تعداد بازدید : 192667
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۵/۲۰ ۰۲:۴۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۰۶:۴۰:۲۵
(ویرایش)

زرگل عزیز شما تو متنتون بارها اشاره کردید زن مثل گل میمونه مثل الماس میمونه و تا قبل از ازدواج نباید دست خورده بشه. قطعا هر عقل سلیمی متوجه میشه کی نگاه کالایی به زن داره. شما و امثال شما آزادی زن رو فاعلیت زن رو سالهاست از بین بردید و همیشه از در خیرخواهانه وارد میشید و نصیحت میکنید. قطعا من، Piangh و هزاران زن دیگه امروز به این حرف ها گوش نمیدن. زن دارای اختیار، فاعلیت و مختار هستند و ما مروارید نیستیم که صدف از ما محافظت کنه ما انسانیم و آزاد. دوباره توصیه میکنم کتاب های جنس دوم و جنس ضعیف رو بخونید تا با عمق حرف های من پی ببرید و خودتون رو اسیر ارتجاع نکنید.  

Piangh عزیز قطعا خودت متوجه هستی که مسیر رو درست میری و این مخالفت ها که قطعا پیش از این ها باهاش برخورد کردی اهمیتی نداره. 

من فقط نمیدونم زرگل و امثال زرگل چرا به خودشون اجازه میدن تو کار بقیه دخالت کنن. مگه از شما پرسیدن پارتنر بهتره یا همسر که شما رفتی بالای منبر؟ این یه بحث جداس. لطفا وقتی نظرت رو خواستن اظهار نظر کن. دوستمون سوال داشت و هر پاسخ دیگه ای غیر از ج.اب به اون سوال فضولی و قضاوت محسوب میشه. 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۱:۰۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چطورین ؟

چرا هیچکس نمیاد گزارش بده ؟

خودمم  هرروز تمرین دارم و ‌امروز ‌گزارشم رو به خانوم‌خیابانی دادم.

پیشرفت چندانی نداشتم

و مدام به خودم میگم مهم از بین بردن ترسه نه عوض کردن سایز 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۱:۱۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام سلام

افرین زهره ذهنیتت خوبه. من کلا ادم عجولی هستم و فقط میخواستم سایز عوض کنم. تو با این روش کاملاااا درمان میشی. و ترست هم از همسر میریزه هم دکتر. 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۱:۲۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

اتفاقا مي اومدم بگم چرا اينجا اينقدر خلوته🙄

زهره افرين

ولي شما كه تا سايز ١٣ جلو رفتي بازم از ديلاتور ترس داري؟ 

چيكار كنيم اين ترسه بريزه اخه😑

نورا جون شما از تجربياتت بگو قبلا گفتي سر هر سايز ترس داشتي الان بعد درمان كلا ترست ريخت؟ 

منم ترس دارم همش ميگم نميشه نميره در حاليكه ترس هام و تلقيناتم بيجاس 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۲:۳۵:۵۷
(ویرایش)

یسنا جان من هر دیلای جدیدی درست میکردم میگفتم اینیکی خیلییی بزرگه و داخل نمیره. ولی میرفت. من مدام کگل میزدم و قبل تمرین حتما توی تشت ابگرم مینشستم. من تند تند سایز عوض میکردم. و ایراد کارم این بود که با همسرم تمرین نمیکردم. احساس حقارت بهم دست میداد انگار. دیگه هممون این حس ناراحتی رو داشتیم. ولی اگه با اونم تمرین میکردم قطعا بهتر بود.

الان دخول درد نداره و خوبه ولی چون تنهایی تمرین کردم هنوز کمی از نفر دوم میترسم. 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۲:۴۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

نورا جان عزیزم

ببخشید میپرسم شما حس ادرار نداشتی؟

من اوایل داشتم الان خیلی خفیف شده ولی از بین نرفته میخوام ببینم از بین میره؟و به لذت ختم میشه یا نه؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۳:۵۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

منم با دیلا راحتم ولی تا همسرم میاد بدنم منقبض میشه... دارم هر شب تمرین میکنم. ممنون میشم اگه پوزیشن های راحت رو بگید که با همسرم امتحان کنم. پاهام خیلی سخت باز میشه، و برام سخته بدمشون بالا. انگار به مقعدم فشار میاد اگه دیلا یا الت تو اون پوزیشن وارد شه. 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۴:۵۴:۳۵
(ویرایش)

سوگند جان منم اوایل حس ادرار داشتم. و به نظرم بخاطر انقباض بود. کگل بیشتر بزن و کمی پوزیشنتو عوض کن. اول خودت برو رو کار تا واژنت اماده بشه و بعد همسرت بیاد. یه بالشت کوچیکم زیر کمرت بذار ببین توی اون حالتم حس ادرار داری یا نه. من فکر میکنم هنوز کمی انقباض داری.

الیراز جان دیلارو اول خودت داخل ببر و کمی عقب جلو کن و یعد بده همسرت تا عقب جلو کنه. بعدش دربیاره و خودش داخل ببره. به نظرم همون حالتی که تمرین میکنی بده همسرتم انجام بده. 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۵:۰۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۵:۰۱:۴۹
(ویرایش)

منم این مشکل رو داشتم با ورزش کلگل یکم بهتر شده اما هنوزم برام گاهی غیر قابل تحمله 

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۱۵:۳۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

اليراز حان منم حس ميكردم به مقعدم فشار مياد ولي فك كنم بخاطر زاويه باشه چون وقتي دادم همسرم تمرين كنه زياد اين حس رو نداشتم و وقتيم داشتم و اعتراض ميكردم ميگفت بخاطر زاويس

در مورد اينكه به پاهات فشار مياد ببين يبار قشنگ پاهاتو باز كن ژل بزن به چيزاي خوب فك كن اينكه بعد كلي لذت خواهد داشت اين حس ادرار بخاطر زاويه بد هس بنظرم

بعد يه نكته بچه ها من ژل زياد زدني سوزش ميگيرم برعكس همه😂 فك كنم حساسيت دارم هم وقتي ميره به انتهاي واژنم هم حس ميكنم موقع بيرون اوردن كه ژل مياد بيرون مابقيش به مجراي ادراري شايد ماليده شه احساس سوزش ميكنم

احتمالا مشكل شمام اين باشه بهش دقت كنين

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۲۱:۰۵:۳۶
(ویرایش)

بچه ها یه بار دیگه شیب درست دیلا رو میگم 

چون من خودم ایراد داشتم و خانوم خیابانی درستش رو بهم یاد دادن.

واقعا همون یه نکته شون کلی کمکم کرد 

و من اصلا نه درد دارم نه سوزش.چه موقع تمرین خودم چه موقع تمرین با همسرم فقط یکم منقبضم .به همین خاطر پیشرفتم کنده.

ببینید دیلا رو با یه شیب ۳۰ درجه ببرید داخل 

سه چهار سانت که واردش کردید ، دیلا رو صاف بگیرید و دیگه شیب ندید .

دیلا رو صاف کنید و هم زمان هلش بدید به داخل .

به همین راحتی .

خانوم خیابانی میگفتت اگه این نکته رو رعایت نکنی باعث میشه دیلا از یه جایی به بعد وارد نشه و گیر کنه و تو حس میکنی که خیلی تنگی .

در صورتیکه نحوه وارد کردن دیلات اگه درست باشه به هیچ مشکلی نمیخوری.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۵/۲۱ ۲۱:۰۵:۴۲
(ویرایش)

بچه ها یه بار دیگه شیب درست دیلا رو میگم 

چون من خودم ایراد داشتم و خانوم خیابانی درستش رو بهم یاد دادن.

واقعا همون یه نکته شون کلی کمکم کرد 

و من اصلا نه درد دارم نه سوزش.چه موقع تمرین خودم چه موقع تمرین با همسرم فقط یکم منقبضم .به همین خاطر پیشرفتم کنده.

ببینید دیلا رو با یه شیب ۳۰ درجه ببرید داخل 

سه چهار سانت که واردش کردید ، دیلا رو صاف بگیرید و دیگه شیب ندید .

دیلا رو صاف کنید و هم زمان هلش بدید به داخل .

به همین راحتی .

خانوم خیابانی میگفتت اگه این نکته رو رعایت نکنی باعث میشه دیلا از یه جایی به بعد وارد نشه و گیر کنه و تو حس میکنی که خیلی تنگی .

در صورتیکه نحوه وارد کردن دیلات اگه درست باشه به هیچ مشکلی نمیخوری.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۵/۲۲ ۰۰:۱۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام به همه،من تقريبا بيست روزي بود هيچ تمريني نداشتم،اما همه ي اين مدت كگل ميزدم

خداروشكر الان ٤ ٥روزه تمرينامو دارم هرشب انجام ميدم

مرسي زهره جون از احوال پرسيت،من الان عااااليم

خيلي توضيحات خوبي دادي،با توجه به اينكه گفتي بايد بايه سايز كاااملا راحت بشيم بعد سايز عوض كنيم من دوباره برگشتم با سايز ١٠ اين چن شبو حسابي تمرين كردم الان باهاش كاملا راحت شدم،از امشبم بيشتر وقت تمرينو با سايز ١١ونيم كار كردم ده دقيقه اخرم سايز سيزده رو وارد كردم و واقعا نسبت به قبل باهاش خيلي خيلي راحت تر شدم ديگه حس ادرار هم بهم دست نميده

راستي از ديشب هم خيلي جدي تر با همسرم دارم تمرين ميكنم و حس ميكنم كنارم كه هست تمرينامم بهتر پيش ميره،چون قبلا فقط بعضي روزا اونم در حد يه رب باهم تمرين داشتيم اما الان از اول تا اخر كنارمه

اميدوارم زودِ زود همه درمان شيم😊

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۵/۲۲ ۰۰:۳۳:۱۳
(ویرایش)

سلام عاطفه ی  عزیز و خوش انرژی 

چقد خوشحالم از برگشتت 

باریکلا به این همه پشتکارت .

به همین زودیا خوب خوب میشی ان شالله.

خانومایی که گزارش ندادن امروز 

حواسم بهتون هستا 

مخصوصا النا خانوم .

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۵/۲۲ ۰۸:۲۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

خوش به حالت عاطفه جون، من همسرم مسخره م میکنه و میگه اخه چرا باید اینجوری باشه و چرا من از بین اینهمه ادم باید برام همچین اتفاقی بیفته. هر چی بهش میگم خیلی ها اینطوری ان، نمیفهمه. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران