تعداد بازدید : 191562
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۵/۲۷ ۰۱:۴۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها اميدوارم حالتون حساااابي عالي باشه...

جان جاناي عزيز ان شاالله پدرتون سلامتيشونو كامل بدست ميارن...من خودمم هنوز دو هفته نميشه كه كرونا رو شكست دادم!ولي همه ي مدت سعي كردم روحيه مو حفظ كنم و اصلا خودمو نبازم...هيچكي جز خود ادم نيس كه بتونه حال خودشو تو وضعيت خوب نگه داره!پس هميشه سعي كنين حالتونو خودتون خوب كنين...عزيزم اينقد ذهنتو رو شيب ديلا متمركز نكن!يه كم بالا پايين كن خودت دستت مياد،باور كن همش بخاطر اينه كه فك ميكني حالا اگر شيب ديلا رو بد بگيري ديگه نميره تو!نه اونم با يكم اينور اونور ميره تو...اينقد رو جزئيات نرو عزيزم،بالاخره ماها هم اولش مثل تو نميدونستيم شيب چيه كم كم با تمرين دستمون اومد

زهره عزيزم ان شاالله مشكلت خيلي زود حل بشه كه ديگه نياز به جلسات مشاوره پيدا نكني....در رابطه با ورزش هم من خودم با اپليكيشن وُمَن فيتنس تو خونه ورزش ميكنم نميدونم برا اندرويدم هست يا نه ولي يه اپ عالي برا ورزش تو خونه س

من اين چن شبه وقتي حسابي با ديلاي ١١ونيم كاركردمو اكي شدم دو شبم با ديلاي ١٣ كار كردم و ديدم كاملا باهاش روون شدم

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۵/۲۷ ۰۱:۵۱:۲۵
(ویرایش)

امشب كه با همسرم  با سايز ١٣ كار كردم، يك ساعتبعدش گفتم بريم اقدام!

يه پتو مسافرتيو چن تا كردمو زيرم گذاشتم و تو پوزيشن زن زير رفتيم اقدام،اولش همسرم سعيشو كرد و نشد بعد بهم گفت تو خودت امتحان كن و منم خودمو تا حد امكان كشيدم جلو آلتو گرفتم دستم چشامو بستم و بخودم گفتم اين همون ديلاس بايد بتونم بدمش داخل 

اصلا باور كردني نبود واسم!اما من بالاخره تونستم!خييييلي خيييلي راحت تر از اونچيزي بود كه فكرشو ميكردم

نه من و نه همسرم باور نميكرديم رفته داخل همش از هم ميپرسيديم مطمئني رفته؟!

ولي واقعا رفته بود بدون دردو سوزش!

من تو پوزيشن زن زير وقتي پاهامو رو شونه هاي همسرم دادم راحت تر بودم،پوزيشن زن رو رو نميدونم چرا نتونستم!هي ليز ميخورد🙊 ولي همسرم خواست تو پوزيشن داگي بريم و اونم يه خورده هنوز برام درد داشت

از همه ميشنيدم كه آلت راحت تر از ديلاس و امشب واقعا بهش رسيدم،آلت مثل سايز ١٠ ديلا ميمونه نهايت و خيلي نرم تر و بهتر از ديلاس

من امشب درمان شدم و از ته قلبم خداروشاكرم اصلا حس ميكنم يه چيزي تو زندگيم كم بود كه الان خدا اونم بهم داد و زندگيم كامل شد!

اين لحظه رو واسه همه ي شما دوستاي خوبم كه اين جا روزها و هفته ها باهم بوديمو بهم روحيه داديم ميخوام

ان شاالله همه زود درمان شن😍

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۵/۲۸ ۰۰:۵۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

چه خوب عاطفه جان، مبارک باشه این پیروزی. به نظرم حمایت همسرت عامل مهمی بوده. اینکه وقتی نشد کلافه و عصبانی نشه و بذاره خودت امتحان کنی عالیه. 

مرسی از توضیح کامل برای پوزیشن ها، خیلی کمک میکنه برای تمرین و امادگی.

من همچنان هر شب تمرین میکنم. این هم ایده ی خوبی بود که بعد تمرین اقدام کنه آدم، و من متوجه شدم وقتی ارضا میشم بدنم اونقدر انقباض نداره و برای اقدام زمان خوبیه. 

به امید درمان همگی 💚💚

۱۳۹۹/۵/۲۸ ۱۳:۰۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان

عاطفه جان بهت تبريك ميگم خيلي خوشحال شدم از موفقيتت❤️

۱۳۹۹/۵/۲۸ ۱۳:۳۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام‌ دوستای خوبم من واقعا حس تمرین ندارم هر سری که با شوهرم‌تمرین میکنم حال روحیم داغون میشه یکساعت باید بشینم گریه کنم شوهرمم داغون کنم دگ دور تمرین و اینارو خط کشیدم برای هجدم نوبت گرفتم میرم پیش خانم خیابانی امیدوارم همه چیز خوب پیش بره اگر سوالی داشتین بپرسین یادداشت میکنم ازشون میپرسم براتون ان شالله که حال دل همتون خوب باشه همیشه

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۵/۲۸ ۱۴:۱۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۸ ۱۶:۴۳:۵۷
(ویرایش)
سلام به همه ی دوستان منم مشکل واژینسمی دارم تا قبل از اینکه وارد اینجا بشم فک نمیکردم اصلا بتونم درمان بشم ،ولی با خوندن مطالب خوبی که اینجا نوشته شده دلگرم شدم که منم میتونم از زندگیم لذت ببرم.
۱۳۹۹/۵/۲۸ ۱۶:۰۰:۱۳
(ویرایش)

irana جان چرا گريه ميكني؟ وقتي ميتوني با ديلا كار كني بايد اميدوار باشي چون ماها قبلا اينم نميتونستيم وقتي ديلاتور شده داخل رفته بقيشم با تمرين  حل ميشه بايد اميدمون رو از دست نديم

۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲۳:۵۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سلام به همگی 

امیدوارم به زودی نتیجه بگیرید 

منم اینجا درمان شدم باردار شدم و بچم به دنیا اومد 

اما بعد از زایمان رابطه واسم دردناک شده ممکنه دوباره واژینیموس برگشته باشه 

یا علت های دیگه داره به نظرتون🤔

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲۳:۵۵:۵۰
(ویرایش)

اینم بگم که همتون همینجا درمان میشید شک نکنید 

اگه بتونید حضوریبرید پیش خانم خیابانی خیلی بهتره دوستان

ارزششو داره 

۱۳۹۹/۵/۲۹ ۱۸:۳۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

یسنا جون میدونم عزیزم ولی واقعا دست خودم نیس دگ اعصابم‌ نمیکشه سی سالم گذشت هنوز بدون بچم من واقعا روانی بچه داشتنم دگ شوهرمو تهدید به خودکشی کردم که راضی شد بریم پیش خانم خیابانی وگرنه روز با یه دونه گوش پاک کن جیغ میزدم وحشتناک درد داشتم اما الان براحتی میشینم رو آلت ولی سوزش شدید دارم اگر نیم سانت شوهرم بخاد تکون بده وحشتناک میسوزه که قابل تحمل نیس

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۵/۳۰ ۰۱:۵۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عاطفه جان تبریک میگم 

خیلی خوشحال شدم برات ‌.کاملا مشخصه دختر قوی با روحیه بالا هستی که تونستی از پس این بیماری بربیای با اینکه تو این مدت مسائل مختلفی داشتی.

منم پریودم یکی دوروز دیگه تموم میشه و دوباره تمریناتم رو شروع میکنم .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۳۰ ۱۲:۳۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها،من از خودم ناامیدم که دیگه اینجا پیامی نمیزارم.مشکل الانم اینه علاوه بر واژینیسموس مامانم گیر داده برم ازمایشای قبل بارداری و بدم،و زیر نظر دکتر باشم.اخه من چطور تست  پاپ اسمیر بدم؟

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۵/۳۰ ۱۳:۳۹:۲۵
(ویرایش)

ايرينا جان عزيزم دقيقا ميفهممت 

من قبلا خودم اون گوش پاكن رو هم نميتونستم وارد كنم اصن فك ميكردم ديوار بتني دارم😑مطالب اينجا رو كه ميخوندم ميديدم بعضيا بدون رفتن پيش خانم خياباني خودشون اين دل و جرات رو دارن با ديلا تمرين ميكنن تعجب ميكردم واقعا چجوري ميتونن

به همسرم چند سال اصرار كردم همش بعد رابطه گريه ميكردم ا بريم پيش خانم خياباني تا راضي شد ولي همين كه رفتيم پيش خانم خياباني بعد معاينشون بعد خروج از مطب از اين رو به اون رو شدم  فهميدم بتني در كار نيس با تمرين يكم سوزش و درد ميشه جا باز كرد بعدشم اين دردها و سوزش ها درمان بشن

ميخام بگم اگه نرفتي پيش خانم خياباني حتما برو

ان شالله زودي هممون درمان شيم و مث بقيه روال طبيعي روابط رو در پيش بگيريم

۱۳۹۹/۵/۳۰ ۱۴:۳۸:۰۰
(ویرایش)

مررررسي از همگي بابت تبريكاتون🥰💐🌹

من مطمئنم همه ي شما هم مثل من ميتونين،منم اولش بخدا مثل شما بودم،اوايل كار با ديلا نزديك بود از حس اينكه ميخواد يه چيزي بره تو بدنم غش كنم!اما كم كم همه چي خوب شد...واژينيسموس يه بيماري كه عاملش روانيه و تا رو ذهن خودتون كار نكنين و تجسماي لازمو انجام ندين نبايد انتظار پيشرفت داشته باشين،پس اول از همه چيز همش تو ذهنتون اين باشه كه دارين با همسرتون دخول رو انجام ميدين در كنارشم تمرينارو داشته باشين،همه درمان ميشن واقعا

من ٤ ٥ ماهه كه تمرين كردم وبالاخره به نتيجه رسيدم شماهم با تمرين بالاخره درمان ميشين،پس دست از تلاش برندارين

راستش من يكي دوماه قبلم خواستم با همسرم امتحان كنم ولي ديدم هنوز خيلي انقباض دارم و نشد چون اونموقع زياد با همسرم جدي تمرين نميكرديم ديگه از وقتي تمرين با همسرم جدي شد منم ترسم ازش ريخت و هرموقع كنارم بودتجسم ميكردم اين ديلايي كه الان دستشه همون التشه و در نهايت برا اقدامم چشامو بستم و تجسم كردمو شد خداروشكر

پريبال جان عزيزم من چن وقت پيش متخصص زنان بودم و بهش گفتم اگه بخوام اقدام به بارداري كنم چه ازمايشايي لازمه وقتي همه رو گف گفتم خب من واژينيسموسم هنوز دخولو تجربه نكردم پاپ اسمير برا منم لازمه گفت نه اونو هنوز برات نمينويسيم ولي هرموقع درمان شدي برات مينويسيمش

حالا شمام دكتر كه رفتي بهش بگي دخول نداشتي احتمالا پاپ اسمير برات ننويسه

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۵/۳۰ ۱۷:۵۸:۳۲
(ویرایش)

عزیزم باید از لحاظ برانگیختگی چنسی بالا باشی اونوقت هیچ دردی احساس نمیکنی .من همینجا درمان شدم و بچه دار شدم .شما هم میتونی اگه مرتب سکس داشته باشین سوزشی وجود نخواهد داشت 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران