تعداد بازدید : 192758
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۱۵ ۰۹:۲۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۷ ۱۷:۵۵:۴۶
(ویرایش)

سلام صبح اول هفتتون بخیر و شادی دوستانanim2-ad54ad

ممنونم از همگی 

چشم زهره جان حتما میام سر میزنم به اینجاkiss

یلدا جان باید بگم که من همزمان که شوهرم دخول انجام داد کیلیتوریس رو خودم تحریک کردم و ارضا شدم و این کار حس درد رو خیلی کم میکنه و باعث میشه ریلکس شید و روی ارضا شدن تمرکز کنید

حس دخول یه جور عجیب و خوبیه کمک میکنه زودتر ارضا شید امیدوارم همگی زود زود تجربش کنید

۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۰:۲۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چه صبح خوبی چقد پیام 😍

یسنای عزیزم 

النا و پری بال منتظر گزارشاتون هستیم

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۷:۱۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۳:۱۸:۳۳
(ویرایش)

سلام به همه . خوبین؟

من دیروز واژنم بد قلقی کرد و دوباره کگل زدم اما امروز با سایز 6 تمرین کردم راحت بودم و فردا هم با همین سایز تمرین میکنم. 

۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۷:۲۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها.من دیروز که تمرین نکردم چون جمعه بود و شوهرم خونه بود

عوضش امروز جبران کردم و دو نوبت تمرین کردم،هم صبح و هم الان،با سایز دو همون دوتا گوش پاک کن،اولش نمیرفت تو باز ولی انقد با یه دونه گوش پاک کن انجامش دادم و سریع دوتا رو اوردم که واژنم نفهمه از کجا خورده🤭

فردا ایشالله با سایز دو اوکی باشم میرم برا سایز بالاتر

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۸:۳۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

من اين يه هفته همش در حال جنگ با ديلا بودم نميره داخل😭 تو ورودي مشكل دارم قشنگ چند ديقه اي فقط فشار ميدم تا بره داخل انگار بن بسته بعد يكي دو بار رفتن حل ميشه مشكل

با خود ديلاها هم مشكل دارم همش نرم ميشن و خم، هر جي با دستكش كوچيكتر ميسازم شايد سفت شه بازم تاثيري نداره 

ولي اين يه هفته اعتماد بنفسمو خيلي اورده پايين عصبيم كرده شايدم نزديك پريودمه بخاطر همون واژن بدقلقي ميكنه

بچه ها شما ها همچين مشكلي داشتين ؟

۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۹:۱۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱۷ ۲۱:۳۴:۱۴
(ویرایش)

ممنون الیراز جون از پاسخگوییت ⁦♥️⁩

همین یک روز که شروع کردم کلی تمرینات کگل رو انجام دادم، هرچند شاید اشتباه anim2-21

راجب دیلاتور دقیقا متوجه نشدم چجوری و از کجا باید شروع کنم؟ میشه راهنماییم کنید؟ از گوش پاک کن شروع کنم؟ 

۱۳۹۹/۶/۱۵ ۲۳:۳۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

یسناجان منم مشکل نرمی دیلا رو داشتم. با یه خیار بزرگ و یا هویج که روش کاندوم کشیدی و ژل زدی امتحان کن. به نظرم خیلی بهتر از دیلاست، از الت سفت تر و سخت تره و بعد تمرین باهاش، الت خیلی راحت میره تو. 

سحر جان من اون مراحل گوش پاک کن رو نداشتم، فکر کنم بستگی به شدت واژینیسموست داره. میتونی به واژن و انگشتت ژل بزنی و سعی کنی انگشت رو ببری داخل ببینی تا چه حده مشکلت. اگه انگشت راحت بره، میتونی با دستکش دیلا درست کنی و شروع کنی به تمرین. 

یه دستکش سایز بزرگ استریل بردار، توی یه انگشتش رو پر از پنبه کن تا سفت شه، بعد بهش ژل بزن و به واژنت هم همین. دراز بکش و پاهات رو باز کن و سعی کن فروش کنی تو واژنت. اول یه شیب سی درجه بده به سمت مقعد و بعد افقی بده تو. همینطور عقب و جلو کن و خودت رو در عین این کار به یه چیزی سرگرم کن تا اذیت نشی. ریلکس کن و بذار اون تو باشه و هر از گاهی عقب و جلو کن. 

برای من دیلا با دستکش کوچیک بود و سریع رفتم سراغ دیلای بزرگتر که میشه حدود یازده و نیم دوازده. اون رو با کاندوم درست کردم، که نرم بود. یه مدت باهاش تمرین کردم و بعدش یه خیار بزرگ رو روش کاندوم کشیدم و ژل میزدم با اون تمرین میکردم. 

سایزا بستگی به خودت داره که با چی راحتی، میتونی از انگشت کوچیک دستکش شروع کنی و بری سراغ انگشت های بزرگتر. کگل هم موقع تمرین یادت نره، خصوصا موقع دخول دیلا، باید طوری کگل بزنی که باز باشه و باز نگهش داری تا بره تو. وقتی هم دیلا تو هست هی کلگ بزن، که حس کنی وقتی ریلکس و ازادی چقدر راحت تره دیلا و چقدر ازاد تره اون تو. فقط مستمر تمرین کن و هر بار حداقل نیم ساعت تا یه ساعت، که بدنت عادت کنه. 

موفق باشی عزیزم.

بچه ها تلاش رو ادامه بدین، پیروزی از چیزی که فکر میکنید بهتون نزدیک تره. 

۱۳۹۹/۶/۱۶ ۰۰:۴۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۲ ۲۰:۴۳:۵۸
(ویرایش)

سلام به همه

من هشت ساله ازدواج کردمو بچه هم دارم ولی تا الان یه رابطه دلچسب و راحت نداشتم و سالعاست درگیرم..همسرم هم چون طی نهایت 1 دقیقه  به حالت ارض میرسه اینه که رابطمون زود تموم میشه خداروشکر و.دعا میکنم زودتر تموم شه چون من واقعا عذاب میکشم..با چیزایی که خوندم ظاهرا منم واژینسموس دارم...یعنی در پوزیشن زن زیر پاهامو به حدی،سختتتت باز میکنم که حد نداره..اصلا همینجوری که جلوی تی وی هم هستم و قرار به تمرین و هیچ کارس هم نیست ولی میخلم پاهامو باز کنم بسیار عذاب میکشم..یکم کگل زدمو وارسی انجام دادم نسبتا  راحتر پاهامو باز نگه داشتم بعدش....

پوزیشن زن رو هم تنها پوزیشن قابل استفاده ام هست در این 8 سال.. و هییییییچ پوزیشن دیگه ای رو ابدا نمیتونیم بریم...کلا مسیرو پیدا نمیکنیم....

یعنی تنها شانس من زود انرالی همسرم بود...چون خیلی وقتا داخل هم نمیره و کار ما تموم میشه...

یه موضوع دیگه اینکه من واژنم بسیاااااار خشکه...حتی بعد ارگاسم هم بلزم واژنم خشکه....میشه چنین چیزی؟؟؟

یه سوال هم داشتم شما که با ژل تمرین میکنید، همیشه باید ژل. تا ابد استفاده کرد یا بعد درمان دیگه ژل نمیخواد؟

یه موضوع دیگه هم اینکه من با ازدواجم فهمیدم کیست اندومتریوز دارم و نزدیکی که داشتم داخل واژنم حس میکردم برخوزد میکنه به یه چیز،دردناک....

کیستمو جراحی کردم ولی بازم درومده فک کنم

و تا الان نفهمیدم اخرش درد نزدیکی من به خاطر کیست بود یا نه

کلا رابطه برام مثل غووووووله و 8 ساله در عذابم

ارزومه راحت رابطه داشته باشم

کمکم میکنید؟؟

۱۳۹۹/۶/۱۶ ۰۷:۴۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱۷ ۲۱:۳۴:۱۴
(ویرایش)

الیراز جان ممنون بابت توضیحات کاملت ⁦♥️⁩

من دیشب یک گوش پاک کن امتحان کردم، اول نمیرفت بعد با کگل رفت، و بعد هم انگشتم که بار اول بود رفت.

نمیدونم چرا خودم نمیتونم ولی همسرم میتونه :)) فک کنم اون بیشتر فشار وارد میکنه و من بیشتر تحمل میکنم. البته خیلی امیدوارم که خیلی زود خوب میشم و بدون درد تجربش میکنم 😊

۱۳۹۹/۶/۱۶ ۱۰:۵۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

چه عالی سحر جان. پس میتونی دیلاها رو بسازی و شروع کنی به تمرین. تمرین هم میتونه با همسرت باشه، یعنی اون دیلاها رو وارد کنه. شیب رو یادت نره، مهمه. بیا گزارش بده بعدش. تو میتونی 😍💚

گلنازجان شاید خشکی واژن داری. من تو تمرین ها و اقدام های اول بعد درمان از ژل استفاده کردم ولی بعدش نه. واژنم خیلی خیسه و لازم ئبود به ژل. پیشنوازی هم مهمه... باید اماده شی تا واژنت خیس شه. 

۱۳۹۹/۶/۱۶ ۱۱:۳۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۳۰ ۲۲:۵۷:۰۹
(ویرایش)

سلام به همگی.من تازه با این سایت خوب آشنا شدم. حدود یکسال ازدواج کردم. مطالب مرتبط رو خوندم و از فردا شروع میکنم به تمرینات امیدوارم زود جواب بگیرم.فقط اندازه دیلارو نمیدونم از کدوم سایز شروع کنم و چجوری اصلا دیلارو اندازه بگیرم. و تمرین کگلم زیاد متوجه نشدم. ممنون میشم راهنمایی کنید

من میتوانم.
۱۳۹۹/۶/۱۶ ۱۳:۰۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۱:۱۶:۵۸
(ویرایش)

سلام به همه 

من یه واژینیسموسی شدیدمsad

چند روزه  با این سایت آشنا شدم  و تا الان فقط میخوندمsad

راستش چون فکر نمی‌کنم بتونم شروع کنم و موفق شم 

یک ساله که ازدواج کردم و با دکتر رفتن هم هیچ پیشرفتی نداشتم.. 💔

لطفا کمکم کنین 😔

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۶ ۱۳:۱۵:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۱:۱۶:۵۸
(ویرایش)

پریبال جان چطوری با گوش پاک کن انجامش میدی؟

چیزی هم روش میکشی؟

ببخشید میپرسم 

من هنوز شروع نکردم... :(

و هیچ چیزی نمیدونم! 

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۶ ۱۳:۴۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

همگی خوش اومدین 

امروز حتما یه توضیح کامل براتون مینویسم و میزارم که چه جوری شروع کنید