تعداد بازدید : 192774
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۵ ۰۹:۰۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۷ ۱۷:۵۵:۴۶
(ویرایش)

سلام من بعد یه مدت طولانی اومدم 

اخرین بارمن سایز ۱۲ رو تمیرین کردم که یکم سوزش داشتم بعد اون با همسرم امتحان کردیم که فقط تونست تا نصفه آلتش رو داخل کنه و من درد داشتم حس میکنم شیب مناسبی نداشت یا شایدم علتش ترس من بود خلاصه که نشد که کامل وارد کنه و عقب و جلو کنه 

بعدم که خسته شد و دیگه بیخیال شدیم کلا احساس ناامیدی داشتم بعدم پریود شدم باز از دیروز دارم شروع میکنم ولی بیشتر از سایز ۱۲ نمیتونم

زهره جان چطور میشه از خانم خیابانی وقت غیر حضوری گرفت؟؟؟

۱۳۹۹/۶/۵ ۰۹:۲۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۲ ۰۸:۳۸:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها وقتتون بخیر.من یک هفتست ازدواج کردم ولی اصلا نمیتونم رابطه برقرار کنم.سر الت که به پرده میرسه سوزش شدیدی دارم و حس دسشویی میگیرم و گاهیم دسشویی میگرم.پاهامو به شدت منقیض میکنم و با دستم التو محکم میگیرم نمییزارم بره....خیلی میلرزم.....خیلی کلافه شدم اگر میشه کمکم کنید بگید از کجا شروع کنم.همسرم گناه داره واقعا....

اگرپرده عصب نداره پس چرا من اینقدر میسوزم؟

دو بار دکتر رفتم هردوشون ارامبخشو اینا دادن و ژل و پماد و اینچیزا ولی اثر نداره که نداره.....دکتر گفت یک هفته با انگشت اشاره همسرت امتحان کنید بعد دوباره بیا....انگشت سوزش میگیرم عین الت.....

۱۳۹۹/۶/۵ ۱۰:۴۹:۵۰
(ویرایش)

ترنم جان فک میکنم شما هم واژینیسم هستی و باید برید پیش متخصص سکسولوژی نه هر پزشک زنان و زایمان جون منم دقیقا الان مدتی هست ازدواج کردم و همین مشکل رو دارم و همه دکتر ها فقط بهم ژل میدن و میگن برو درست میشه ولی هنوز نشده

حتما به سکسولوژیست مراجعه کن و مشکلت رو مطرح کن 

اینجا هم روش درمان رو ذکر کردن ولی بهتره اگه دسترسی به متخصص دارید مراجعه کنید اونجا

۱۳۹۹/۶/۵ ۱۰:۵۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۲ ۰۸:۳۸:۰۱
(ویرایش)

شما سکسولوژیست رفتی مشکلت حل شد؟ چه راهکارایی داد؟

اینجا نمیدونم دکتر خوبو از کجا پیدا کنم چون شهر خودم نیست ....راهکارای اینجا چجوریه؟  من کگلو متوجه نمیشم ورزشش چجوریه.....ممنون میشم کمکم کنید مشکلم حل شه......اینجا کسی نیست که تخصص داشته باشه و بشه باهاش تلفنی حرف زد و راهکار گرفت؟

۱۳۹۹/۶/۵ ۲۰:۵۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

الیراز جان مبارکه مبارکه😁

فقط یه سوال عزیزم شما هم حس ادرار داری؟

بعد لذتی که میبری چه شکلیه یعنی بدنت یخ میزنه یا مثل همون لذت تحریک کلیتروسِ؟

تو رو خدا ببخش انقد رک گفتم

ولی به جز شما از کسی نمیشه این سوالا پرسید

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۶/۶ ۰۰:۱۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

فرزی جان این شماره منشی شون هست که وقت میدن .

09022052005

البته خانوم خیابانی فقط حضوری مشاوره میدن و بعدش از واتس اپ پیگیر درمانتون هستن.

سلام ترنم جان خوش اومدی 

عزیزم اگه واقعا میخوای خیلی زود و اصولی درمان بشی در اولین فرصت به شماره یی که بالا گذاشتم رنگ بزن و ازشون وقت بگیر .

من چندین ماه خودم طبق راهکارهایی که اینجا ارائه شد شروع به تمزین کردم که متاسفانه وضعیتم بدتر شد .اما خوشبختانه شرایطم جور شد و رفتم پیششون و  الان تحت نظر خودشون دارم درمان میشم .

بازم هرسوالی داشتی  راحت بپرس هر کدوم بتونیم کمکت میکنیم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۶ ۰۱:۲۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

سوگند جان لذتش متفاوته با لذت کلیتروس، بدنم یخ نمیزنه، و به ارگاسم هم نمیرسم، فقط جالبه و هیجان انگیز. با کلیتروس ولی به ارگاسم میرسم، شاید برا اینه که اونطوری عادت کردم. ولی از وقتی موفق شدم دلم هی سکس میخواد، انگار دهانه ی رحمم همه ش میگه بگو بیاااد.

من وقتی رو قرار میگیرم حس ادرار شدید دارم در حدی که حس میکنم الانه جیش کنم رو همسرم. ولی خب فکر میکنم برا فشاری باشه که رو مثانه ست، و خب داغی توی رحم که این حس رو دارم. 

ترنم جان نترس، کگل رو امتحان کن. وقتی معاینه شدی و گفتن فیزیکت نرمال هست، یعنی شما ناخوداگاه عضلاتت رو منقبض میکنی موقع ارتباط. کگل بهت یاد میده که وقتی منقبض کردی، بتونی بازش نگه داری. فقط کافیه موقع سکس عضله رو باز نگه داری تا الت بره تو، و خودت رو رها کنی. تمرین ها رو طبق حرف بچه ها اینجا انجام بده و نتیجه میگیری حتما. 

بچه ها من تو اینترنت میخوندم، دیدم خیلی ها مشکل گشادی دارن و در به در دنبال کگل هستن خودشون رو تنگ کنن، اونوقت ما این مدلی :)) برام جالب بود. در واقع فکر کنم همسرای ما در سکس با ما بعد درمان لذت بیشتری از بیشتر ادمها میبرن چون تنگ تریم. اینم گفتم روحیه مون تقویت شه ؛)

۱۳۹۹/۶/۶ ۰۱:۲۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان

مرسی که حال منو پرسیده بودین.

من بعد از وارد کردن سایز ۷ دوباره ترسام شروع شد و همه چیو گذاشتم کنار.بعدم چندبار مسافرت رفتیم و همه جیز فراموش شد.اینم بگم همسرمم تقصیر کار هست چون میگه عجله نکن وقت هست😔

خلاصه که بعد چند وقت داشتم فیلم میدیدم تو فیلم یه سکانس داشتن سکس میکردن و لذت میبردن من رفتم تو فکر که چرا مگه چیه که من نمیتونم😔

رفتم دوش گرفتم و سایز ۸.۵  _۹ رو وارد کردم و داشتم پرواز میکردم🙂

اما فعلا رو همین سایز قفل شدم.اینکه فقط چند سانت دیگه فاصله دارم تو دلم قنج میره.

مرسی از همتون بچه ها مرسی ازین سایت و تایپینگ خوب.خیلی بده که ما هممون حس کردیم واژینیسنوسو ولی خیلی خوبه که فکر میکنم شماهام هستین و من تنها نابوده جهان نیستم😅💖

۱۳۹۹/۶/۶ ۰۱:۵۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

پری بال و النا چرا گزارش نمیدین؟

اگه وقتو تلف کنین و هی بهانه بیارین اولین کسی که ضرر میکنین خودتون هستین

منتظرتونم

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۶ ۱۲:۲۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها،من دیلاتورم و ساختم و اماده س

اومدم اینجا صفحه اول انجمن و یکبار دیگه بخونم که دیلامو وارد کنم،برام دعا کنین

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۶ ۱۳:۳۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

خب من اومدم.راستش نتونستم دیلارو وارد کنم.بعد مدت طولانی شروع ب تمرین کرده بودم و البته به نظرم حتی دیلای شماره یکم زیادی واسم بزرگه..

با گوش پاک کن اول تمرین کردمو بعدش تصمیم گرفتم سریع دیلارو وارد کنم و تا یه مقداریشم رفت..حدود یک چهارمش ولی خیلی خیلی سوزش داشتم.یه چیزی بگم؟ من فک میکنم تازه امروز ورودی واژنمو پیدا کردم.و به نظرم اون سوراخ خیلی کوچیکهanim2-wacsmiley

گوش پاک کن و راحت وارد کردم و مسیر واژنم دستم اومد.بعداز ظهرم تمرین میکنم فقط بچه ها ببخشید اینو میگم احساس میکنم لابیاهام خیلی مزاحمم میشن ی بخشی از مشکلم لابیاهامن که وقتی لوبریکانت میزنم بسته میشن و همش باید با دستم واژنمو پیدا کنم.فک میکنم خیلی تاثیر داره تو حوصله و تمرینم.

ولی در کل حالم خوبه.نسبت به دفعه های قبل لرزش پاهام خیلی کم بود.ارامش داشتم چون قبلش یه 5دقیقه ای مراقبه داشتم و خلاصه اینکه همه چیز از قبل خیلی بهتر بود

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۶ ۱۴:۴۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

پریبال جان سلام عزیزم پاهاتو کاملن باز کن خودبه خود باز میشه.

وقتی دیلا رفت داخل یکم درش نیار نا امید نشو چند دقیقه نگه دار بعد که حست مثبت شد  کگل بزن و یکم فرو کن.

تجربه ی شخصیم اینه که ثانیه به ثانیه نگاه نکن ببین چقد رفته

آهسته و پیوسته ادامه بده مطمئنم میتونی عزیزم عصر بازم بیا برامون بگو.

۱۳۹۹/۶/۶ ۱۵:۲۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستاي عزيزvalentine

اميدوارم حال همتون خوب باشه

اليراز و عاطفه جان تبريك ميگم بهتون😍 زهره پري بال النا خوشحالم كه تمريناتتون رو مرتب پيش ميبرين😍 ان شالله ما هم زودي درمان شيم

منم چند وقته بنا به دلايلي نتونستم تمرين كنم ان شالله از امشب شروع ميكنم تمريناتمو.

ترنم جان شما تازه يه هفتس ازدواج كردين بنا به گفته خانم خياباني و چندجايي كه خوندنم به زير سه واژينيسموس نميگن شما شايد چون اولشه يكم ترس دارين عاديه احتمال زياد واژينيسموس نيستين

من بعد مراجعه به خانم خياباني و معايتشون و شروع تمرين با ديلاتور فهميدم واقعا اون غولي كه از هايمن و رابطه اول ساختيم واقعا اشتباهه اينا رو ميگم تا تو نترسي هيچ غول و ديوار بتني در كار نيس سوزش اوليه برا بار اول رو همه دارن سعي كن ريلكس باشي نترسي اگه يكم بيخيال باشي احتمالا بتوني دخول رو انجام بدين كه ان شالله اينطور باشه و از پسش بر بياين و مث ما واژينيسموس نباشين🌺

بچه ها بعد سايز چند ميرين به تمرين با الت؟  

من الان با سايز ١٠/٥ تمرين ميكنم 

۱۳۹۹/۶/۶ ۱۶:۰۲:۵۴
(ویرایش)

سلام به همگی 

ممنونم زهره جان اره با خانم خیابانی صحبت کردم گفت باید حضوری بیای و چون من شهرستان هستم و خیلی از تهران دوریم تو این شرایط کرونا اصلا برام امکان نداره برم تهران ، همینجا یک ماما پیدا کردم که متخصص سکسولوژی هست و دیروز رفتم پیشش بهش همه چی رو گفتم و معاینم کرد گفت عالی هستی و اصلا اون حالت واژینیسموس رفع شده و فقط ذهنت رو باید اروم کنی گفت که به صورت نشسته و چهار دستو پا تمرین کن و سعی کن برای اولین بار سکس خودت فاعل باشی گفت علت اینکه نتونستی اینه که خودت زیر بودی همسرت رو و اینجوری استرس گرفتی  امروز نشسته تمرین کردم بد نبود حالا باید بیشتر تمرین کنم

۱۳۹۹/۶/۶ ۲۰:۱۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۷ ۱۸:۵۱:۵۸
(ویرایش)

سلام بچه ها من سال 95 تو این انجمن عضو بودم تا دخلول هم پیش رفتم اما بعد از اینکه بار دوم ناموفق بودم دیگه تلاشی نکردم اما دیگه احساس عذاب وجدان داره خفم میکنه دوست دارم تمام بشه ممنون میشم انژی های مثبت برام بفرستینflower

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران