تعداد بازدید : 191564
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۱/۵/۲ ۰۲:۵۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها باورم نمیشه امشب بالاخره تونستمanim2-thanks، خدایا شکرت، بچه ها بنظر من معطل نکنید،حداقل از مائده جون مشاوره بگیرید، بعد اگر خواستید عضو گروه بشید، حیف از این سالهایی که تنبلی کردم، باز هم خداروشکر که مائده جون رو سر راهم گذاشتanim2-4d564ad6، اگر من با شرایط سختی که داشتم تونستم پس همه تون میتونید انشاا... 

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
۱۴۰۱/۵/۱۶ ۱۷:۰۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۶ ۲۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

سلام دوستان عزاداری هاتون قبول باشه ، من حدود ۳ ماهی هست که توی سایتم اما خواننده خاموش بودم ،۹ ماهه که عروسی کردم قبلش هم حدود ۵ سال عقد و نامزدی ، مشکل واژینیسموس داشتم ترس شدید از نزدیکی اصلا به همسرم اجازه نمیدادم وقتی میخواستم رابطه برقرار کنم تمام بدنم شروع به لرزیدن می‌کرد، از همون اوایل توی نت جستجو کردم و فهمیدم مشکلم چی هست اما اصلا دلم نمیخواست با دیلاتور تمرین کنم و اینکه همسرم هم دوست نداشت اما بعد از چند ماه تحقیق و بررسی روش های درمان مختلف فهمیدم که در آخر باید با دیلاتور تمرین کرد تا اینکه تصمیم گرفتم یه روز هر طوری هست با دیلا تمرین کنم و وارد این سایت شدم من حتی تصور نمیکردم بتونم حتی یه گوش پاک کن رو هم وارد کنم وقتی اولین سایز دستکش رو درست کردم باورم نمی‌شد‌ داخل بشه اما شد!! حدود  ۳ ماه تمرین کردم تا اینکه چند روز پیش با وجود همه ترسم تصمیم گرفتم امتحان کنم و شد . خواستم بگم اگه من که انقد ترسو بودم تونستم پس شک نکنید شما هم میتونید نه درد داره نه سوزش فقط کافیه نترسین و خودتون رو رها کنید. من قبل تمرین هام اوایل ازدواج دو سه بار امتحان کرده بودیم اما انقد خودم رو منقبض میکردم که به محض اینکه وارد می‌شد درد وحشتناکی میگرفتم که جیغ میزدم و نمیزاشتم ادامه بده اما با این تمرین ها فهمیدم اینا فقط توی ذهن ماست اگه آرامش داشته باشیم قرار نیست هیچ دردی رو تجربه کنیم ببخشید پرچونگی کردم اما احساس دین میکردم که اگر من تونستم حتما شما هم میتونین فقط هرگز ناامید نشین 

تا وقتی خدا هست هیچ غیرممکنی وجود نداره
۱۴۰۱/۶/۵ ۲۳:۳۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۳:۳۶:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان من بعد از مدتی اومدم تا خبر از پیشرفتم بدم 

من انقدر درگیر این مسئله بودم و پیگیر بودم وارد یه گروهی شدم که همه این مشکل رو داشتن و با تمرینای منظم و دیلاتور ها درمان میکردن و من واقعا ازشون ممنونم 

من به دیلای ۱۰ رسیدم و خیلی خیلی خوشحالم 

هنوز بانو نشدم ولی همینکه به دیلای ۱۰ رسیدم واقعااااا راضیم

۱۴۰۱/۶/۸ ۱۲:۴۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۱۰ ۱۱:۳۲:۴۰
(ویرایش)

سلام وقت همگی بخیر.دوستان من تازه متوجه شدم که واژینیسموس هستم واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم😔۴ ماه دیگه عروسیمه ولی از استرس این موضوع اصلا خوشحال نیستم

۱۴۰۱/۶/۱۴ ۱۳:۵۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۱۴ ۱۳:۵۹:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️

وقتتون بخیر. امیدوارم خوب و سلامت باشید. خیلی خوشحال شدم که این انجمن رو پیدا کردم. فکر میکردم یه مشکل عجیبی دارم و دیدم که تنها نیستم. حتی یه تایمی فکر میکردم که نکنه رحم ندارم؟؟ بعد گفتم خب پس چه جوری پریود میشم؟؟ خلاصه که ممنون از شما.

اخیرا بعد از دوسال ازدواج 😁😁تازه فهمیدم که واژینیسموس دارم. و اصلا ورود نمیتونیم داشته باشیم😅😅 حتی با انگشت هم نمیشه طوری که یه بار همسرم گفت حال تهوع دارم میگیرم چون احساس میکنم جایی برا باز شدن نیست و دارم اذیتت میکنم😅

و متاسفانه وقتی با دوستم در میون میذاشتم میگفت ادا داری و ناز داری و ادا تنگا رو درمیاریو  این چیزا 😂

خیلی خوشحال شدم که راه حل وجود داره براش. فقط یکم ناامیدکننده اس که فهمیدم باید روزی یه ساعت هی با دیلاتور تمرین کنم . چون معمولا تا دیروقت سر کارم بعدشم کارای خونه و اشپزی. یک ماه روزی یه ساعت یکم ترسناکه. مخصوصا که دیدم برخی دوستان که وسطش وقفه افتاده دوباره از دیلاتور کوچیک باید شروع میکردن

دوستان چقدر طول کشید که مشکلتون حل شه؟ یک ماه؟ یک هفته؟؟ هربار واقعا یک ساعت وقت میذاشتید؟

پیشاپیش ممنون که وقت میذارید راهنمایی میکنید

🙏🌺🙏

۱۴۰۱/۶/۳۱ ۰۰:۳۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۲۱:۵۰:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستای عزیز منم یه واژینسموسی بودم که توسط خانم خیابانی در عرض کمتر از یه ماه درمان شدم خیلی ازش ممنونم. به نظرم ارزششو داره که یه بار حضوری برید و معاینه بشید من بعد ۵سال درمان شدم تاحالا جرات نداشتم یه انگشت وارد خودم کنم  ولی تکنیکی که حضوری برام انجام داد دیگه شهامت پیدا کردم و گفتم من میتونم  همش دوهفته تمرین کردم بینش ۱۰روز عادت بودم اینقدر تمریناتش راحت بود که خودمم باورم نمیشد چقدر در این یه ماه که درمان شدم زندگیم تغییر کرده به نظرم وقتو هدر ندید و حضوری ویزیت بشید من از بندرعباس رفتم کلی هزینه بلیط هواپیما دادم ولی واقعا ارزششو داشت  دوساله که خواننده خاموش انجمن بودمم و زمانی که تحت درمان بودم هرروز پیاماتون رو میخوندم و بیشتر انکیزه میگرفتم امیدوارم به زودی همه بانو بشید. سخت  نیست و نشد هم ندارهههه همه میتونید که درمان شید پس همت کنید و بخواید درمان بشید

یه واژینسموسی که تونستم بعد ۵سال در عرض کمتر از یک ماه درمان بشم ❤️😃😍
۱۴۰۱/۶/۳۱ ۰۰:۳۹:۳۳
(ویرایش)

شیوا جان من  دوهفته تمرین و ۱۰روزم عادت دقیقا دو روز بعد اتمام  پریودم تونستم دخول رو انجام بدم اونم راحت و بی درد  

اوایل روزی نیم ساعت تمرین داشتم اخراش ۴۵دقیقه خودم و یه ربع هم همسرم

فقط سعی کنن هر روز تمرین کنی حتی شده یه ربع ولی تمرینتو فراموش نمن 

۱۴۰۱/۷/۱ ۲۱:۵۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۷ ۱۳:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلامممممanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

من تازه وارد جمع شدم و تمرینات رو شروع کردم.

البته تا دو انگشت رو راحت میتونم ولی دخول آلت برام خیلیییییی دردناکه.

تازه امروز ساختن دیلای رو شروع کردم با سایز ۸.۵ تا ببینیم بعدا چی میشهanim2-28

۱۴۰۱/۷/۲ ۱۵:۲۱:۳۰
(ویرایش)

سلام الی جون تبریک میگم که شروع کردی 

هرروز به مدت نیم ساعت حتما تمرین کن وبعدش که راخت شدی با این سایز برو انگشت بعدی دستکش رو تمرین کن و سایز قبلی رو بده دست همسرت هر روز باهات تمرین کنه که ترست از همسرت هم بریزه حتما بده دست همسرت ،هر سایز که رفتی یه سایز قبلش رو بده  دست همسرت و اینکه حتما باهر سایز پوزیشن های مختلفی رو تمرین کن که قشنگ ترست  بریزه و باهاش با پوزیشن های مختلف روون بشی  

۱۴۰۱/۷/۳ ۲۳:۰۵:۵۲
(ویرایش)

ممنونم یاسی عزیز

من امروز و دیروز دیلای ۹.۵ رو هم تمرین کردم 

اگه فردا راحت بودم میخوام سایزش رو بیشتر کنم.

۱۴۰۱/۷/۳ ۲۳:۵۵:۵۰
(ویرایش)

سلام الی عزیز موفق باشی عزیزم 

اصلا عجله نداشته باش حتما با این سایزکامل روون شو چندتا پوزیشن هم تمرین کن که ررون بشی بعد برو سایز بعدی  و اینکه فراموش نکن حتما سایز قبلش رو باهمسرت تمرین کن یعنی بده دست همسرت 

و مهمترین چیز تمرین مداوم هست یعنی هرروز تمرین کنی حتی شده نیم ساعت

۱۴۰۱/۷/۳ ۲۳:۵۸:۵۳
(ویرایش)

خانم خیابانی خیلی تاکید داشت که باهمسر تمرین کنید حداقل روزی ربع ساعت به بالا 

موفق باشی الی جان

۱۴۰۱/۷/۴ ۰۶:۴۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام شیوا جان 💗 .. حالت چطوره؟💓

همه این چیزایی که گفتی رو همه‌مون تجربه کردیم .. وقتی هم با کسی درمیون گذاشتیم فقط گفتن خیلی ناز و ادا داری .. اینجوری بیشتر دلسرد شدیم ..

عزیزم اتفاقا اینکه یه راهی هست که با کمترین هزینه، اونم تو خونه خودت، میتونی درمان بشی خیلی هم امیدوار کننده ست 💪 .. و خب طبیعیه که اگه تو انجام هرکاری استمرار نداشته باشی، به نتیجه دلخواهت نمیرسی 

اینکه درمان چقدر طول می‌کشه بستگی به شدت واژینیسموس و انجام دادن مرتب تمرین ها داره ..

من یکماه و خورده ای طول کشید که درمان شدم .. معمولا روزی دو تا بیست دقیقه تمرین داشتم ( توی هر سِت تمرین نباید به خودت و واژنت فشار بیاری که خسته بشی و از تمرین دلزده بشی .. میتونی به دو تا بیست دقیقه یا دو تا نیم ساعت تقسیمش کنی) .. وقتی با یک سایز کاملا راحت شدم میدادم دست همسرم و با ایشون تمرین می‌کردم. از لحاظ روحی خیلی کمک کننده بود.‌ چون همسرم پیشرفتمو میدید باعث میشد برای ادامه درمان انگیزه بیشتری داشته باشم. تو این مدت مسافرتم نرفتم که وقفه بین تمرینا نیفته 

البته من خونه دارم و کلی زمان خالی داشتم .. شما که شاغل هستی حتما حتما برنامه ریزی کن تایم بذار که درمانتو شروع کنی .. حتی موقع کار کگل بزن .. مطمئنم باش نتیجه میگیری 

به اینکه قراره چقدر طول بکشه و کاشکی زودتر شروع کرده بودم و اینا هم فکر نکن اصلا .. همه این فکرا رو بریز دور .. الان و بچسب که از دست نره .. هر سوالی هم داشتی اینجا بچه ها هستن انشالله بهت کمک میکنن .. هروقتم خدایی نکرده دلسرد شدی بیا همینجا باهم صحبت میکنیم 💞💓 

منتظرت هستیم 💖

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۱/۷/۶ ۲۲:۴۲:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه عزیزان 

امیدوارم حال همه خوب باشه تو این دوران💔

من بعد ۹.۵ یه دیلای دیگه ساختم که چون متر نداشتم نمیدونستم چقدره بعد فهمیدم ۱۲ بوده anim2-sadو البته سرش باریک‌تره.

چند روزه دارم با اون تمرین میکنم. پوزیشن زن به پهلو خیلیییی راحت انجام میشه ولی زن رو و زن زیر موقع عقب جلو کردن یه سوزش خفیفی داره که قابل تحمله، حالا تصمیم گرفتم فعلا سایز بالاتر نرمanim2-thumbsupsmileyanim 

متاسفانه چون هنوز عقدم و سال دیگه قراره ازدواج کنم نمیتونم هرشب با نامزدم تمرین کنم ولی فردا میخوام همین دیلای رو باهاش تمرین کنم و اگه شد یکم تمرین آلت داشته باشیمanim2-a2d3

میدونم دست و دل آدم به کاری نمیره ولی اگه تمرین داشتین حتما باهامون به اشتراک بذارینanim2-40

به امید درمان شدن هممون و بهتر شدن حال و روحمون🤍

۱۴۰۱/۷/۶ ۲۲:۴۳:۰۸
(ویرایش)

یه سوال هم داشتم یاسی جون

شما همینطور دیلای رو به مرور بردین بالا تا سایز هدف رسید؟ چون من دیده بودم بعضیا قبل تر میگفتن بعد سایز ۱۱ احتمالا میتونین دخول انجام بدین، سایز هدف منم ۱۳.۵ه. میخواستم بدونم باید اروم اروم به همون سایز برسم یا قبل ترش میشه یا حتی باید اندازه بزرگ‌تر هم امتحان کنم.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران