تعداد بازدید : 192431
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۵/۱۵ ۰۴:۲۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۷ ۲۳:۲۷:۱۳
(ویرایش)

مرسی النا جان 

ممنون توضیحت کامل بود❣

خدابزرگه♡
۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۰:۵۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم خوب و سلامت باشین .

برای تک تک تون خوشحالم که دارین تمرین میکنین و گزارش میدین❤

یسنا ژل زیاد بزن . شیب درست به دیلا بده و تا وفتی که حس سوزشت برطرف نشده تغییر سایز نده.

من وقتی میرم سایز بعد که بدون هیچ انقباضی دیلا رو وارد کنم و به راحتی عقب و جلوش کنم و تو ۴ پوزیشن بتونم به راحتی و بدون هیچ ترسی واردش کنم .

زرگل منم اشتباه تو رو داشتم همش نشسته تمرین میکردم .

ولی الان خوابیده خیلی راحت ترم.

Sr جان طول همه ی دیلاها باید حدودا ۱۲ سانت باشه که شما ۱۰ سانتش رو بدی داخل .

برای سایز دیلا باید دورش رو با متر اندازه بگیری .

حس ادرارت کاملا طبیعیه.

امیدوارم امروز یه روز فوق العاده برای همه مون باشه و تمرینات مون عالی پیش بره.

منتظر گزارشات‌تون هستم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۲:۵۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲۰:۲۸:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان من یک هفته پریود بودم ودوباره شروع کردم

الان تا سایز ۱۱ونیم پیش رفتم خیلی ذوق داشتم بیام اینجا بگم

بچه ها تجربه شخصی من اینه که دوش اب گرم خیلی ادمو ریلکس میکنه و این که وقتی یک ساعت تمرین میکنم انگار جا باز میکنه وروز بعد از سایز بعدی شروع میکنم در غیر این صورت باید از سایزای کوچک تر شروع کنم

۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۳:۴۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان

النا جان و زهره حان مث هميشه ممنون بابت راهنمايي هاي پركاربردتون❤️

ساره جان تبريك ميگم فقط يه سوال دارم سايز ١١/٥ با كدوم انگشت دستكش درست كردي؟ بعد چقدر طول كشيد به اين سايز رسيدي؟

من حس ميكنم تنبلم😕 

من با اين سايز درست كردن مشكل دارم قبلا فقط انگشتو پر ميكردم بدون سايز زدن

ديروز با انگشت دوم دستكش ٧ درست كردم بعد تموم شدن سايز كردم ديدم ٨،٨/٥هس بعد سه بار تمرين نيم الي ٢٠ ديقه اي روون شد تقريبا  امروز يكي ديكه درست كردم نيتم همون ٨ بود ولي ديدم اين اذيت ميكرد سايز كردم ديدم ٩ هس ولي سعي كردم با همين تمرين كنم ديگه بايد چند بار و چند روز تمرين كنم 

عصر هم ان شالله تمرين ميكنم 

بعد با اين سايزا كگل زدني تكون نميخوره در واقع كگل تاثير نميذاره برا من ، تو سايزاي پايين با كگل ميرفت داخل با اين سايزا فقط بايد هل بدم بعد كه حا گرفت يكم اينور اونورم ميكنم واژن كشايي شه برا سايزاي بعدي هر چند تاثيري نديدم😂🤦‍♀️

ميشه سايزاتونو گفتني شماره انگشت رو هم بگين؟ من با سايز درست كردن مشكل دارم ديروز دو تا با انگشت دوم دستكش ٧ درست كردم برا امروز، يكيش ديدم خيلي ضخيم شد سايز زدم ديدم ١١ هس😂  معمولا برا هر انگست چه سايزي نرماله؟؟

۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۴:۴۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲۰:۲۸:۵۹
(ویرایش)

یسنا جان مطینم که به سرعت تا سایزای بالا پیش میری😍

منم اول که خیلی سوزش داشتم باورم نمیشد بتونم اما تا سایز ۹اینجوری بودم بعدش فقط یه تنگی احساس میکنم که با فشار میره تو😊

تا سایز نه ونیم بیشتر با دستکش نتونستم درست کنم بقیه رو با کاندوم درست کردم

در ضمن من یه جا خوندم که جایی از بدن که عصب داشته باشه درد توش ایجاد میشه اما پرده عصب نداره پس از دردش نترسین 🙂به خدا توکل کنید بچه ها و اینکه ما باید دردهای بزرگترو تحمل کنیم این درد پیش اونا هیچه😘😘موفق باشششین

۱۳۹۹/۵/۱۵ ۲۱:۰۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه‌ها

من امروز بعد ۱۵ روز وقفه دارم تمرین رو شروع میکنم..

درد بازوی راست و پریود طولانیم، خیلی عقب میندازدم...

دعام کنید..

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۵/۱۵ ۲۳:۵۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

من امشب با دستکش درست کردم و زدم، دیدم خیلی راحت میره تو. اندازه گرفتم، نه بود. بعد با کاندوم امتحان کردم که هم سایز همسرم بود. اونم رفت. امیدوارم در شرایط واقعی با آلت دوباره بدنم سفت نشه. امشب میخوایم با شوهرم امتحان کنیم، البته اکه ایشون حسش بیاد 😜

۱۳۹۹/۵/۱۶ ۰۱:۱۷:۱۳
(ویرایش)

eliraz تبريك ميگم بهت تو تايپيكاي چند روز قبلت نوشته بودي داري از استرس و ترس دور از حون ميميري خوندن پيام امروزت خيلي اميد بخش بود برا ما،

راز موفقيتت از اون روز به امروز چي بود؟😁

بچه ها يه توصيه خانم خياباني گفته بودن نشسته تمرين نكنين،

من امروز كه با سايز ٩ تمرين ميكردم با اينكه انقباضي نداشتم ولي سوزش داشتم همش ميترسم تو اين روون كه شدم چحوري سايزو بيشتر كنم از بيشتر و بزرگ كردن سايز ميترسم خيلي😔

۱۳۹۹/۵/۱۶ ۰۸:۳۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

مرسی عزیزم، رازش ترس و پاشیده شدن زندگیم بود، و تر از اینکه نتونم دیگه کلا وارد رابطه ای بشم. همسرم داره بعد ده یازده سال زندگی شیرین ترکم میکنه و یکی از دلایلش اینه، در واقع تنها دلیلش که مستقیم به من مربوط میشه... حتی نمیتونم به بقیه دلیل جدایی رو بگم. 

دیشب امتحان کردیم، و با هزار دردسر و کلافگی، پوزیشن زن رو بالاخره موفق به دخول شدیم. ولی همسرم عصبانی و کلافه شد و خیلی هم دردش اومد و اذیت شد. میگفت اون تو جای حرکت نداشتم. 

در صورتی که من تمرینام مال پوزیشن زن زیر بود. ولی انگار وقتی زیر قرار میگیرم نمیشه. ایا حتما باید پاهام رو باز کنم و بالا بدم؟ همه جوره امتحان کردم و نشد. 

میخوام با دیلای سایز کاندومی بیشتر تمرین کنم. ایا جز با پنبه با چیز دیگه ای هم میشه؟ احساس میکنم دیلای پنبه ای از الت خیلی نرم تره. 

ممنون از کمک و همراهی تون. 

۱۳۹۹/۵/۱۶ ۰۹:۰۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

Eliraz افرین بهتanim2-thanks. عزیزم امروز دوباره با دیلای اخر تمرین کن و قبل رابطه دوش ابگرم بگیر یا توی تشت تبگرم بشین. کگل حتمااااا بزن. میتونی لبه تخت بخوابی و پاهاتو بذاری روی دوش همسرت و همسرت الت رو وارد کنه. به الت حسابی ژل بزن. توی هر پوزیشنی که میری وقتی الت داخل رفت چند تا کگل بزن و نفس عمیق بکش. اینکار باعث میشه همون انقباض کمی که داری باز بشه و الت راحت حرکت کنه.

یسنا خانم ترست طبیعیه. من از دیلای ۵ میخواستم برم ۶ میترسیدم. و این ترس تا اخرین سایز بود. ولی اگه دیدی اذیت میشی نیم سانت سایز عوض کن. اینجوری خیلی تغییری نداره و راحته. 

۱۳۹۹/۵/۱۶ ۱۰:۳۴:۳۶
(ویرایش)

سلام

Eliraz جان بازم پيشرفتت خيلي خوب بود ببين بنطرم بيشتر تمرين كن با پوزيشن هاي مختلف زن زير زن رو يه پا بالا از پهلو داگي و پوزيشناي ديگه كه خودت ميدوني. بعد ببين همون دستكش رو اگه زياد پر كني و فشار بدي به سايز ١٤ هم ميرسه من پر كردم كه ميگم نميخاد با كاندوم تمرين كني چون همين دستكشا جنسشون لاتكسه و منطعف هر چقدر بيشتر و منسجم تر پنبه رو فشار بدي همون قدر قطور تر ميشه و سفت تر، ان شالله با تمرينات بيشتر سري بعد بتوني رابطه بهتر و راحت تري داشته باشي

نورا جان چقدر خوبي شما😍 من رفتم تايپيك هاي اين  انجمن رو از اول خوندم مثل اينكه شما درمان شدين و باردارين چقدر خوبه كه هنوزم هواي امثال ما رو دارين و با راهنمايي ها صحبت هاتون روحيه ميدين😍 بودن امثال شما اميد هس برا ما بيشتر از تجربياتت برامون بگو 

راستي شما چقدر طول كشيد درمان شين؟  

۱۳۹۹/۵/۱۶ ۱۲:۵۸:۴۱
(ویرایش)

یسنا جان خوبی از خودته🥰 من ۲ هفته درمانم طول کشید. ولی این دو هفته واقعا تمرین کردم. هیچ چیزی باعث نشد تمرینم عقب بیقته. روز ۲ بار. هر بار هم ۱ ساعت، یکساعت و نیم. زمان از دستم در میرفت دیگه. حتی اگر جایی بودم و تمرین سخت بود، در حد ۱۰، ۱۵ دقیقه تمرین میکردم. 

الت خیلی بهتر و نرمتر از دیلاس. و بعدش تازه متوجه میشیم چیو از دست دادیم😂 در کل حس خوبیه چون  انگار اونموقع میشیم یه خانم کامل

۱۳۹۹/۵/۱۶ ۱۹:۱۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام رفقا چطورین؟؟

جانِ جانا دلتنگتم😘

زهره چطوری عزیزم؟تمرینات در چه حاله؟

نورا بارداری؟؟عزیزمم چندماهه؟تودلیت سالمه شکرخدا؟چی هست؟وای چه هیجان انگیز

الیراز جان عزیزم

اینکه میگی همسرت موقع دخول درد داشتن و گفتن جایی وجود نداشته

دلیلش اینکه که شما وقتی آلت داخله خودتونو منقبض میکنید

به همسرتون بگید تکون ندن آلتشونو و یه مدت در همون حالت بمونید و خودتونو رها کنید

و اینکه خودتون آروم آروم عقب جلو کنید خیلی کم در حد یه سانت 

منم توی اولین دخول ها همین طور بودم 

فقط و فقط خودت رو رها کن موقع دخول

اینو به ذهنت بقبولون که آلت هیچ آسیبی به تو نمیرسونه

کل درمان واژینیسمون به نظرم همین یه جمله است...

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۵/۱۶ ۲۲:۲۷:۴۱
(ویرایش)

سوگند جان هفت ماهه هستم و پسر🥰

ان شاالله قسمت همتون

۱۳۹۹/۵/۱۷ ۰۰:۲۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ۰۰:۰۶:۲۵
(ویرایش)

بچه ها منسایز ۵ راحت میره داخل ولی ۶ اصلاااااا نمیره و درد داره و سوزش ... کگل بزن یعنی چیکار کنم ؟؟؟؟ یعنی حین اینکه ک اون قسمت های واژن رو منقبض می کنم دیلارو فرو کنم یا بعده انقباض ؟؟؟؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران