تعداد بازدید : 192766
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۱۲ ۰۰:۵۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

زرگل جان ممنون از پیامت🌹

منتظر گزارشاتت هستیم .

سعی کن وقفه نندازی بین تمریناتت.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۱۲ ۰۱:۳۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۰۶:۴۰:۲۵
(ویرایش)

زرگل جان

من قبلا هم سر قضیه دوستی که اومد پرسید با دوست پسرش رابطه داره و دچار واژینیسموس هست بحث کردم. لطفا کسی رو قضاوت نکن. اینجا یک فضای امن هست که میایم از خصوصی ترین رفتارهامون صحبت میکنیم بعد شما مثل داروغه میای تذکر میدی به این و اون و بقیه رو قضاوت میکنی. تو جامعه دیگه از قضاوت های بیجا به سر اومدیم میایم اینجا آرامش داشته باشیم باز شما تو کار بقیه دخالت میکنی. من به شخصه بعد از برخورد شما با اون خانم که با دوست پسرش رابطه داشت و نصیحت ! های شما ترجیح دادم که بیشتر خواننده خاموش باشم تا مشارکت فعال. چون میبینم اینجاهم این قضاوت های بیجا هست. شما نه وظیفه ی تذکر داری نه وظیفه ی امر به معروف متاسفانه هم تفکر های شما زندگی رو برامون زهر کردن لطفا اینجا آزادمون بگذار

۱۳۹۹/۶/۱۲ ۰۴:۳۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من الان فرصت کردم بیام پیاماتون رو بخونم 

زهره جان، یسنا جان، زرگل جان و رویا جان

واقعیت اینه که امشب نتونستم تمرین کنم و تا دیروقت بیرون کار داشتم و دیگه انرژی نموند😔😔😔.

عزیزای من راجع به قضیه فیلم باید بگم ابدا فیلم سوپر نبود فیلم هالیوودی بود و من هر روز یه فیلم سعی میکنم ببینم گاهی کره ای گاهی ترکی گاهی هندی واکثرا ایرانی(البته ایرانیارو باهمسرم) فیلم دیدنو خیلی دوست داریم.من ناراحت نشدم عزیزم 😘همه ی ماهایی که اینجاییم انقد سایتا و کانالای مربوط به زندگی متاهلی رو زیر و رو کردیم که اطلاعات زبادی داریم درباره ی روابط زناشویی شاید یه خیر تو این وضعیت باشه و اونم اینه که اطلاعاتمون نسبت به اونایی که این دردو نکشیدن بیشتره.

ولی من میگم بچه ها دلم نمیخواد خود سانسوری کنیم بیاید کمتر همو قضاوت کنیم هممون.

۱۳۹۹/۶/۱۲ ۱۳:۱۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها.سلام زهره جون.بچه ها من تو همون سایز ١ موندم واسه همین گزارش ندادم،ولی مرتب کگل میزنم و تاثیر کگل و دارم میبینم چون با اینکه با شوهرم رابطه دخول نداریم ولی مثل قبل عضلاتم سفت و منقبض نمیشه و بابتش خیلی خوشحالم.خلاصه اینکه یه گوش پاکن بشه دوتا میام و گزارش میدم

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۱۲ ۱۵:۴۲:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها 

پری بال این اشتباه رو سری های گذشته هم کردی که نیومدی گزارش بدی .

من خودمم مثه تو بودم .طول کشید تا تونستم اولین گوش پاک کن رو وارد کنم ولی هر روز میومدم صحبت میکردم .

خودت رو با بقیه مقایسه نکن و اینو بدون که شروعش سخته اولی رو با موفقیت وارد کنی بقیه ش راحتتره .

هرروز منتظرتم که بیای گزارش بدی 

زرگل جان دیشب شما یه چیزی گفتی ما هم نظرات مون رو گفتیم .قهر نکن❤

بیا و حتما گزارش بده منتظرتم .

یسنا جونم چطوره؟😀😀😘

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۶/۱۲ ۱۶:۳۵:۰۲
(ویرایش)

باشه زهره جون،پس هرروز گزارش میدم☺مرسی از پیگیری و مهربونیت

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۱۲ ۱۷:۰۶:۰۰
(ویرایش)

آفرین پری بال 👍👍👍

توکل کن به خدا و ادامه بده.

مطمئنم که میتونی 

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۶/۱۲ ۲۱:۳۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه

چه خبر بوده اينجا😁

بچه ها همه اينجا يه مشكل واحد داريم با شرايطا و مشكلات مختلف حالا قرار نيس از صحبت هاي هم ناراحت شيم نه همو از نزديك ميشناسيم نه خواهيم شناخت ولي تلاش ميكنيم از همين راه دور به بهتر شدن شرايط هم كمك كنيم هيشكي قصد ناراحتي كردن اون يكيو نداره بياين باهم مهربونتر باشيم قهر و ناراحتي برا چيه 

زهره جون منم امروز يبار تمرين كردم يبارم ميخوام شب تمرين كنم جبران روزايي كه نتونستم تمرين كنم😁

از خودت چه خبر؟ شرايطت تمريناتت مورد رضايتت هست؟ تا چه سايزي تونستي جلو بري؟ 

پريبال ببين همه درد داريم حتي تو سايز يك من خيليي درد داشتم روزاي اول ولي بعدا روون شد درد داشتي نترس ادامه بده بعد يمدت دردش ميره ون جا باز شده براش

۱۳۹۹/۶/۱۲ ۲۳:۳۴:۰۱
(ویرایش)

بچه ها شمام سايز عوض كردني تو سايزاي بالاتر اولش هر كاري ميكنين نميره تو؟😫

۱۳۹۹/۶/۱۲ ۲۳:۴۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۷ ۱۷:۵۵:۴۶
(ویرایش)

سلام به همه دوستان مخصوصا زهره عزیزم

بچه ها من نیومدم گزارش بدم یکم درگیر بودم اگه خاطرتون باشه من گفتم که میخام برم پیش دکتر چون خیلی ناامید بودم و بیشتر از سایز ۱۲ نمیتونستم بعد قبل تعطیلات رفتم دکتر و معاینه کرد و گفت اوکی هستی و خیلی بهتر شدی و گفت که حالا که تا سایز ۱۲ تونستی بابد فقط چزیشن رو عوض کنی و همیرت بخوابه تو بیای روش و گفت اول با همون دیلا تمرین کن و بعد که راحت تونستی با همسرت و من دو روز با دیلا تمرین کردم و دیروز با همسرم تمرین کردم و موفق شدمlove 

شاید باورتون نشه وقتی تونستم انقدر خوشحال بودم که زدم زیر گریه cry

و بالاخره تموم شد خیلی خوشحالم واسه همتون ارزو میکنم زودتر مشکلتون حل شه و بانو بشیدanim2-thanks

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۰۰:۲۷:۱۹
(ویرایش)

فرزي جان مباركه 

بعد سايز ١٢ نميرين ١٣؟؟ شايد سايز همسر از ١٢ بيشتر باشه! من همش حس ميكنم بعد اين سايزي كه تمرين ميكنم نميتونم چون سختمه واقعا 

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۰۲:۱۰:۳۹
(ویرایش)

سلام فرزی جانم 

چقققدر عالی مبارک باشه عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹

خداروشکر که تو هم تونستی.

فقط یادت باشه تا یه مدت زیاد رابطه داشته باشین که درمانت کامل بشه .

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۱۰:۳۶:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها 

یسنا جان تمریناتم شکر خدا خوب پیش میره و دیروز به خانوم خیابانی گزارش دادم .

من با سایز ۷.۵ در حال تمرین هستم که امروز و فردا تغییر سایز میدم و باهمسرمم با ۶.۵ در حال تمرین هستم .

شما چه سایزی هستی؟

پری بال و النا و زرگل بیاین گزارش بدین

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۱۲:۱۸:۵۵
(ویرایش)

سلام زهره جون،سلام بچه هاااا،من امروز قبل تمرینم رفتم پیاده روی یه نیم ساعتی نزدیک خونه مون،بعد اومدم دوش گرفتم و کگل زنان رفتم سر تمرینم،یه گوش پاک کن و که روون شدم،اخه قبلا همونم نمیتونستم وارد کنم

دوتا گوش پاکن کن هدفم بود😄اولش هرکار میکردم نمیرفت،یعنی قشنگ یک ساعت و اندی من با این درگیر بودما،همون موقع که میخواستم بلند شم گفتم بزا ی بار دیگه هم برم،عاقااااا رفت تو🤭 باورم نمیشد یعنی

هیچی دیگه چندبار امتحانش کردم ولی یکم هنوز باید بازم قلقش بیاد دستم،لوبریکانتمم تموم شد و باید بگیرم

بچه ها شما از چه لوبریکانتی استفاده میکنین که سوزش نداره؟ واسه من لوبریکانت برپایه آب سیمپلکس بود،یه کوچولو میسوزوند

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۱۵:۱۶:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها ان شالله حال همتون خوب باشه،

زهره جان و النا جان خدا رو شكر خوشحالم براتون، النا جان منم روزهاي اول با لوبريكانت سوزش داشتم به مرور رفع شد ميتوني ماركاي مختلف بخري فقط ايراني و بدون بي حسي باشه،

زرگل جان ان شالله به زودي تمريناتت رو شروع كني

زهره جان من حدودا تو سايز ١١/٥،١٢ ام ولي اين سايز سختمه هر بار تمرين ميكنم لحظه ورودش عين روز اول نميره داخل در حاليكه سايز قبليش اوكي بودم نگران اينم سايز بعدي رو چطور تمرين خواهم كرد سخته😐

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران