تعداد بازدید : 192470
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۶ ۲۲:۰۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۲ ۰۸:۳۸:۰۱
(ویرایش)

ممنونم از همگیتون و راهنماییاتون....اگر بازم چیزی هست که من نمیدونم بگید بهم....بچه ها کگل دقیقا چجوریه؟ باید حس انقباض بدم به خودم؟

۱۳۹۹/۶/۶ ۲۳:۰۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام

فرزان جون شمام دوباره با ما شروع کن هنوز دیر نشده.ما همه عین همیم.

ترنم جان فکر کن میخوای جلو دستشویی تو بگیری چکار میکنی اونو بش میگن کگل‌.

حالا دقیقترش رو بچه ها میان میگن 

من در این حد میدونم

۱۳۹۹/۶/۶ ۲۳:۵۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۷ ۱۸:۵۱:۵۸
(ویرایش)

سلام یلدا جون ممنون واقعا ان شالله valentineنزدیک عادت ماهانمه تمام که بشه انشالله شروع میکنم 

۱۳۹۹/۶/۷ ۰۰:۰۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

فرزان جان ادامه بده نترس. امید داشته باش، دو هفته هر شب تمرین کن، سعی کن ذهنیتت رو تغییر بدی تا ترست بریزه. من از سال نود این مشکل رو داشتم و اصلا نمیدونستم مشکلم چیه. سالها گذشت و حالا که حرف جدایی شد این مسئله رو پیگیر شدم و دیدم وای چه چیز ساده ای بود و من چقدر بزرگش کردم و فکر میکردم من مشکل دارم و حل شدنی نیست. پیگیر باش عزیزم. 

ترنم جان وقتی میری دستشویی، وقتی داری جیش میکنی یهو وسطش جلوی خودت رو بگیر. میبینی که یه انقباضی دادی به خودت برای این کار. این میشه کگل. وقتی مثانه ت خالیه، بیرون دستشویی و کلا هر جا که هستی میتونی امتحان کنی، ماهیچه ها رو باز کنی و بعد ببندی. هم باز و هم بسته چند ثانیه نگه دار. بعد یه تمرین دیگه اینه که فکر کن داری با واژنت نفس میکشی، برای خروج نفس از واژن باید باز نگهش داری دیگه. از بینی بکش تو و از واژن خالی کن. اینطوری باز نگهش میداری. حتی موقع وارد کردن دیلا هم همین، کگل حالت بازش رو میتونی امتحان کنی و بعد دیلا که بره تو یه کم بالا پائینش میکنی و میذاری یه مدت توش باشه. اینا راههایی بود که من امتحان کردم و تمریناتی بود که من انجام دادم و موثر بودن. موفق باشی عزیزم. 

۱۳۹۹/۶/۷ ۰۰:۲۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

فرزان جون همه مثل هميم شمام مثل ما شروع كن هر روز مرتب با انگيزه بيشتر تمرين كن بيا گزارش بده اين گزارش دادن مجبورت ميكنه مرتب تمرين كني😊

ترنم جان شما بازم ميگم اول راهين بنظرم از الان نگو واژينيسموسي خود خانم خياباني هم ميگفتن زير ٣يا ٦ ماه دقيق يادم نيس واژينيسموس حساب نميشه قبول نميكنن

تلقين اين واقعيت مانع برقراري رابطت ميشه من دوستايي داشتم كه دو سه ماه اصلا نتونستن كاري كن مث شما فك ميكردن ولي تو يه حركت كلا دخول انجام شده و بعدشم راحت رابطه عاديو داشتن سعي اذهنت رو اروم كني و به سمت واژينيسموس بودن معطوف نكني،  

بچه ها يكي جواب منو بده لطفا

معمولت بعد سايز چند ميرين به تمرين با الت؟

۱۳۹۹/۶/۷ ۰۰:۴۶:۳۰
(ویرایش)

خیلی ممنون ازتون بچه ها قلبم روشن شد اصلا anim2-40

۱۳۹۹/۶/۷ ۰۵:۴۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبید؟

من سال ۹۷ وارد انجمن واژینیسموس همون سال شدم و تمرینامو شروع کردم چند تا سایز بالا اومدم و ول کردم تا الان که دوسه روزه دوباره اومدم تمرین چون واقعا از این وضع خسته شدم. 

همه این تاپیکو خوندم دیروز شروع کردم به تمرین سایز ۱ رو وارد کردم اومدم سایز ۲ رو وارد کنم نشد. امروزم همینطور

یادم اومد دوسال پیش خیلی پیشرفتم بهتر بود. رفتم انجمن اوت نوقع رو خوندم دیدم چند نفر از اونایی که با من تمرین می کردن و پیشرفتشون مثل من بود الان بانو شدن و شماره گرفتن ولی من .. خیلی تاسف خوردم .میخوام دیگه ایندفعه واقعا ادامه بدم با کمک شماها

به امید موفقیت

۱۳۹۹/۶/۷ ۱۲:۱۱:۵۴
(ویرایش)

یسناجان من بعد سایز یازده و نیم دوازده رفتم اقدام. دو هفته هر شب با اون سایز تمرین کردم. راستش رو بگم من هفته ی اخر با خیار بزرگ تمرین کردم، چون دیلا خیلی نرم بود و احساس کردم با واقعیت فاصله داره. وقتی با خیار که روش کاندوم میکشیدم تمرین کردم، چون خیلی سفت و خشن بود، بعدش الت واقعا برام نرم و راحته و واقعیت در واقع از تمرینام راحت تر و سبک تره. 

۱۳۹۹/۶/۷ ۱۵:۲۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها

من امروز ناهار خونه مامانم بودم ،برم خونه تمرین میکنم،الانم از هر فرصتی دارم واسه کگل زدن استفاده میکنم

امیدوارم امروز بتونم دیلای یک و وارد کنم،همش فک میکنم ورودی واژنو شاید اشتباه میکنم که کجاست.هرقدرم تو نت سرچ میکنم که حداقل با یه ویدئویی چیزی بفهممش چیزای بی ربط نشونم میده.

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۷ ۱۸:۴۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام

پریبال منم مثل بودم. ولی لابیاهای من کوچیکه و روی هم میفتاد و انگار اونجا کاملا بسته س. من اونو زودتر باز میکردم زودترم درمان میشدم. اول یه زور بزن و با دستت اونو باز کن. یا اگر قشنگ زور بزنی خودش باز میشه و ورودی واژنتو میبینی. اگرم از اینه استفاده نکنی که چه بهتر دیلارو بذار روی ورودی و یه زور کوچیک بده و دیلارو کمی بده جلو. خودش میره داخل. 

بچه ها کگل خیلیییی مهمه خیلیییی. 

عروس خانم بهت تبریک میگم. شما هم حتمااااا کگل بزن. فکر کن داری ادرارتو نگه میداری و بعد رها میکنی. به این میگن کگل. روزانه ۱۰۰ تا بزن. بیشترم تونستی بزن. فعلا هر روز اینکارو بکن و برای رابطه خودت برو روی الت همسرت. قبلش ۱۰ دقیقه توی تشت ابگرم بشین و دوش ابگرم بگیر که ریلکس بشی. بعد حسابی به الت ژل بزن و با کگل و نفس عمیق و یه کم زور زدن مثل دسشویی کم کم و اروم بشین روی الت.البته خودتو کمی به جلو خم کن. واقعا راحته. به همسرت بگو التو برات نگه داره و خودت بازی بازی بشین روش. اگر احساس سوزش کردی طبیعیه چون واژن بار اولشه که میخواد باز بشه. اما همون لحظه س  و از بین میره. اگر حس سوزش داشتی همونجا صبر کن کگل بزن و نفس عمیق بکش. این زور زدنه باعث میشه واژنت قشنگ باز بشه. امیدوارم با این روشی که گفتم بیای بگی بانو شدی.

۱۳۹۹/۶/۷ ۱۸:۵۱:۲۰
(ویرایش)

سلام ترانه جون منم مثل شمام من تازه شماره هم گرفتم اما تنبلی کردم تازه من پیش خانم خیابانی هم رفتم اما متاسفانه ایراد از خودم بود که پیگیری نکردم اما میخوام امسال با یاری خدا تموم کنم این کابوس و توام میتونی قشنگم با توکل به خدا هممون میتونیمvalentine

۱۳۹۹/۶/۷ ۲۳:۵۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۲ ۰۸:۳۸:۰۱
(ویرایش)

بچه ها خیلی ممنونم ازتون حتما امتحان میکنم روشایی که گفتیدو خبر میدم....التماس دعا تواین شبا.....

۱۳۹۹/۶/۸ ۰۰:۲۶:۴۲
(ویرایش)

اليراز جان ممنون بابت راهنمايي و پاسخگوييت

بچه ها من كگل نميزنم نياز نميبينم مهم بودنش به چه علته من بدون كگل تمرين ميكنم راحت ترم

وقتي ديلا داخله كگل زدني تنگ تر ميشه سخت جلو عقب ميشه اذيت ميشم

۱۳۹۹/۶/۸ ۰۲:۳۵:۲۰
(ویرایش)

یسناجون کگل رو موقع جلو عقب کردن الت لازم نیست بزنی. فقط اولش که میخوای وارد کنی کمک میکنه روی ماهیچه ها کنترل داشته باشی و منقبض نکنی راه دیلا یا الت رو ببندی. اگه بدون اون راحتی که ولش کن. ولی کلا این ورزش به ماهیچه های اون قسمت کمک میکنه و ادم متوجه میشه که دیوار بتنی اونجا نیست. چون حس بیشتر ما بر اثر انقباض ناخوداگاه ماهیچه اینه که اصلا سوراخی وجود نداره که چیزی بره توش. موفق باشی عزیزم. 

بچه ها افرین به انگیزه و امیدتون، پیگیر باشید، موفقیت حتمیه، قول میدم 💚

۱۳۹۹/۶/۸ ۱۸:۴۲:۴۲
(ویرایش)

بچه ها اليراز جان بازم ممنون بابت راهنمايي هاتون

من باز يه سوال دارم شما سايز بالاتر كه رفتين بارهاي اول يكم خونريزي يا خون ابه يا مث لك همچين چيزي داشتين؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران