؟ یا از سایز پایینتر شروع کردی و الان به ۶ رسیدی؟ 

عزیزم چرا روحیتو از دست دادی؟ شما که هنوز ۵ ماه از عروسیت گذشته. من خودم یک سال و نیم این وضعیتو داشتم و هی امروز و فردا میکردم واسه درمان. بعضی ها ده یازده سال رد شده تا به فکر درمان افتادن. مهم اینه که یه حرکتی به خودشون دادن و اراده کردن. نمیگم سخت نیست. خیلی باید صبوری کنی. اما بالاخره باید درمان شی و هیچ راهی غیر از دیلاتور نداری 

شایدم از این بابت خودمونو می‌بازیم که تا قبل از این فکر میکردیم شب عروسی قراره حرفه ای پیش بریم. اما این اتفاق نیفتاده. بعدشم همش خودمونو مقصر می‌دونیم. چون ممکنه اطرافمون باشن کسایی با شرایط ما، اما این مشکل چیزی نیستش که بشینن  برامون تعریف کنن. خود ما هم واسه کسی تعریف نمیکنیم. من همش غصه می خوردم و خودمو با بقیه مقایسه میکردم. همه که نمیان تعریف کنن چه مشکلی داشتن یا دارن

فکر نکن تنها هستی. یا دردی که ممکنه موقع تمرین داشته باشی از همه بیشتره.

کگل میزنی مرتب؟ خیلی کمک میکنه ها. مخصوصا موقعی که داری تمرین می‌کنی خیلیییی خوبه

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۱/۳/۳ ۱۹:۲۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۱۷ ۱۰:۴۰:۲۸
(ویرایش)

احساس میکردم همسرم گناهی نداره منو انتخاب کرده من بهش مدیونم روز 20 اردیبهشت ی حسی در خودم ایجاد کردم ک دوست داشته باشم رابطه رو خلاصه مرطوب شدم و از همسرم خاستم ایشونم ب هر زحمتی بود دو سانتی متری وارد کرد دردی شاید نصف درد آمپول زدن بودو تحمل کردم البته ممتد بود آمپول سریع تموم میشه اون درد ادامه داشت تا چند ثانیه بعد از شوهرم خاستم بهم فرصت بده خودمو آروم کنم خودمو راضی کنم همون لحظه از خدا خاستم کمکم کنه  قسمت کلیتوریس خیلی محرک خوبیه همزمان با دست تحریکش کردم اون روز دو سوم آلت داخل شد 

تنها خدا کافیست
۱۴۰۱/۳/۳ ۱۹:۲۶:۵۹
(ویرایش)

فرداش باز تمرین کردم می روز قبل دخولش خیلی راحت نبود ولی راحتر از دفه پیش بود این دفه همه آلت داخل شد و نزدیک ی رب کارو انجام دادیم اصن باورم نمیشد همش ب همسرم میگفتم حتمن رفته جای دیگ اونم خندید وقتی مایع منی داخل شد سوزش زیادی داشتم انگار ی گوله آتیش داخل بود آخه داخلش زخم بود ببخشید دیگ من دوست داشتم تجربمو بگم چون اینجا خیلی خوب بود یادمه تو صفه اول تاپیک ی خانم گفته بود بخدا دخول خیلی از چیزی که تو ذهن شماست راحتره بخود خدا قسم عین واقعیت گفت. یک صدم اون انتظاری ک من داشتم نبودد. اون قسمت زده شدن پرده برای من وحشتناک بود چون خیلی خودمو سفت گرفتم یجورایی همسرم مجبور شد شب عروسی زوری بزنه پرده رو 

تنها خدا کافیست
۱۴۰۱/۳/۳ ۱۹:۴۷:۲۶
(ویرایش)

اون موقع ها دعا میکردم پی طوری بشه امروز همسرم نیاد نزدیکم اما الان برعکس اونقدر مشتاقم روزی دوبار ازش میخام . کلا فاصله افتادن وحشتناکه.حتی تمرینم میکنید فاصله نندازید حداقل دخول دیلارو انجام بدید. میخام بگم من از ی دیلای شش سانت ک نصفی از بلندای انگشت داخل میشد طی یک شب رسیدم ب ورود کل آلت .الان وارد ک میشه ی کوچولو اذیتم ولی خوشم ک میادکلیستوریسو تحریک میکنم  فقد لذت میبرم اصلا هم درد حس نمیکنم فقد سی ثانیه دخولش ی کوچولو درد داره اومدم اینجا چون بر گردن خودم دین حس کردم ک باید بیام ادا کنم دوسداشتم تجربمو بدونین شاید ب درد یکی بخوره ب شکرانه این اتفاق عازم مشهدم نایب الزیاره همتون هستم بچه ها 

تنها خدا کافیست
۱۴۰۱/۳/۸ ۰۲:۳۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۳/۹ ۰۱:۵۸:۲۰
(ویرایش)

سلام من تازه عضو این سایت شدم

قبلا خواننده خاموش بودم

تا سایز ۷ تمرین کردم ولی با پوزیشن زن زیر راحت نیستم

میتونید کمکم کنید

خدا همین نزدیک است
۱۴۰۱/۳/۳۰ ۱۳:۵۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام،،اینجا رو ک تار عنکبوت گرفته،، چرا هیچکس نیست؟؟؟؟؟؟

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۱/۴/۳ ۰۶:۵۴:۲۷
(ویرایش)

سلام حوراسا جان خوبی؟ 

چخبر؟ چیکارا کردی؟ به کجا رسیدی؟

آخه هیچکی گزارش نمیده ☹️ 

۱۴۰۱/۴/۴ ۱۸:۵۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۲۱ ۱۳:۳۹:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزان 

من پارسال مرداد ماه پیش دکتر خیابانی رفتم و تمرینامو انجام دادم و باز هم نتونستم دخول داشته باشم تا بهم نزدیک می‌شد همسرم میترسیدم و عقب مینداختم هی ، 

من بازم تمرین انجام دادم دست و پا شکسته 

با تراپیست حرف زدم و بازم بهم تمرین داد و من انجام دادم 

ولی همچنان ترس داشتم و این بین همسرم واقعا کلافه شده بود با اینکه دو سال از عقدمون گذشته و چند ماه از عروسی نمیتونست تحمل کنه و گفت می‌خواد با کسی دیگه رابطه داشته باشه 

من خیلی با خودم کلنجار رفتم خیلی سرچ کردم خیلی 

تا دیشب سوم خرداد 

با خودم گفتم شیوا نیستم اگه انجام ندم امشب 

رفتم تو تخت و با همسرم عشق بازی کردم و کامل تحریک شدم و خیس شدم به همسرم گفتم حتی اگه من سفت بودم تو فشار بده و بیخیال نشو 

‌همسرم آلت رو کامل لوبریکانت زد و اومد جلو 

بچه ها من سعی کردم شل کنم  هی دعا کردم و از خدا خواستم کمک کنه 

بچه ها هیچ دردی نداشتم هیچ سوزشی نداشتم 

ازتون میخوام که فقط به خودتون اعتماد کنید 

ذهنتون رو آگاه کنید که هیچ اتفاقی نمیفته 

واقعا هیچی نبود الهی که همتون بیاید بگید که درمان شدید 

ولی تجربه ی من اینه که هیچ کس جز خود آدم نمیتونه به خودش کمک کنه 

زندگیتونو نجات بدید عزیزان  

۱۴۰۱/۴/۷ ۰۱:۴۹:۱۱
(ویرایش)

سلام شیوا جان .. تبریک میگم انشالله لذت های زندگیتون همیشگی باشه 💞 

بله این مشکل ذهن ماست .. و فقط خودمون باید اراده کنیم و شکستش بدیم .

۱۴۰۱/۴/۷ ۱۷:۳۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۲۱ ۱۳:۳۹:۳۴
(ویرایش)

دقیقا عزیزم مشکل ذهن ماست پس باید باهاش کنار بیایم باید بگیم میشه حتما میشه ، من به خودم قول دادم که انجام بدم و دادم 

خداروشکر میکنم 

شما هم میتونید 

نا امید نشید اصلا 

ولی به هیچ وجه نگید فردا عقب نندازید 

۱۴۰۱/۴/۱۱ ۰۱:۴۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۳:۳۶:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان متاسفانه منم یکساله ازدواج کردم و موفق به دخول نشدم دکتر رفتم و بهم گفت تا یکماه هفته اول با گوش پاکن هفته دوم سرنگ ۲ هفته سوم رنگ ۵ و هفته چهارمم سرنگ ۱۰ رو امتحان کنم بعد برم ار اف انجام بدم که خوب بشم 

من به ماما و پزشک خیلی راحت اجازه معاینه میدم و حتی اسپکتلوم هم پزشک برای معاینه داخل واژنم کرد خیلی درد داشت ولی اونقدر واسم سخت نبود اما خودم بخوام چیزی رو داخل کنم یا دخول داشته باشم واقعا واسم نشدنیه 

موقع رابطه به همسرم میگم هرچقدرم من نذاشتم تو گوش نده ولی انقدر گریه میکنم از درد و چنگش میندازم بیچاره دیگه ادامه نمیده 

حس میکنم زن بدیم واسش همه روح و روانم آسیب دیده توروخدا کمکم کنید 

من هرچی گشتم تمرینات کگل رو پیدا نکردم که کجاست و کلا از کجا باید شروع کنم 

من یه گوش پاکن ساده ام نمیتونم داخل کنم 

۱۴۰۱/۴/۱۱ ۰۱:۴۶:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان متاسفانه منم یکساله ازدواج کردم و موفق به دخول نشدم دکتر رفتم و بهم گفت تا یکماه هفته اول با گوش پاکن هفته دوم سرنگ ۲ هفته سوم رنگ ۵ و هفته چهارمم سرنگ ۱۰ رو امتحان کنم بعد برم ار اف انجام بدم که خوب بشم 

من به ماما و پزشک خیلی راحت اجازه معاینه میدم و حتی اسپکتلوم هم پزشک برای معاینه داخل واژنم کرد خیلی درد داشت ولی اونقدر واسم سخت نبود اما خودم بخوام چیزی رو داخل کنم یا دخول داشته باشم واقعا واسم نشدنیه 

موقع رابطه به همسرم میگم هرچقدرم من نذاشتم تو گوش نده ولی انقدر گریه میکنم از درد و چنگش میندازم بیچاره دیگه ادامه نمیده 

حس میکنم زن بدیم واسش همه روح و روانم آسیب دیده توروخدا کمکم کنید 

من هرچی گشتم تمرینات کگل رو پیدا نکردم که کجاست و کلا از کجا باید شروع کنم 

من یه گوش پاکن ساده ام نمیتونم داخل کنم 

۱۴۰۱/۴/۱۱ ۱۹:۵۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۱۲ ۱۳:۰۲:۴۳
(ویرایش)

سلام. 

من  پنج ساله این مشکل رو دارم. هفت ساله از عقدمون گذشته. پنج سال از عروسی ولی این مشکل رو دارم. 

حدود سه سال قبل تمرین های اینجا رو انجام دادم وقتی یکم سایز رفت بالا با خودم گفتم خب این با اون زیاد فرقی ندارن.گفتم میتونم انجام دادم یک بار موفق هم بود تا حدودی ولی نه کامل  

الان سه سال از اون موقع گذشته ولی بعد از اون  به جز دو سه بار اونم نصفه دیگه نتونستم انجام بدم. و هنوز مشکلم وجود داره. 

الان دوباره  می‌خوام تمرین ها رو انجام بدم  ولی این دفعه تا آخرش دیگه زود نباید برن سراغ اصل ماجرا  باید تموم بشه بعد. ولی چون خیلی مراحلش طولانی هست آدم خسته میشه و یجورایی فکر میکنم که الان دیگه میشه.

۱۴۰۱/۴/۱۱ ۱۹:۵۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۱۲ ۱۳:۰۲:۴۳
(ویرایش)

Mnik. 

من اولش از تو خیلی بدتر هم بودم.  

حتی فکر میکردم قرار چه کاری انجام بدم  پاهام سفت می شد. 

شش ساعت طول کشید تا فقط بتونم یک پنبه گوش رو وارد کنم. فکر میکردم اصلا جایی وجود نداره براش. 

بعد که دیدم نه جا  هست راحت تر شدم. 

۱۴۰۱/۴/۱۱ ۲۰:۳۶:۱۹
(ویرایش)

خب فاطی جان بعدش چجوری تونستی؟؟ 

من واقعا لحظه شماری میکنم که برم ار اف کنم راحت شم تو نت زده حتی شدیدترین درجه های واژینیسموسم درمان میشن با دو سه جلسه دکترم بهم گفت به حرف گوش کنی تو یه جلسه درمان میشی اما اول باید تمرینارو انجام بدی من بعضی وقتا میتونم مثلا انگشتمو داخل کنم ولی وای بعضی وقتا انگار نمیشه که نمیشه 

به شوهرم قول دادم یه ماهه درست شم 

میشه کمکم کنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران